Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ПОДАРЯВАМ авточасти/аксесоари

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Някой дали има излишна тромба? Ако все пак се намира на някой да пише на ЛС и ще почерпим. Благодаря предварително.
    Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
    Ex.Opel Astra

    Коментар


      Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
      И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
      .

      Коментар


        Амортисьорите за петата врата на Брава отдавна са подарени на колегата fihi, но бях забравил да го напиша. Съжалявам, че обърках няколко колеги, които са смятали че още са у мен.

        Коментар


          Някой да има капачка за електрониката? Благодаря предварително за подаръка
          Независима! Белисима... с BRAVisima
          ТД100, 1.9

          Коментар


            ogi28b написа:
            Амортисьорите за петата врата на Брава отдавна са подарени на колегата fihi, но бях забравил да го напиша. Съжалявам, че обърках няколко колеги, които са смятали че още са у мен.
            аз имам 2 или 3 амортисьора, но не знам дали стават за нещо. Ако някой иска да си ги пробва да казва!
            ex '96 Bravа 1.6 16V LPG

            Коментар


              Подарявам много интериорни части за типо: Сив мокет до 93та; Интериорни пластмаси от типо 2 врати; Конзолата на която седят духалките;Арматурно Табло;Тънка плафониера със забележки; Оригинална топка за скорости от типа за кожен калъф ;Кожен калъф за ръчна със забележки; Дръжки на тавана; Халоген без стъкло; Рефлектор за фар; Ъплътнение зад предния капак; Уплътнение между задната врата и кората ; Кората на бензиновия филтър;И разни други неща за които не мога да се сетя в момента!
              ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
              // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

              Коментар


                Две задни кори за Fiat Punto MK1. Двуврато.Едната е спукана, затова смених и двете. Спукана е дясната, зад пасажера.На ако някой няма никакви ще закрепят положението докато намери по здрави.Или пък може да си ги тапицира.Синя е тапицерията.
                .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
                www.cyxap.com

                Коментар


                  някой да има някакви тасове 14-ки ... трябват ми ей такива(на предната гума), но може и някви други
                  Прикачени файлове
                  Citroen Xsara 1.9 TD 90 hp

                  ex - Fiat Tempra 1.6 i.e. 75 hp

                  Коментар


                    Тасове нямам, ама имам едни калъфки за седалките, които се оказаха, че са ми малки ... Та ако някой с по-малки седалки ги иска ... Готини са на вид ... синьо-черно като цвят и едни мини стелчици има към тях, които са на половин нормална стелка :D
                    Fiat Forum Bulgaria

                    Прекаленият светец и богу не е драг !

                    Коментар


                      Ichkin написа:
                      Тасове нямам, ама имам едни калъфки за седалките, които се оказаха, че са ми малки ... Та ако някой с по-малки седалки ги иска ... Готини са на вид ... синьо-черно като цвят и едни мини стелчици има към тях, които са на половин нормална стелка :D
                      виж, помисли стелчиците как да стигнат до мен?
                      някой да има някакви тасове 14-ки ...трябват ми ей такива(на предната гума), но може и някви други Mr. Green
                      а тасове имам 14’ ама как да стигнат до теб колега?
                      Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
                      Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

                      Коментар


                        Ichkin написа:
                        Тасове нямам, ама имам едни калъфки за седалките, които се оказаха, че са ми малки ... Та ако някой с по-малки седалки ги иска ... Готини са на вид ... синьо-черно като цвят и едни мини стелчици има към тях, които са на половин нормална стелка :D
                        колегата има л.с. за калъфите от мен : ))

                        Коментар


                          kosta написа:
                          Ichkin написа:
                          Тасове нямам, ама имам едни калъфки за седалките, които се оказаха, че са ми малки ... Та ако някой с по-малки седалки ги иска ... Готини са на вид ... синьо-черно като цвят и едни мини стелчици има към тях, които са на половин нормална стелка :D
                          виж, помисли стелчиците как да стигнат до мен?
                          някой да има някакви тасове 14-ки ...трябват ми ей такива(на предната гума), но може и някви други Mr. Green
                          а тасове имам 14’ ама как да стигнат до теб колега?
                          ами с куриер мисля че е най-удобно(Еконт).може ли снимка да сложиш ако не звучи много нахално от моя страна...(може и на лични да пратиш )
                          Citroen Xsara 1.9 TD 90 hp

                          ex - Fiat Tempra 1.6 i.e. 75 hp

                          Коментар


                            адмирации към всички колеги , който подкрепят идеята за такава тема .От доста време не мога да си намеря за бравата задното капачето на фара за късите светлини и изчетох доста теми но без резултат , а навсякъде където има такова капаче ме карат да си купя целия фар , съгласен съм да си платя капачето , но цял фар ...........

                            Коментар


                              Подарявам добавки на Хелиос за бензин мисля че са 4-5 тбички за по 50 литра бензин, Малко им е изтекъл срока от стояне ама да не са лекарства кво да има стане Някои ако ги иска да свирка.
                              Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
                              Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
                              Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

                              Коментар


                                за повишаване на октановото число ли са ?
                                ex Fiat Bravo 1.6 16v 103++hp,,Fiat Coupe 1.8 16v 1??+hp 97г ,Alfa Romeo 145 2.0 QV 1!?+ 96г ,Alfa Romeo 146 1.9 JTD +
                                Frord Focus 1.8TDCI+ chip 03г / BMW E46 320d
                                Може да си разочарован ако не успееш, но ще си обречен ако не опиташ !!!

                                Коментар

                                Working...
                                X