Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Предложение за раздел "Телефон за спешни случай!"

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Ами може би са необходими някакви критерии за достъп. Изключвам това, че за се регистрираш е задължително да публикуваш телефон(и) за връзка, то се разбира от самосебе си. Може като критерии да се сложи примерно от колко време си регистриран или количество публикувани мнения и т.н.Мисля, че критерийте също трябва да бъдат подложени на обсъждане!!!
    FIAT Tipo Completo S 1.4 i.e. 160EP55A 836A4.000
    ECU BOSCH 261 203 511; газова BRC

    Коментар


      #32
      brat_John написа:
      Ами може би са необходими някакви критерии за достъп. Изключвам това, че за се регистрираш е задължително да публикуваш телефон(и) за връзка, то се разбира от самосебе си. Може като критерии да се сложи примерно от колко време си регистриран или количество публикувани мнения и т.н.Мисля, че критерийте също трябва да бъдат подложени на обсъждане!!!
      Извинявай, но не мисля че ако някой колега от форума ако няма достатъчен брой мнения не заслужава помощ ако му е нужна в даден момент някъде!Не съм ли прав?Нещо друго трябва да се намисли!

      Коментар


        #33
        Php кода генерира таблица където са сортирани потребителите които са публикували телефонен номер.Освен това се показва информация колко поста има потребителя и кога последно е бил онлайн.Това е за да може всеки да прецени на кой да звъни ако има голям избор.

        Коментар


          #34
          rymbym написа:
          Извинявай, но не мисля че ако някой колега от форума ако няма достатъчен брой мнения не заслужава помощ ако му е нужна в даден момент някъде!Не съм ли прав?Нещо друго трябва да се намисли!
          Колега обърни внимание на думичката примерно и освен това не е посочен само един примерен критерий. Както казах това са идей трябва тепърва да се дискутира как да бъде ...............
          FIAT Tipo Completo S 1.4 i.e. 160EP55A 836A4.000
          ECU BOSCH 261 203 511; газова BRC

          Коментар


            #35
            Колеги, мисля че всеки регистриран трябва да има право на достъп до информацията с телефоните на хората склонни да помагат.Така или иначе публикуването на номера е доброволно.Според мен достъпо до базата през WAP е безмислено, тъй като е достатъчно да се обадиш на някой познат и да го помолиш да види и изпрати номера на колега в региона където си закъсал.Кода който написахме генерира страници като всички други тук.Но все пак ако ще го зареждаме през WAP или GPRS може да махнем излишната информация за по-малък трафик и по-бързо зареждане.

            Коментар


              #36
              brat_John написа:
              rymbym написа:
              Извинявай, но не мисля че ако някой колега от форума ако няма достатъчен брой мнения не заслужава помощ ако му е нужна в даден момент някъде!Не съм ли прав?Нещо друго трябва да се намисли!
              Колега обърни внимание на думичката примерно и освен това не е посочен само един примерен критерий. Както казах това са идей трябва тепърва да се дискутира как да бъде ...............
              абсулютно, но примерният критерий го срещнах някъде и по напред и за мое спокойствие :D (недай си боже) изказах мнение, че нещо друго трябва да се намисли!

              Коментар


                #37
                brat_John написа:
                Alexius написа:
                Аз си мисля че идеята с WAP-a е най-добра.
                По принцип идеята не е лоша, но пак е свързана с някакво устройство. Ще се окаже, че на един телефона му не подържа wap, друг пък не го е активирал и т.н.Продължавам да подържам идеята за най-лесната реализация - списък и всеки, който има достъп с лист и молив ръка да си запише каквото му е необходимо. А пък може wap да се реализира по-нататък, ако се види че има нужда. Нека да го подкараме най-напред по най-лесния начин, а след това може и да се усъвършества.
                аз пак подкрепям брата джон :D абе що не пуснете една анкета с оформилите се предложения и готово
                TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
                UNO 1.0 FIRE

                Коментар


                  #38
                  [quote="stef"]
                  brat_John написа:
                  аз пак подкрепям брата джон :D абе що не пуснете една анкета с оформилите се предложения и готово
                  Солидарен!
                  VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                  VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                  VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                  VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                  Нека Силата на бъде с Нас...

                  Коментар


                    #39
                    Не виждам защо се противопоставят вариантите
                    FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                    Коментар


                      #40
                      а не става ли отляво където пише гр,бр мнения там да се направи поле за телефонааз сега моя си го написах след местожителството

                      Коментар


                        #41
                        Реално погледнато има и друг вариатнт.По срещите на форума се запознаваш с колегите. Взимаш им телефоните и при нужда звъниш на ред с реплика от сорта:"Закъсах до еди-кой си град. Завънни на някой наше момче ако познаваш да видим какво можем да направим, братле"

                        Коментар


                          #42
                          yan написа:
                          Реално погледнато има и друг вариатнт.По срещите на форума се запознаваш с колегите. Взимаш им телефоните и при нужда звъниш на ред с реплика от сорта:"Закъсах до еди-кой си град. Завънни на някой наше момче ако познаваш да видим какво можем да направим, братле"
                          бавно става това мисля а ти си закъсал или бързаш... wap и списък са добра идея решете само кои да иам достъп за новите юсери и така
                          Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
                          Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
                          Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

                          Коментар


                            #43
                            Претакахме, претакахме, пък току се умълчахме... Има ли развитие по въпроса?
                            FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                            Коментар


                              #44
                              Явно на този (тези) от които зависят нещата просто не им се занимава
                              FIAT Tipo Completo S 1.4 i.e. 160EP55A 836A4.000
                              ECU BOSCH 261 203 511; газова BRC

                              Коментар


                                #45
                                Mitko написа:
                                Просто до тук има само варианти но никакво конкретно решенеие. Колегата yan ми даде и готово модулче за целта. Вече щеше да е инсталирано, ако не се заговори за WAP. Трябва да се спрем все пак само на една от идеите за да се реализира.
                                Ами естествено, че има само варианти. Все пак ние даваме някакви предложения, които си имат своите плюсове и минуси, но аз мисля, че решението какво да се направи, може да се вземе по два начина.Първо еднолично от администратора на сайта или групово чрез обсъждане с всички т.нар. модератори и Второ чрез анкета, в която да се иска мнението на хората за принципите, които да се заложат.За конкретната реализация мисля, че това трябва да реши администратора, след като е ясно какво точно се иска да се реализира.Ако трябва да може да се създане "инициативен комитет" който да обсъди и да предложи за гласуване принципите на които да се основава този т.нар. раздел за взаимна помощ. Нещо подобно на комисия в народно събрание, която внася законопроект .Или другият вариант е Митко да създаде нещо, което в последствие да се коригира и развива. Проблема е, че някой трябва да поеме организаторската инициатива, което явно се явява по-трудно отколкото да се пише във форума и да се дават предложения...Не е проблем аз като инициатор на идеята да се опитам да формулирам някой правила, които да се обсъдят във "виртуалната" комисия и след това да се подложат на гласуване. Сам не искам да създавам правила, тъй като нямам чувство за безпогрешност ......Ами това е - топката май пак излезе от мен
                                FIAT Tipo Completo S 1.4 i.e. 160EP55A 836A4.000
                                ECU BOSCH 261 203 511; газова BRC

                                Коментар

                                Working...
                                X