Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Браво 1.6 16в - Корса 1.6 ГСИ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    То е ясно че като на кола 900 кила и сложиш 150 коня ще оре, но заводска корса B ГСИ e пълна скръб спрямо корса А ГСИ
    '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
    '97 Coupe 16VT 262WHP+

    Коментар


      #32
      S.W.A.T. написа:
      То е ясно че като на кола 900 кила и сложиш 150 коня ще оре, но заводска корса B ГСИ e пълна скръб спрямо корса А ГСИ
      Корса А и на ХГТ ще скъса шошоните
      3.0CRD

      Коментар


        #33
        Trojaneca написа:
        S.W.A.T. написа:
        То е ясно че като на кола 900 кила и сложиш 150 коня ще оре, но заводска корса B ГСИ e пълна скръб спрямо корса А ГСИ
        Корса А и на ХГТ ще скъса шошоните
        Eми твойто може и да го бие за двете Софийски вървежни които дори ги няма във форума незнам дали ше ги бие (сток са ) :D :D
        leave something of the happiness you bring

        Коментар


          #34
          Trojaneca, се изказва неподготвен
          Теоритиците си лаят, голфа си върви!

          Коментар


            #35
            Bravo 1.9 JTD написа:
            Eми твойто може и да го бие за двете Софийски вървежни които дори ги няма във форума незнам дали ше ги бие (сток са ) :D :D
            Ти отде знаеш колко върви моето? http://www.vbox7.com/play:79db934f Ей туй синичкото....да знаеш вече :P @Valiosport, ХГТ е куцо магаре, не знам какво те учудва изказването ми за Корса А
            3.0CRD

            Коментар


              #36
              Bravo 1.9 JTD написа:
              Trojaneca написа:
              S.W.A.T. написа:
              То е ясно че като на кола 900 кила и сложиш 150 коня ще оре, но заводска корса B ГСИ e пълна скръб спрямо корса А ГСИ
              Корса А и на ХГТ ще скъса шошоните
              Eми твойто може и да го бие за двете Софийски вървежни които дори ги няма във форума незнам дали ше ги бие (сток са ) :D :D
              Двете Софийски вървежни който дори ги няма във форума, въобще има ли ги ?

              Коментар


                #37


                Колеги за Корса А няма какво да спорите виждал съм лично само една такава в действие,но спрямо опита който имам от дръпки с ’’ХГТ’’ колкото и да съм Фият-аджия смятам,че ще се оспори адски(много са ми тромавки тия ХГТ),а относно темата,пак смятам,че Корсата бие оборотни сме,ама техните мотори понавървяват доста Троянеца е прав на 100% и заставам зад неговото мнение Корса А се опъва на 20хе,та какво остава за ХГТ,а има ли модчета по Корсата ХГТ няма и номера да и види,аз лично не намирам Фият Браво за спортен автомобил от какъвто идее род.Има и доста навървяващи,но като цяло не са такъв тип автомобили и 2-ро мнение по въпроса няма. Разбира се не целя да обидя никого,просто изразявам мнение.
                Кара на сгъстен въздух

                Коментар


                  #38
                  колега вземи се скрий някъде че ръсиш глупусти тук виж се засрами се приятелски съвет
                  Душата в рая на Фиата оборотомера до края!


