Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Предложение за раздел "Телефон за спешни случай!"

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Ами понеже ръчкам (
    FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

    Коментар


      #47
      [quote:e8d64ceb6f="Pecho"]Ами понеже ръчкам (
      FIAT Tipo Completo S 1.4 i.e. 160EP55A 836A4.000
      ECU BOSCH 261 203 511; газова BRC

      Коментар


        #48
        Брейййй изтече почти месец от последния ми пост по темата и от тогава ни дума ни вопъл ни стон..... От една страна това е добре - явно на всички колите им вървят перфектно и нямат проблеми , но от друга бих го нарекъл едно овчо малодушие.... то май в цялата ни държава е така, ама защо и тук??? Ще кажете, че по какво се различава този форум от държата??? Май само дето няма някакво разделение по партиен принцип ..... ама то кусур е само това.....Ами не знам, напират ми много неща да кажа, но ще си замълча, като културен човек! Който може ще ме разбере.....
        FIAT Tipo Completo S 1.4 i.e. 160EP55A 836A4.000
        ECU BOSCH 261 203 511; газова BRC

        Коментар


          #49
          Ако може едно предложение, за правата, кой да вижда и кои не списъка... тъй като явно самата разработка не е чак толкова проблем За начало, да се започне примерно с 1 месец поне регистрация във форума, след което, да се кандидатства при админите, все пак те имат най-голям поглед на нещата дали някой е сериозен или само е регистриран от любопитство и скука... ако е одобрен, му се дават служебно генерирани юзер и пас, за отделен сайт, които съдържа цялата информация и да няма проблеми да се опва от РС или телефон. Така се избягва случайния и злоумишлен достъп, като има и някакви мерки съответно, ако някои си предостави юзера и паролата на трето лице...А самата база може да е поместена на един сървър, с няколко огледални, сложени по машини и сървъри на ентусиасти с някакъв периодичен ъпдейт на базата, като по този начин се усигурява 100%-товия достъп по всяко време, де да знаеш къде ше те завари гадоста... Аз примерно съм готов да предложа машинка за мирър (ако става този вариант де), седи ми в мазата и от една година го бора и ползвам любителски за веб и SFTPВярно, че като начало работата ще е не малко египетски труд (за поправяне на достъпа на първите потребители), ма после ще улегне, надявам се

          Коментар


            #50
            bubachko написа:
            ... ако е одобрен, му се дават служебно генерирани юзер и пас, за отделен сайт, които съдържа цялата информация и да няма проблеми да се опва от РС или телефон. Така се избягва случайния и злоумишлен достъп, като има и някакви мерки съответно, ако някои си предостави юзера и паролата на трето лице...
            Според мен точно в това е проблемът - че трябва да има връзка с базата данни на форума. Най-логичният вариант е който иска да бъде включен в списъка, да отбележи това в профила си (и по този начин данните му се появяват в списъка). Съответно по същия начин и ако реши да напусне списъка. Ако трябва всичко да се прави ръчно, много вероятно е нищо да не стане (е, може да си стои някакъв списък с неактуални данни, т.е. безполезен).Не виждам с какво ще повиши сигурността генерирането на нови имена и пароли, освен че ще усложни още повече нещата. Иначе ако въпросът е някъде да се качи някакъв сайт (вкл. с WAP), това може да се уреди много бързо.Та всъщност разработката си е проблем...
            FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

            Коментар


              #51
              И аз съм ЗА- идеята е чудесна. На 24 .май при напускане на София попаднах в дупка и сцепих предна гума а задната се изду. Едва се оправих и си мислех да звъня на Митко да носи от някъде -по всяка вероятност от Блонди една резервна гума за Браво .Така, че аз съм за-ако някой с Фиат закъса и сме на близо да му се притечем на помощ.моя телефон е 0888 25-00-46-с Фиат Браво.Дай боже да не тегля някой или нещо друго,но знае ли човек!!!Д-р Бари

              Коментар


                #52
                Не искам да взимам страна, но не е ли най удобно и лесно които има желание да си даде номера за връзка е този да се публикува в една тема като тази: http://www.fiat-bg.org/forum/viewtopic.php?p=61374А достъп до темата НЕКА ИМА ВСЕКИ едва ли ако някой му се случи нещо трябва да не му помогнем поради някаква причина ....ПоздравиИвайло
                Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

                Коментар


                  #53
                  информация

                  Вярно ако някой има намерение да помага на други или да върши услуги/срещу заплащане- тука има и такива /нека си пише Телефона./Незнам само дали някой няма да злоупотребява с това/PS.Та ние за една среща неможем да се съберем ./Щото не си знаем телефоните та Блонди и Митко го отнасят за връзка .
                  КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                  Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                  http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                  Коментар

                  Working...
                  X