Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследнаПоследна
Резултати 11 до 20 от 40

Тема: Punto HGT vs .........

Кара балканче Аватарът на cecko_hgt
    Регистр. на
    21.11.2009
    Много интересно ми беше докато четях коментарите....но само ’Princo’ успя да познае какво се случи....На старта (или аз тръгнах мн.добре или фиата има добър старт) взех преднина от половин кола на бмв-то и хондата....Дотук много се кефих защото очаквах хондата набързо да ме отупа.....Преднината се запази до края на 2-ра предавка (около 90 км/ч.).....През това време другата хонда и роувъра поизостанаха доста.....Учудих се,че бмв-то се държи и няма намерение да изостава,защото досега такова бмв не ми се е опъвало чак толкова...но след гонката разбрах,че е с чип и с цяла кошница с изненади под капака....И така...2-рата свърши-включих 3-та,и тогава настъпи обрат......бмв-то започна леко да ме изпреварва,а хондата 2 пъти по-бързо....На 160км/ч. бях изостанал с 2 коли от бмв-то,а от хондата с около 5.

Фиат фанатик Аватарът на Trojaneca
    Регистр. на
    15.02.2007
    Напълно-нормален резултат. Поздравления! Малко ми стана странно за БМВ-то де - явно е било с много модове.
    3.0CRD

Фиат фанатик Аватарът на Grisha_bravo
    Регистр. на
    19.03.2008
    явно си попаднал на злобно бмв а до сивика е нормално да те сабори с такова разтояние
    ex Fiat Bravo 1.6 16v 103++hp,,Fiat Coupe 1.8 16v 1??+hp 97г ,Alfa Romeo 145 2.0 QV 1!?+ 96г ,Alfa Romeo 146 1.9 JTD +
    Frord Focus 1.8TDCI+ chip 03г / BMW E46 320d
    Може да си разочарован ако не успееш, но ще си обречен ако не опиташ !!!

Фиат фанатик Аватарът на Bravo 1.9 JTD
    Регистр. на
    10.05.2009
    Цитат alekzz написа:
    Цитат Bravo 1.9 JTD написа:
    Цитат Princo написа:
    БМВ и хондата предполагам са те били (БМВ’то с малко),само роувъра си го смачкал.Познах ли ?
    на БМВ-то му се развавяла мекицата ред пушлявица ред чернилка и тогава земе та се сети да тръгне с тва задно,тежко купе,няма я тая рязкост на мотора като при Италянците така че спокойно съм сигорен бмв-то пада и то с много,сивика евентуално го е бил там оборотите си казват думата
    Точно защото е със задно БМВ-то тръгва първо! Ама гледам че във всеки свой пост плямпаш без да имаш и малка предтава за нещата!!!
    Aз тогава що тръгвам винаги по-добре от БМВ-та
    leave something of the happiness you bring

Фиат фанатик
    Регистр. на
    09.01.2007
    Спри моля те....

Кара Фиатче 126 Аватарът на ascari
    Регистр. на
    01.11.2009

фдсф

браво колега ... добре си се представил ... за бмв-то не се учудвам щото тука във варна на един авер 320 ката без да знаем ко е правено по нея троши всички наред ... а иначе са доста бавнички тези бмв-ца ... та пак Браво
    Ex Bravo HGT 20.20v 150hp+

Фиат фанатик
    Регистр. на
    08.12.2009
    Преди 2 год. докарах такава Хонда от Холандия,вървеше страхотно,даже на газ.Имаше един,които си купи Алфа156 2000тс и по магистралите в германия го правих смешен.Вървят си тия VTI-та.
    Не е важно какво говорят зад гърба ти,важно е когато се обърнеш всички да мълчат!

Фиат маниак
    Регистр. на
    06.11.2007
    Цитат alekzz написа:
    Цитат Princo написа:
    БМВ и хондата предполагам са те били (БМВ’то с малко),само роувъра си го смачкал.Познах ли ?
    на БМВ-то му се развавяла мекицата ред пушлявица ред чернилка и тогава земе та се сети да тръгне с тва задно,тежко купе,няма я тая рязкост на мотора като при Италянците така че спокойно съм сигорен бмв-то пада и то с много,сивика евентуално го е бил там оборотите си казват думата
    Точно защото е със задно БМВ-то тръгва първо! Ама гледам че във всеки свой пост плямпаш без да имаш и малка предтава за нещата!!!
    Е ти тръгвай с 1.8 115 к.с. пък се чуди защо.БМВ-то ако е поне ИС и е с хубави гуми отзад наистина ще ти направи впечатление какъв старт има!!! Ама то повечето карат с галоши отзад та да дрифтят, така че ...

Фиат маниак Аватарът на v1per
    Регистр. на
    18.04.2008

Re: фдсф

Цитат ascari написа:
    браво колега ... добре си се представил ... за бмв-то не се учудвам щото тука във варна на един авер 320 ката без да знаем ко е правено по нея троши всички наред ... а иначе са доста бавнички тези бмв-ца ... та пак Браво
    Я се похвали тука от снощи.. :Р
    GTV 01', GTV 99', Spider 98'

ex: 145QV 97'

Фиат фанатик
    Регистр. на
    15.11.2008
    Цитат alekzz написа:
    Цитат alekzz написа:
    Цитат Princo написа:
    Е ти тръгвай с 1.8 115 к.с. пък се чуди защо.БМВ-то ако е поне ИС и е с хубави гуми отзад наистина ще ти направи впечатление какъв старт има!!! Ама то повечето карат с галоши отзад та да дрифтят, така че ...
    Е аз точно на IS-ки има правех такива ластици, че бяха смешни... Bravo 1.8 GT
    MB 280 S W108 67' - pickUp
    MB 450 SEL 6.9 W116 75' - RESTORATION
    ex.VWPOLO6N1 95'; Fiat Bravo 1.8 GT 95'
    Now : private - MB 230 CE Sportline W124 89' - Black Dream
    office - Skoda Fabia HTP 1.2 04' - Blue Kid

Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследнаПоследна

Тема: Punto HGT vs .........

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •