Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ПОДАРЯВАМ авточасти/аксесоари

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    pakumba написа:
    iee написа:
    Скоро ще имам спукано дясно външно ел. огледало с подгрев за Алфа 156. И в момента го имам, ама ми е на колата, все още не съм сложил новото. Не е много лошо спукано, вече година почти го карам така Аааааа, щях да забравя....ще е без датчика за температурата
    подгрева има ли нещо общо с формата на стъклото на браво- т.е. ако мога да го наместя на огледало на браво, бих го взел
    Честно да ти кажа не съм много в час, ама днес разгледах новото огледало и не разбрах как могат да му се изкарат чаркалаците Иначе ми се струва, че няма да стане, щото подгрева си е на самото стъкло.....
    Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
    Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
    Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
    BMW X3 3.0D Aut

    Коментар


      #62
      iee написа:
      pakumba написа:
      iee написа:
      Скоро ще имам спукано дясно външно ел. огледало с подгрев за Алфа 156. И в момента го имам, ама ми е на колата, все още не съм сложил новото. Не е много лошо спукано, вече година почти го карам така Аааааа, щях да забравя....ще е без датчика за температурата
      подгрева има ли нещо общо с формата на стъклото на браво- т.е. ако мога да го наместя на огледало на браво, бих го взел
      Честно да ти кажа не съм много в час, ама днес разгледах новото огледало и не разбрах как могат да му се изкарат чаркалаците Иначе ми се струва, че няма да стане, щото подгрева си е на самото стъкло.....
      еее, здраве да е тогава.
      Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
      Fiat Bravo'97 1,6 16v
      Fiat Tempra'91 1,6 mono

      Коментар


        #63
        Благодарности на колегата " HLX", от днес съм с нова капачка на дългите светлини. :D
        Bravo 1.6 16v 97г. + АГУ

        Коментар


          #64
          Благодарности на svilens - вече и аз имам каяачка на дългите,и като почистя фаровете няма да се цапат повече

          Fiat Brava SX 1.4 12V 1997

          Коментар


            #65
            Използвам темата, че да не отварям нова.....Трябва ми някой да ми "подари" детско столче за кола за 3 годишно дете. Столчето ми трябва за 2-3 седмици. Подразбира се, че добрият човечец трябва да е от Варна или околноста
            Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
            Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
            Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
            Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
            BMW X3 3.0D Aut

            Коментар


              #66
              Аз си търся емблема за моето фиатче...ако на някой му попадне от някъде да свирне...щото нещо нямам късмет,а на моргите не ми дават понеже после край с капака Така де...като дете аз ги гепих сега чаветата мен ощавиха. (иде реч за първото Пунто) да се уточня
              Fiat Punto 55S 1.1 Petrol 1997 a.k.a Space Interceptor

              Коментар


                #67
                Благодарение на колегата svilens и аз вече съм със здрави капачета на късите светлини! :D
                Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16V 97г.с АГУ
                Fiat Bravo SX 80 16V 99г. с ГИ АС

                Коментар


                  #68
                  Аз искам, ако някой може да ми подари тас 14" GIGA :P
                  I drift not because it is a quicker way around a corner, but it is the most exciting way......

                  Коментар


                    #69
                    cls618 написа:
                    Аз искам, ако някой може да ми подари тас 14" GIGA :P
                    Покажи как изглежда този тас.Имам много единични бройки и може и да се намери
                    == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

                    На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

                    Коментар


                      #70
                      Ето така изглеждат, но са по светли.http://www.jdmperformance.co.uk/imag...cts/A67564.jpg
                      I drift not because it is a quicker way around a corner, but it is the most exciting way......

                      Коментар


                        #71
                        Някой случайно да има някакви гуми 15-ки зимни.
                        Manowar - Татко
                        Еx Fiat Brava 1,6 16v 103hp ELX '97 LPG - Брависима
                        Ex Fiat Marea Weekend 2.0 20v 147hp HLX '97 CNG - Марчето
                        Ex Lancia Thesis 3.2 V6 230hp '06 LPG - Теси
                        Fiat Multipla 1,6 16v 103hp Bipower '00 - Боко

                        Коментар


                          #72
                          sacheto написа:
                          Благодарение на колегата svilens и аз вече съм със здрави капачета на късите светлини! :D
                          И аз, и аз .......
                          Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

                          Коментар


                            #73
                            Аз имам 2 летни гуми TOYO 175/65/14. 1 лято ще изкарат. Не са в кой знае колко добро състояние
                            Fiat Bravo SX 1.4 12V

                            Поставянето на предпазен колан отнема 7 секунди от твоят живот - изживей го целия!
                            Шофирайте внимателно! Нека кажем НЕ НА ВОЙНАТА ПО ПЪТИЩАТА!

                            Коментар


                              #74
                              Някой ако му се намира касетка с аудио вход няма дам у откажа мога да разменя за старите ми обикновенни крушки КОито ми останах като сложих ксенона
                              Ползвайте мигачи!

                              "I believe in a long, prolonged, derangement of the senses in order to obtain the unknown."
                              Jim Morrison

                              Коментар


                                #75
                                На някой ако му се намират работещи пищялки от Пунто МК1,тези които са в таблото.. ще съм му безкрайно благодарен Поздрави!

                                Коментар

                                Working...
                                X