Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Браво 1.6 16в - Корса 1.6 ГСИ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Браво 1.6 16в - Корса 1.6 ГСИ

    Много интересно се получи ! 1вия старт го убих направо (до 140 км/ч) го водех с 3 коли след това вече на 170 беше кола пред мен . 2рия старт също победа до към 140 , но с по малка разлика ( гонехме се до 140)3тия старт загубих с около 2 коли и половина ,но на 1ва ми удари прекъсвача и се забавих със включването ... Корсата е сток само с генерация , но преди 5 000км е правен основен ремонт на двигателя .Аз съм сток с генерация + КN филтър и карах на газ
    Fiat Bravo 1.6 16v ex

    #2
    А защо не направите гонката на метри-400 или 300м.Сигурно пак ще биеш,но ще е по-истински драг.Честито.
    Не е важно какво говорят зад гърба ти,важно е когато се обърнеш всички да мълчат!

    Коментар


      #3
      Re: Браво 1.6 16в - Корса 1.6 ГСИ

      HacKer4oy написа:
      Много интересно се получи ! 1вия старт го убих направо (до 140 км/ч) го водех с 3 коли след това вече на 170 беше кола пред мен . 2рия старт също победа до към 140 , но с по малка разлика ( гонехме се до 140)3тия старт загубих с около 2 коли и половина ,но на 1ва ми удари прекъсвача и се забавих със включването ... Корсата е сток само с генерация , но преди 5 000км е правен основен ремонт на двигателя .Аз съм сток с генерация + КN филтър и карах на газ
      Защо на газ, бе колега...бензин му майкатаИначе, ако Корсата е тази: http://catalog.auto.ru/catalog/cars/card/7948.html тежи 975 кг и е малко повече коне, така че Корсата е нормално да бие.

      Коментар


        #4
        Старата корса ГСИ която е 1.6 8клапана 100к.с се опъва на Вектра(А) ХЕ 150к.с, така че тази би трябвало да върви горе долу като нея т.е да те бие с много.

        Коментар


          #5
          Re: Браво 1.6 16в - Корса 1.6 ГСИ

          kraseto написа:
          HacKer4oy написа:
          Много интересно се получи ! 1вия старт го убих направо (до 140 км/ч) го водех с 3 коли след това вече на 170 беше кола пред мен . 2рия старт също победа до към 140 , но с по малка разлика ( гонехме се до 140)3тия старт загубих с около 2 коли и половина ,но на 1ва ми удари прекъсвача и се забавих със включването ... Корсата е сток само с генерация , но преди 5 000км е правен основен ремонт на двигателя .Аз съм сток с генерация + КN филтър и карах на газ
          Защо на газ, бе колега...бензин му майкатаИначе, ако Корсата е тази: http://catalog.auto.ru/catalog/cars/card/7948.html тежи 975 кг и е малко повече коне, така че Корсата е нормално да бие.
          Моята кола на газ върви повече от колкото на бензин ( с хубав бензин , сменени филтри и т.н)а корсата е 101 коня. Аз си мислех ,че ще ме съсипе тфа ГСИ ...
          Fiat Bravo 1.6 16v ex

          Коментар


            #6
            alekzz написа:
            Старата корса ГСИ която е 1.6 8клапана 100к.с се опъва на Вектра(А) ХЕ 150к.с, така че тази би трябвало да върви горе долу като нея т.е да те бие с много.
            Мда. Тя и на HGT ще се опъне, ако има леки модчета.
            3.0CRD

            Коментар


              #7
              Корса А ГСИ ще ти направи цяла влакова композиция на 400м
              '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
              '97 Coupe 16VT 262WHP+

              Коментар


                #8
                Защо ли и аз си мисля, че на тази корса и е имало нещо...
                Alfa 159 SW 2.4 Ti
                Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
                "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

                Коментар


                  #9
                  .

                  gamma написа:
                  Защо ли и аз си мисля, че на тази корса и е имало нещо...
                  Вероятно .... Може след ремонта да не са я разработили както трябва ... като знам смахнатия и шофер важното е че после след гонката небеше толкова надъхан
                  Fiat Bravo 1.6 16v ex

                  Коментар


                    #10
                    Абе къде е темата за ено и шес vs. Veyron? Да се направи "Важна" мисля, че ще е най-добре. ...

                    Коментар


                      #11
                      Mupo написа:
                      Абе къде е темата за ено и шес vs. Veyron? Да се направи "Важна" мисля, че ще е най-добре. ...
                      И това няма да ги вразуми да пишат глупости

                      Коментар


                        #12
                        Не подценяваите СИЛАТА/1.6/. С малко ++ бие коли по 130-140-150кс.Колега,защо я мъчиш до прекъсвач-от6900 нагоре само губиш.
                        Не е важно какво говорят зад гърба ти,важно е когато се обърнеш всички да мълчат!

                        Коментар


                          #13
                          браво ама тая корса не е читава,браво 1.8 няма никъв шанс с/у корса б гси,и такава корса тежи около 1050кг гледал съм талона
                          F.I.A.T-fix it again tomorrow xaxaxaxa

                          Коментар


                            #14


                            wizard88 написа:
                            браво ама тая корса не е читава,браво 1.8 няма никъв шанс с/у корса б гси,и такава корса тежи около 1050кг гледал съм талона

                            Коментар


                              #15
                              .

                              Mupo написа:
                              Абе къде е темата за ено и шес vs. Veyron? Да се направи "Важна" мисля, че ще е най-добре. ...
                              Много забавно !Просто споделям опит и обменям знания или е забранено щом карам 1.6 ?! Данеби да съм го пуснал с/у самолет я .... а ако не е в ред тая корса и шофера не е мн читав ? Може това да са причините , не че моят фиат върви много ! Исках да разбера и другите на какво мнение са ...
                              Fiat Bravo 1.6 16v ex

                              Коментар

                              Working...
                              X