Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat 500 Abarth в София

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Препинателните знаци ги използвам мисля добре за човек който 4 години не живее в БГ и не учи на БГ също , относно френския мога да кажа че сме колеги.Относно постиженията на инженерите сравнени с тези на Лада и Москвич сигурно са велики и пак дотам.Виждам и че имаш Меган, ама вземи сложи Фиат-ката , че с този Меган...... П.С. Не забравяй на около 120 000 до 150 000км да приготвиш парички за dCi помпата че се чупят яко.Карай си живо и здраво Фиат-ката и това е
    Petrol Engine slogan: Because life begins at 6,000rpm

    Коментар


      #17
      skyline написа:
      Препинателните знаци ги използвам мисля добре за човек който 4 години не живее в БГ и не учи на БГ също , относно френския мога да кажа че сме колеги.Относно постиженията на инженерите сравнени с тези на Лада и Москвич сигурно са велики и пак дотам.Виждам и че имаш Меган, ама вземи сложи Фиат-ката , че с този Меган...... П.С. Не забравяй на около 120 000 до 150 000км да приготвиш парички за dCi помпата че се чупят яко.Карай си живо и здраво Фиат-ката и това е
      Като стане на 120 000 няма да е при мен Иначе благодаря за напомнянето.
      like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

      Коментар


        #18
        Lane Staley написа:
        skyline написа:
        Препинателните знаци ги използвам мисля добре за човек който 4 години не живее в БГ и не учи на БГ също , относно френския мога да кажа че сме колеги.Относно постиженията на инженерите сравнени с тези на Лада и Москвич сигурно са велики и пак дотам.Виждам и че имаш Меган, ама вземи сложи Фиат-ката , че с този Меган...... П.С. Не забравяй на около 120 000 до 150 000км да приготвиш парички за dCi помпата че се чупят яко.Карай си живо и здраво Фиат-ката и това е
        Като стане на 120 000 няма да е при мен Иначе благодаря за напомнянето.
        Tака може, ако до тогава не е твое вече значи успешно си се справил с Рено
        Petrol Engine slogan: Because life begins at 6,000rpm

        Коментар


          #19
          Да освежа малко тематаНе е в София, но си заслужава да се види...
          Прикачени файлове
          Fiat Palio Weekend 75 - до пролетта на 2013;
          FIAT PUNTO 2 (18

          Коментар


            #20
            Ето още един :D Сниман отвън, отвътре и проверка на геометрията на предния мост.
            Прикачени файлове
            brava 1.9.jtd 2001
            punto 1.2 sport 1994
            Максималната скорост с която можеш да излезеш от един завой е много близка до тази с която не можеш!

            Коментар

            Working...
            X