                  FIAT BRAVO 1.8GT
                  FIAT BRAVO 1.9TD ex

                  Коментар


                    #39


                    vaskoni_1980 написа:
                    колега вземи се скрий някъде че ръсиш глупусти тук виж се засрами се приятелски съвет
                    Колега сигурно 1.9ТД-то ти бяга много и е спортен автомобил :D Стига бе човек,както написах не целя да обидя никой,но не си ти човека който ще ми казва да се крия,ти като си взимал този Фият си търсил най-вероятно (удобство-разход-цена) :D Неразбирам от коли чак толкова,както казах,но явно пък ти си твърдо в СЕКТАТА и въобще не обръщаш внимание на детайлите Засилена такава корса А върви на СТРАХ,но тази тема се изчерпа за мен,нямам какво да ти кажа Не говоря за Корса Б за каквато всъщност е темата Корса Б е по спъната от Корса А,най-малкото заради намалените вредни емисий Но не мисля да споря с теб Недей да се засягаш,всичко хубаво и успехи.Наблюденията са ми спрямо 1.6 16в,1.8 16в и 2.0 ХГТ 147 кончета 1,6 не ме очарова особенно,1.8 16в върви прилично,но 2.0 20в като за своите 147 кончета нещо не ме впечатли с някои подобрения сигурно тръгва доста,незнам не съм запознат подробно с тези автомобили.Доколкото разбрах има и 155 коня което сигурно върви по-добре.Наистина не искам да обидя собствениците на такива автомобили,а просто си изразявам мнението.
                    Кара на сгъстен въздух

                    Коментар


                      #40
                      Аз пък незнам защо тези дизели не ходят да се бягат по баирите, а се мешат тука с някакви глупости - колко много вървят всички бензиновите фиати? То че Типо седичи и Пунто турбо си вървят, ама те гласят 1.4 16v, 1.6 16v мотори за формула 1, 2 , 3 и каде ли още не!!!

                      Коментар


                        #41
                        Кораса Б Ц20Хе 14.7 най-добро време на Сливен.-Чип,Генерация,Валове,Регулатор на горивото,нова горивна помпа (6 бара налягане на горивото) И ТАКА ОБИЧАНИЯ ОТ ВИСЧКИ СПОРЕТЕН ФИЛТЪР (дето дига мноо коне) Корсата даде 170 коня на двигателя.Не знам как решавате тея коне на атмосферен двигател Сложих спортен филтър и оп 10 коня.Та има една Хонда Сивик 1.6 ВТИ 160 коня 14.5 Сливен Колата има чип генерация и филтър На В-тек автомобилите тея работи вършат достатъчно работа заради променливото газоразпледеление (което всъшност е В-тека) не е замервана на дино ама тва не е от значение. Кубатурата не е важна и не е казано че всеки Опел трябва да върви Същата Корса Б Ц20ХЕ Но без модовете пада с два икаруса от другата http://vbox7.com/play:ae934dbb - и двете коли са на мой приятели а това е конкретната Хонда До тук със Размера на мотора Ся относно дизела http://www.youtube.com/watch?v=dSFR_1tFMzk тази е на мой познат 260 коня е до момента Няма смисъл да се обяснявам повече Застанеш ли на старта се съгласяваш при тези условия които са в момента да се състезаваш!!! С метър или километър победата си е победа !!! Евала на колегата НЕ съдете само по вашите автомобили.Всяка кола си има индивидуалност.НЕ е казано че всяко 1.6 16 кл. трябва да с спънато (няма да върви като за 200 коня) но въпреки това не е непосилно да одере корсичка 101 коня ) Живи здрави Съжелявам че вадя тая стара тема ама не се сдържах като видях как наскачахте колегата

                        Коментар


                          #42
                          vaskoni_1980 написа:
                          колега вземи се скрий някъде че ръсиш глупусти тук виж се засрами се приятелски съвет
                          колега това са пълни тъпотии.Недей да говориш така неподготвен по въпроса,ходете с ваште печки по баирите и най вече по спусканията там сте силни нали двигателя ви тежи половината кола.Колегата говори доста верни неща
                          Продавам Бош дебитомер,стъпков мотор и бензинова помпа оригинална за Пунто ГТ.

