Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво се прави със старите гуми?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Какво се прави със старите гуми?

    Тази пролет е време да си взема 4 нови гуми, но нямам идея какво се прави със старите? Не ми се ще да ги трупам около кофата, че циганите да ги захвърлят на някоя поляна или горят.
    Brava 1.6 16V 103hp

    #2
    Май за пръв път си купуваш нови гуми :D Оставяш ги при гумаджите,те си ги предават за рециклиране.
    FIAT FORUM BULGARIA
    Ракията е над политиката

    Видео от Италфест 2011

    Коментар


      #3
      За всяко нещо си има първи път А да използвам да попитам - мисля си, че като дам 400лв за гуми трябва да ми ги сложат "безплатно" - така ли правят? Че и старите ми сигурно ще ги регенерират и продадат...
      Brava 1.6 16V 103hp

      Коментар


        #4
        на много места в цената на гумите е включен и монтажа
        Fiat Bravo SX 1.4 12V

        Поставянето на предпазен колан отнема 7 секунди от твоят живот - изживей го целия!
        Шофирайте внимателно! Нека кажем НЕ НА ВОЙНАТА ПО ПЪТИЩАТА!

        Коментар


          #5
          Монтажа може и да е безплатно зависи от гумаджииницата.Но някой гумаджии задължително ти сменят винтила - искаш не искаш сменят ти го, и си го плащаш. Било заради гаранцията.Допълнително баланса се заплаща в зависимост от това колко тежести са ти сложили.
          Bravo JTD 105 '98

          Коментар


            #6
            Старите гуми най-добре ги подари на бмв дрифт форума. След тях мангалите ще трябва да горят по-малко гума. А ако ще взимаш 4 нови гуми питай не само за безплатен монтаж, но и за отстъпка в цената.
            Fiat Tipo 1.4i.e. 72hp 1993 - истинският автомобил
            Fiat Coupe 2000 16V 139hp 1995 - като хубавата жена - кеф ти е да си с нея, но ти къса нервите и джоба - продадена
            -------------------------------------------------------------

            Коментар


              #7
              Re: Какво се прави със старите гуми?

              steven написа:
              Тази пролет е време да си взема 4 нови гуми, но нямам идея какво се прави със старите? Не ми се ще да ги трупам около кофата, че циганите да ги захвърлят на някоя поляна или горят.
              оставям гумите на тъста и му гледам сеира-половин час се чуди имае,как да използва "ценната" придобивка,щото москала е с тринайски,а аз давам 14-ки и като разбира,че няма да ги натамани,ги прибирам в мазето(за всеки случай) А миналата година си беше свалил своите гуми и с един резец им дялкаше грайфер Да можело зимата да не го глобят
              ex.Мареа ТД100

              Коментар

              Working...
              X