Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Браво/а/Мареа 1.6 с/у Браво/а/Мареа 1.9 JTD 105 на спускане

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    ок.нека да си кажа направо.призовавам колегата с жълтото браво да се пуснем.и истината да се покаже на яве.всички казват онова jtd на колегата inifrm е мноо зле.ми от това което виждам като визия на жълтото браво си личи че е пазени и е в добро техническо състояние.и точно поради тази причина искам да се пусна с читаво jtd.колега дай си скайпа че пак го изгубих.
    fiat bravo 1.6 16v gt
    fiat marea 1.9 8v jtd
    fiat punto 1.7 td
    fiat marea 1.6 16v

    Коментар


      #32
      biker_81 написа:
      Абе тя тая тема си е за коша май ама да видим колко ще просъществува
      Прав си,още малко ще потърпя,за да видя колегата superfiata какво още има да напише!
      ФИАТ ФОРУМ БЪЛГАРИЯ

      Коментар


        #33
        J T D написа:
        biker_81 написа:
        Абе тя тая тема си е за коша май ама да видим колко ще просъществува
        Прав си,още малко ще потърпя,за да видя колегата superfiata какво още има да напише!
        Сакън, нИдей. Таз тема ни вълнува много. Следя я с огромен интерес и затаен дъх. След като докарахме скоростите докъм 238 км/ч искам да видя дали 1,6 ще е първия фиат преминал звуковата бариера.
        like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

        Коментар


          #34
          Мощността я има, само скоростната кутия го спъва p.s. Не знам какво не и харесвате на темата. Точно си отговаря на несериозното заглавие на раздела. Който го е измислил този раздел, какво си е представял, че ще се пише в него?
          Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
          ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

          Коментар


            #35
            Незнам за друго, ама така като попрочетох всичките теми ...... Ено и шес срещу едно и девет..... и акто гледам какви обороти скорости и т.н. .... стигам до заключението, че тряя си изхвърля купето...... То такива самолети не бях виждал преди. Аз само 1 път съм се пробвал със 1.9 ЖТД на растояние 200 метра го оставих 2-3 коли назад ама според ваще скорости излиза че трябва да ме бие сяко едно. Само да ви питам тия 140-160 км/ч за какво време ги вдигате.... щото ако тръгвате от тука за пловдив и по някое време след 10-ти км сте на тях ок .... ама според приказките на повечето с докосването на газта сте на 5 -та с поне 4000 оборота Съвземете се малко Yellow_Flash_Colorz_PDT_05

            Коментар


              #36
              dikanio написа:
              Мощността я има, само скоростната кутия го спъва p.s. Не знам какво не и харесвате на темата. Точно си отговаря на несериозното заглавие на раздела. Който го е измислил този раздел, какво си е представял, че ще се пише в него?
              много правилно
              fiat bravo 1.6 16v gt
              fiat marea 1.9 8v jtd
              fiat punto 1.7 td
              fiat marea 1.6 16v

              Коментар


                #37
                1.8 16v фиат купе

                КАКВИ СА ТИА СКОРОСТИ 1.6 231 КМ АС СЪМ СЕ ВОЗИЛ 1.6 215КМ НАИ МНОГО А С МОА ФИАТ КУПЕ 1.8 16В 230 КМ НА 5 7000 7 200 МИ ИЗКЛЮЧВА МИСЛА 4Е НАИ МН ДО 235 ИЛИ 240 1.6. Потребителите е желателно да постват във вид на "чист текст". Не трябва да се използват голям брой emoticons, главни букви (постването с главни букви се приема като ВИКАНЕ - ПОВИШЕН ТОН), или много цветен текст и други. 1.12. Писането на кирилица е задължително. Забранено е писането с латински букви, както и заместването на буквите "Ч", "Ш", "Щ" и други с цифрени означения като "4" и "6" или с някакви други знаци извън кирилицата. (Изключват се случаите, когато е наложително: техническа информация, код и други.)

                Коментар


                  #38
                  До автора на темата: Като направиш въпросната "дръпка" на спускане ми пиши да отключа темата, за да напишеш резултата!
                  ФИАТ ФОРУМ БЪЛГАРИЯ

                  Коментар

                  Working...
                  X