                          Коментар


                            #43
                            sonicempire написа:
                            vaskoni_1980 написа:
                            колега вземи се скрий някъде че ръсиш глупусти тук виж се засрами се приятелски съвет
                            колега това са пълни тъпотии.Недей да говориш така неподготвен по въпроса,ходете с ваште печки по баирите и най вече по спусканията там сте силни нали двигателя ви тежи половината кола.Колегата гошори доста верни неща
                            Колега по твойта логика ти не тряа да излизаш от била метро и кои да е друг супер маркет (с пазарска чанта къде другаде )От тея последните ви два три поста по-детски изказвания скоро в никой форум не бях чел Мислите че тея малолитражки са бегачки??? Добре щом така сте щастливи няма проблеми Ама си отворете очите и не си мислете че ващо е най хубавото Всеки има потребност (Нужда или недостиг от нещо, необходимо за поддържане жизнената дейност на отделния инивид или човека като цяло. Проявява се чрез желанията на хората за добиване на материални и духовни блага, които доставят удоволствие)Не всичко се върти около това колко ти върви колата Познато ви е чувството "Ай да излезем!"-" Ми не няаам леф за бенч на бегачката" :D За тва щото сме прости ще си караме печките дето не вървят хипер мега мноо като пунто турбо (еквивалента на болид от Ф1 ама за стреет) и ще си возим приятелките в тях всяка вечер

                            Коментар


                              #44
                              Слай ли си Силвестър Сталоун ли си карай си кораба майка на въглища и следващия път прочети заглавието на раздела да не си се объркал нещо.Извинявам се предварително за грубия тон,рядко се изпускам ама такива ’чичковци’ много дразнят.
                              Продавам Бош дебитомер,стъпков мотор и бензинова помпа оригинална за Пунто ГТ.

                              Коментар


                                #45


                                slai написа:
                                sonicempire написа:
                                vaskoni_1980 написа:
                                колега вземи се скрий някъде че ръсиш глупусти тук виж се засрами се приятелски съвет
                                колега това са пълни тъпотии.Недей да говориш така неподготвен по въпроса,ходете с ваште печки по баирите и най вече по спусканията там сте силни нали двигателя ви тежи половината кола.Колегата гошори доста верни неща
                                Колега по твойта логика ти не тряа да излизаш от била метро и кои да е друг супер маркет (с пазарска чанта къде другаде )От тея последните ви два три поста по-детски изказвания скоро в никой форум не бях чел Мислите че тея малолитражки са бегачки??? Добре щом така сте щастливи няма проблеми Ама си отворете очите и не си мислете че ващо е най хубавото Всеки има потребност (Нужда или недостиг от нещо, необходимо за поддържане жизнената дейност на отделния инивид или човека като цяло. Проявява се чрез желанията на хората за добиване на материални и духовни блага, които доставят удоволствие)Не всичко се върти около това колко ти върви колата Познато ви е чувството "Ай да излезем!"-" Ми не няаам леф за бенч на бегачката" :D За тва щото сме прости ще си караме печките дето не вървят хипер мега мноо като пунто турбо (еквивалента на болид от Ф1 ама за стреет) и ще си возим приятелките в тях всяка вечер
                                не не не човек наистина нямах намерение да пиша,но вие директно обърнахте темата на бензин-дизел!!!Моля те запази си мнението,преценил си,че ти трябва ’’печка’’ както ги наричате-взел си си такава!!!Недей да скачаш ’’Пунто каква бегачка е’’ защото,аз лично никаде не виждам някой от нас да е споменал ПУНТО в тази тема.Писах си впечатленията по темата относно колите които са заложени за сверка,вие обърнахте темата с ’’главата надолу’’ . Да прав си ПУНТО не е Ф1 ,просто евтин варянт на вървяща кола.просто не ми се спори с теб защото явно сме ’’деца,нямащи левче за бензин’’. Говори си не ми пречиш :D :D И следващия път сложи очилата и прегледай темата отново и ми покажи пост в който,аз или който идее си хвалим каручките???? Отново нямам за цел да обидя никой. БОНЗАй-както се вика
                                Кара на сгъстен въздух

                                Коментар

                                Working...
                                X