Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ПОДАРЯВАМ авточасти/аксесоари

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    аз пък имам болтове от железните джанти за браво подарявам ги който иска мисля че са 10 и 2 имам малко по-дълги от лети джантета са май бяха 2или 3
    Душата в рая на Фиата оборотомера до края!


    FIAT BRAVO 1.8GT
    FIAT BRAVO 1.9TD ex

    Коментар


      #47
      mitenceto89 написа:
      Имам излишни две топки за скоростен лост (сива-от Брава и черна-Мареа).Копчета за ел.стъкла за шьофьорската врата (част от едното копче е счупено).Имам и едни конектори за багажника(тези четири метални пластинки при които е и копченцето за светване на лампата в багажника) от Браво/-а.Ще видя какво друго мога да намеря и ще допиша,а и ще снимам тези по-горе описаните неща.Поздрави
      Кандидат съм за контактните пластини (предполагам са тези дето са между капака на багажника и купето). Пиши ми на ЛС, ще се разберем как да ги получа.
      ПОДКУПИ ПРИЕМАМ САМО В ПЕТЪК !!!

      FIAT CROMA 2000ie 8V 1987год.

      Коментар


        #48
        стило

        Колеги за Стило подарявам касетофона(оригинал)ако на някой му трябва,и ляво огледало за браво.
        FIAT STILO 1.2 16 V.

        Коментар


          #49
          Re: стило

          ekna написа:
          ...,и ляво огледало за браво.
          Огледало има ли, или само кутията е? Че моето е спукано, и подгрева не работи.
          00' Bravo 105 JTD

          Коментар


            #50
            стило

            Колега и кутията и огледалото за комплект.
            FIAT STILO 1.2 16 V.

            Коментар


              #51
              Re: стило

              ekna написа:
              Колеги за Стило подарявам касетофона(оригинал)ако на някой му трябва,и ляво огледало за браво.
              Проявявам интерес към касетофона,ако е наличен да го отмъквам .

              Коментар


                #52
                Re: стило

                ekna написа:
                Колега и кутията и огледалото за комплект.
                Пиша ти лично .
                00' Bravo 105 JTD

                Коментар


                  #53
                  аз имам и спирачна помпа от темпра 1,6 моно, работеше си добре, но от 2-3 год си седи.
                  Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                  Fiat Bravo'97 1,6 16v
                  Fiat Tempra'91 1,6 mono

                  Коментар


                    #54
                    vaskoni_1980 написа:
                    svilens написа:
                    Чакай ти говориш за дългите Сега се усетих. Ако не си намериш от някой от Пловдив мога да ти дам.
                    а тази с отворчето за мен
                    Няма проблем.Пиши на лс къде да го пратя - виждам че не си от София.Опаа грешка, извинявам се за заблудата. Значи имам 4 капачки за къси, 2 за дълги, всичките са без дупки.Ако все още я искаш и ще си я пробиеш сам - пиши на ЛС.
                    Браво 1.6 16v 1996
                    Рено Лагуна 2 1.9 dCI.

                    Коментар


                      #55
                      Имам и 2 комплекта фарове за Браво - ако на някой му трябва нещо - стъкла,ала-бала да пише лс и ще видя какво мога да направя. Два от тях са чисто нови Депо - карах с тях 1 месец, но не стават за никъв чеп - без ел машинки са и 2-та.ПС. Комплекта Депо го отнесе колегата cs_aleksandar. Надявам се да му свършат повече работа от колкото на мен
                      Браво 1.6 16v 1996
                      Рено Лагуна 2 1.9 dCI.

                      Коментар


                        #56
                        svilens написа:
                        Имам и 2 комплекта фарове за Браво - ако на някой му трябва нещо - стъкла,ала-бала да пише лс и ще видя какво мога да направя. Два от тях са чисто нови Депо - карах с тях 1 месец, но не стават за никъв чеп - без ел машинки са и 2-та.
                        Два фара даваш ли,тия без машинките дето са с крушки ли са пиши на ЛС гледам,че си от Младост
                        leave something of the happiness you bring

                        Коментар


                          #57
                          Re: стило

                          ekna написа:
                          Колеги за Стило подарявам касетофона(оригинал)ако на някой му трябва,и ляво огледало за браво.
                          Огледалото вече е на мойто Браво. Хиляди благодарности на колегата ekna .Преди:След:Сега останаха черна коруба, и механизма от лявото огледало . Пазя и спуканото огледало (което се оказа, че е без подгрев). Ако на някой му потрябва, колкото да не е без хич, ще свърши работа.
                          00' Bravo 105 JTD

                          Коментар


                            #58
                            Благодарности и на колегата svilens за фаровете Yellow_Flash_Colorz_PDT_10
                            Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
                            И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
                            .

                            Коментар


                              #59
                              Скоро ще имам спукано дясно външно ел. огледало с подгрев за Алфа 156. И в момента го имам, ама ми е на колата, все още не съм сложил новото. Не е много лошо спукано, вече година почти го карам така Аааааа, щях да забравя....ще е без датчика за температурата
                              Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
                              Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
                              Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
                              Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
                              BMW X3 3.0D Aut

                              Коментар


                                #60
                                iee написа:
                                Скоро ще имам спукано дясно външно ел. огледало с подгрев за Алфа 156. И в момента го имам, ама ми е на колата, все още не съм сложил новото. Не е много лошо спукано, вече година почти го карам така Аааааа, щях да забравя....ще е без датчика за температурата
                                подгрева има ли нещо общо с формата на стъклото на браво- т.е. ако мога да го наместя на огледало на браво, бих го взел
                                Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                                Fiat Bravo'97 1,6 16v
                                Fiat Tempra'91 1,6 mono

                                Коментар

                                Working...
                                X