Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся сперник 19.jtd vs 1.9 jtd

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Търся сперник 19.jtd vs 1.9 jtd

    Значи някой от Люлин ако има някоя вечер да направим една две дължини. Търся съперник с браво 1.9 jtd 105 коня не някакво чипосано. Мисля че ми е издъхнал мотора... по каталог колата ми прави 0-100 за 10.4 секунди. На тест от мен ги направи за 15 и нещо. Наистина че имаше и други фактори който убиват секунди като наклон и началното превъртане на гуми (уш гледах да го избегна) но все пак 5 секунди близо 6 повече не ми харесва. Та ако някой иска да премерим дали моето магаре е умряло или просто тези коли така си движат, да драсне в темата или на личен.ПП: За предпочитане е да се направи на място където няма движение. За да не се създават излишни предпоставки за птп. И без това има много малоумници по улиците и на цялата картинка само и липсват двама рейсъри с браво.....
    Fiat Bravo 1.9 JTD 105 HP
    -------------------------------------
    1f Y0u C4N rE4D Th1S, i7 1s t1Me T0 7uRn 0FF Y0Ur PC 4Nd Ge7 Life!

    #2
    Мисля, че е една качествена диагностика е по-безопасна, ако искаш да разбереш дали твоето магаре е умряло.

    Коментар


      #3
      Колега, браво jtd не прави 0-100 за 10.4 Реалността показва 12-13.
      FIAT Bravo JTD GT '99

      Коментар


        #4
        vsd написа:
        Колега, браво jtd не прави 0-100 за 10.4 Реалността показва 12-13.
        Това ме успокоява доста колега. Да и диагностика е доста добра идея
        Fiat Bravo 1.9 JTD 105 HP
        -------------------------------------
        1f Y0u C4N rE4D Th1S, i7 1s t1Me T0 7uRn 0FF Y0Ur PC 4Nd Ge7 Life!

        Коментар


          #5
          Да при нас са такива реалностите-каталозите не ги гледай.Тиа каталози са неверни не само за JTD, но и за 1.6-само че 1.6 свалят надолу щото са бегачки а ние караме печки.

          Коментар


            #6
            Аз па искам да попитам Пунто 99г. 1.9 JTD (83 коня) дали е нормално да ми земе 3 пъти старта до 2ра е пред мене с около 20 сантима,после естествено го злепоставям Просто незнам дали е добре.... Вие кво ше кажете момчета аз съм с ремап Браво JTD (ебах неговите скорости :P )
            leave something of the happiness you bring

            Коментар


              #7
              Да, по-леко е.Пунтото стоково ли е ?А ти ?
              F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

              Коментар


                #8
                emzo написа:
                Да, по-леко е.Пунтото стоково ли е ?А ти ?
                Написал съм горе,колега пунтото е 83 коня напълно стоково,аз съм само със чип (все пак не ме дърпа много,но важното е че се дразня )Или проблема е в мене и моя съединител,шото го усещам вече как и на втора приплъзва или си въобразявам :D
                leave something of the happiness you bring

                Коментар


                  #9
                  Bravo 1.9 JTD написа:
                  emzo написа:
                  Да, по-леко е.Пунтото стоково ли е ?А ти ?
                  Или проблема е в мене и моя съединител,шото го усещам вече как и на втора приплъзва или си въобразявам :D
                  колега не си въобразяваш изобщо на мапнато JTD почти винаги съединителя не издържа.иска по добър притискател
                  Продавам Бош дебитомер,стъпков мотор и бензинова помпа оригинална за Пунто ГТ.

                  Коментар


                    #10
                    Предвид автовоза, който ти направиха на клипа от другата тема, те съветвам да тичаш в някой сервиз.Работата е зле, много зле.
                    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                    Коментар

                    Working...
                    X