Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Punto HGT vs .........

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    bestmaster написа:
    Развалихте темата на човека.От ПунтоHGT минахте през 1и6 та накрая пушещи немски дизели.
    Остави ги немците са най-добрите автомобили Голф4 TDI ремапнато съм го бил 138 дето е коня,оня с онаа пръчка не му се верваше,викам кво се чудиш с тоя трактор... не можеш да сравняваш американския дизел (италянския) със немските котлони,било то стоков или мапнат от сякъде JTD остава най-вървежния дизел в класа си ПП. При положение че и аз съм ремапнат, незнам къде видя че някой немски клозед ше ме бие,ама плямпай си хората ти се смеят
    leave something of the happiness you bring

    Коментар


      #32
      Това за плямпането за мен ли се отнася, че не става ясно?

      Коментар


        #33
        bestmaster написа:
        Това за плямпането за мен ли се отнася, че не става ясно?
        За колегата със Ксара-та на снимката ПП. Не искам да се заяждам пичове,но е ясно че няма сравнение при фиат и ВАГ примерно.. евентуално 320d може да ми се опре,но ако е някой мутирал тийнеджър с буботещ глас и пъпки по фалангата,някоя тъпа путка която е с автомат, тогава кво правим почваме да обесняваме ама не той шофьора тва,шофьора онова.. няма оправия ей!
        leave something of the happiness you bring

        Коментар


          #34
          Bravo 1.9 JTD написа:
          bestmaster написа:
          Развалихте темата на човека.От ПунтоHGT минахте през 1и6 та накрая пушещи немски дизели.
          Остави ги немците са най-добрите автомобили Голф4 TDI ремапнато съм го бил 138 дето е коня,оня с онаа пръчка не му се верваше,викам кво се чудиш с тоя трактор... не можеш да сравняваш американския дизел (италянския) със немските котлони,било то стоков или мапнат от сякъде JTD остава най-вървежния дизел в класа си ПП. При положение че и аз съм ремапнат, незнам къде видя че някой немски клозед ше ме бие,ама плямпай си хората ти се смеят
          Те хората на теб се смеят.Говориме си за напълно стокови коли, пък ти се перчиш с чипосано ЖТД.Като те гледам как разпалено възхваляваш Фиата ми мязаш на някакво комплексарче.Говори си колкото щеш.

          Коментар


            #35
            Поздрави!Наскоро се надбягвахме с един приятел и ето резултата.https://youtu.be/Hzc8yQXiWpk

            Коментар


              #36
              Хаха, човек къде се запиля толко години, никакъв те няма, тука останахме единици с пунто ХГТ.Направо му направи тирове на това ауди, пунтото да не е турбинирано
              punto HGT

              Коментар


                #37
                https://www.youtube.com/watch?v=hNMc4UW5kYkвтори клип на гонката. Фиата върви повече, няма спор.

                Коментар


                  #38
                  поздрави

                  Трети клип на гонкатаhttps://www.youtube.com/watch?v=AHhe...ature=youtu.be

                  Коментар


                    #39
                    Екстра е пунтото, язък че сте далече, иначе бих искал да си сверим часовниците с мойто
                    punto HGT

                    Коментар


                      #40
                      поздрави

                      жалко наистина,и на мен ми се искаше да сверим часовниците.Иначе пунтото е сток,няма някакви подобрения.

                      Коментар

                      Working...
                      X