Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ПОДАРЯВАМ авточасти/аксесоари

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Освен гореизброените имам и интериорни пластмаси от типо 2 врати!!
    ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
    // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

    Коментар


      Подарявам 2 броя оригинални амортисьори за задна врата на Брава. Причина за смяната е че не държат много хубаво, лятото са добре, но зимата държат лошо, понякога трябва вратата да се задържи горе, или лекко да и се помогне, за да се отвори догоре (ако е закачена кората. Аз я откачам зимата, и няма проблеми). Ако на някой не му държат ИЗОБЩО, тези ще са му перфектни, докато си купи нови.

      Коментар


        Хайде и аз да се включа с няколко дребни нещица.Всичко си е направо ново, макар че съм си ги купувал преди години.Топката за скоростния лост има и резба, и за пристягане с болтове.До понеделник важи само за София, а за страната след две седмици като се върна от морето
        Прикачени файлове
        EX: Fiat Punto MK1 ELX, Fiat Bravo TROFEO, Fiat Punto MK2 ELX
        NOW: Alfa Romeo 147 Distinctive

        Коментар


          Типо

          Аз съм решил да реставрирам така дсе каже едно типо 1992 г. 2.0 е.i ако някой има някакви що годе запазени части за такова и ги подарява или продава нека ми пише какво има и ще се разберем. Благодаря предварително!

          Коментар


            jjfreeman написа:
            Хайде и аз да се включа с няколко дребни нещица.Всичко си е направо ново, макар че съм си ги купувал преди години.Топката за скоростния лост има и резба, и за пристягане с болтове.До понеделник важи само за София, а за страната след две седмици като се върна от морето
            пу за мене

            Коментар


              Здрвейте колеги днес свали предната част която седи под калника защото гумата ми опира там /лява е / дясната я нямаше от преди това ако на някой му трябва да пипе

              Коментар


                ?

                Здравейте колеги случайно на някой да му се намира някой касетофон от старите отзад с кабелите немога да си намеря такъв още работещ нещо готов съм да платя разумна цена за такъв!

                Коментар


                  Много благодаря на jjfreeman за топката!!!! Moите подаръци си седят все още!!
                  ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
                  // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

                  Коментар


                    Хайде един Ъп на темата от мен

                    Коментар


                      Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
                      И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
                      .

                      Коментар


                        Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
                        И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
                        .

                        Коментар


                          Хайде и аз да се включа Подарявам задна броня от Пунто МК1 / проблема е че има дупки за Парктроник , и дупка за зареждачка / инече като цяло е в идеално състояние.Жълта на цвятПодарявам също и средно барче от Пунто ГТ / но захващащото парче пластмаса е счупено и болчетата ги няма , и ринга на скоростния лост също липсва , инече няма одраскано по него /перфектно е/.Имам още много джунджурийки за Пунто МК1 ако на някои му трябва да пише на ЛС

                          Коментар


                            Ей тия пластмаси за 6раво. Плафона на кората дето е в 6агажника го няма.И уплътненията за вратите и 6агажника.
                            Ex Fiat 126P
                            Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
                            Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
                            Alfa Romeo 147 1.6 TS
                            Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

                            Коментар


                              ъп
                              Punto SX 1.7D -57hp 1996 г. Ex
                              Laguna RT 2.2D - 83hp 1995 г. Ex
                              Brava SX 1.6 16v - 103hp 1999 г. Ex
                              Laguna RT 1.9DTI - 98hp 1998 г. Driving
                              Убий скороста - Спаси дете!

                              Коментар


                                ъъъп, я!
                                Fiat Marea TD100

                                Коментар

                                Working...
                                X