Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Браво 1.6 16в - Корса 1.6 ГСИ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    BUMAR написа:
    Не подценяваите СИЛАТА/1.6/. С малко ++ бие коли по 130-140-150кс.Колега,защо я мъчиш до прекъсвач-от6900 нагоре само губиш.
    Да, коли по тон-тон и полувина може и да бие

    Коментар


      #17
      Така е Алекс,чел съм ти повечето коментари и няма празни приказки при теб.Ако искаш да се посмееш виж/Хонда&1.6/,а и ще ми е интересен коментара ти.
      Не е важно какво говорят зад гърба ти,важно е когато се обърнеш всички да мълчат!

      Коментар


        #18
        Re: .

        HacKer4oy написа:
        Mupo написа:
        Абе къде е темата за ено и шес vs. Veyron? Да се направи "Важна" мисля, че ще е най-добре. ...
        Много забавно !Просто споделям опит и обменям знания или е забранено щом карам 1.6 ?! Данеби да съм го пуснал с/у самолет я .... а ако не е в ред тая корса и шофера не е мн читав ? Може това да са причините , не че моят фиат върви много ! Исках да разбера и другите на какво мнение са ...
        Колега, имам познат от Петрич с Браво 1.6 ми беше споменавал, че се е пускал с Корса Б 1.6 16в на 400м и каза, че на финала са заедно там с +- 1м, за който тръгне по-добре, но неговото Браво не е само с филтър и генерация, а и други работи.Тъй като спомена до 140км/ч то си е малко над 400м за този тип коли и варианта е опела да не е бил в кондиция + шофера да не може да го кара, а и дори и така да е пак ако си само с филтър и генерация ми се вижда пак непостижимо такава разлика в полза на Бравото(трябва да си с още жокерчета).
        fiat bravo 1.6 103+k.c. ex..
        volvo s40 1.9

        Коментар


          #19
          Корса А ГСИ пляска огромни шамари на Корса Б ГСИ
          '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
          '97 Coupe 16VT 262WHP+

          Коментар


            #20
            Значи да се обадя и аз... тази Корса е била 1.6 Екотек което няма нищо общо с ГСИ .. има и такива но пак са с ЕКОТЕК мотора който няма нищо общо с Ц16ХЕ ! ГСИ Корса А или Б са по 109кс, а ГСИ външен пакет на Корса Б е 101кс тоест Х16ХЕ мотора - Екотек Срещу истинско ГСИ особено в Корса нямаш и 1% шанс да биеш освен ако шофера не е на наркотици и други опиати..

            Коментар


              #21
              Конкретно говорим за 1.6 литровите оригинални агрегати за модификацията GSI на корса при корса А е 101 коня и си върви много прилично. Изобщо не говорим за c20xe нахулено в корса
              '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
              '97 Coupe 16VT 262WHP+

              Коментар


                #22
                Извинявам се за оффтопика...В Добрич имаме една Корса Б с нахулен С20ХЕ в нея и една астра кабриo и в нея нахулен С20ХЕ .... познайте, корсата излита напрао :D
                Fiat Bravo 1.6 16v 103HP + ГИ Lovato

                Коментар


                  #23
                  Та по темата , попринцип корсата трябва да варви малко повече от това което е показала ... нали колега без да се засягаш и нищо лично към тебе .
                  ex Fiat Bravo 1.6 16v 103++hp,,Fiat Coupe 1.8 16v 1??+hp 97г ,Alfa Romeo 145 2.0 QV 1!?+ 96г ,Alfa Romeo 146 1.9 JTD +
                  Frord Focus 1.8TDCI+ chip 03г / BMW E46 320d
                  Може да си разочарован ако не успееш, но ще си обречен ако не опиташ !!!

                  Коментар


                    #24
                    7or37o написа:
                    Извинявам се за оффтопика...В Добрич имаме една Корса Б с нахулен С20ХЕ в нея и една астра кабриo и в нея нахулен С20ХЕ .... познайте, корсата излита напрао :D
                    А какво ще кажеш тогава за Корса Б вътре с 3.0 24V.. :D
                    Фиат Браво 1.6 16V на Метан 103 понита...

                    Коментар


                      #25
                      liverpool235 написа:
                      7or37o написа:
                      Извинявам се за оффтопика...В Добрич имаме една Корса Б с нахулен С20ХЕ в нея и една астра кабриo и в нея нахулен С20ХЕ .... познайте, корсата излита напрао :D
                      А какво ще кажеш тогава за Корса Б вътре с 3.0 24V.. :D
                      Bravo TD100

                      Коментар


                        #26
                        идиотизми (: тоя мотор идва с RWD и един милион преправяния, звучи ми като типо с 2JZ-GTE щото съм решил да си правя италианска супра
                        '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
                        '97 Coupe 16VT 262WHP+

                        Коментар


                          #27
                          колега.и аз карам 1.6 16 но да ти кажа каквато и да е корсата ще ти направи огромен ластик.много лекички са.
                          fiat bravo 1.6 16v gt
                          fiat marea 1.9 8v jtd
                          fiat punto 1.7 td
                          fiat marea 1.6 16v

                          Коментар


                            #28
                            Колеги без да убидя никой искам да споделя и мойто мнение!Забелязвам,че много колеги имат представа за какво става въпрос!На предпоследната сбирка който организирах се дърпах с Корса ГСИ+чип(прекъсва на 7500об/мин)и бяхме кантар до 170км/ч(после бия)!Както знаете съм се дърпал и с Браво 2.0 20в и на 170км/ч съм отпред,което според мен означава,че Браво 1.6+генерация и т.н няма големи шансове срещу Корса ГСИ(да не кажа никакввввви)!Поздрави! :D

                            Коментар


                              #29
                              S.W.A.T. написа:
                              идиотизми (: тоя мотор идва с RWD и един милион преправяния, звучи ми като типо с 2JZ-GTE щото съм решил да си правя италианска супра
                              Корсето беше направено доста добре и вървеше доста,но незнам защо не мога да го открия сега.
                              Фиат Браво 1.6 16V на Метан 103 понита...

                              Коментар


                                #30
                                В Ловеч има една Корса с двигател от Астра GSI 2.0 16v и е нещо неземно
                                Теоритиците си лаят, голфа си върви!

                                Коментар

                                Working...
                                X