Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ПОДАРЯВАМ авточасти/аксесоари

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ПОДАРЯВАМ авточасти/аксесоари

    Колеги пускам тази тема за да си помогнем един на друг. Ако някой има нещо което му пречи, не му трябва, да го пусне тук-може да свърши работа на някой друг .Моля всеки който подари нещо на друг да го отбележи в мнението си като ПОДАРЕНО .Моля ако някой модератор реши, че мястото на темата не е в този раздел да я премести а не да ятрие, мерси.

    Темата не е за просене!
    Темата е преместена с коригирано заглавие.
    Модераторски екип fiat-bg.org

    #2
    Ами в тази връзка ти какво подаряваш или искаш да ти бъде подарено?Аз мога да подаря много работи или по-точно да ги продам,но на цени като подаръци.
    FIAT BRAVO 1.6
    FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
    LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

    Коментар


      #3
      popara801 написа:
      Ами в тази връзка ти какво подаряваш или искаш да ти бъде подарено?Аз мога да подаря много работи или по-точно да ги продам,но на цени като подаръци.
      Колега аз не искам нищо никой да ми подарява, а като си решил да продаваш ги пусни в раздела продавам Тази тема я пускам защото си мисля, че е хубаво в форума да има такава.

      Коментар


        #4
        Аз подарявам задна кора над багажник за браво с две дупки за тонколони.

        Коментар


          #5
          аз пък си подарявам оригиналните пищялки работят си просто си смених моите и сега ми се сплитат само насам натам --->Подарени !!!
          Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
          И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
          .

          Коментар


            #6
            аз пък подарявам сонда за газова бутилка /няква турска, не е хубава и затова я махнах/- става само за закърпване на положението за седмица; подарявам и 2 гарнитури- една за двуцевка и една за изпускателен колектор, дадоха ми ги за моето браво, ама не станаха- така че не знам за каква кола са.
            Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
            Fiat Bravo'97 1,6 16v
            Fiat Tempra'91 1,6 mono

            Коментар


              #7
              Подарявам дясно ел.огледало - мисля че е за Браво - купих го за да му взема стъклото че си бях счупил моето.Реално давам всичко ама стъклото е счупено вече Имаше и подгрев ама стъклото с подгрев е на моята кола сега, ама окабеляването си стои.
              Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
              Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
              ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

              Коментар


                #8
                cs_aleksandar написа:
                аз пък си подарявам оригиналните пищялки работят си просто си смених моите и сега ми се сплитат само насам натам
                А може ли на мен да ми подариш пищялките ако става въпрос за тези които са в таблото.Ако ти се занимава с куриер на ЛС ти пращам данните.
                FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

                Коментар


                  #9
                  Утре пищялките заминават за Варна при колегата dani389
                  Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
                  И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
                  .

                  Коментар


                    #10
                    Yavor написа:
                    Подарявам дясно ел.огледало - мисля че е за Браво - купих го за да му взема стъклото че си бях счупил моето.Реално давам всичко ама стъклото е счупено вече Имаше и подгрев ама стъклото с подгрев е на моята кола сега, ама окабеляването си стои.
                    Датчик има ли?Един колега, на срещата в неделя се оплака, че климатика му дава грешка, датчик външна температура, а той въобще нямаше такъв (явно е сменяно огледалото). Писах му едно лично, дано го види по-скоро.
                    00' Bravo 105 JTD

                    Коментар


                      #11
                      В мазата си имам доста работи от предните си коли утре ще сляза да проверя какво точно и в какво състояниие са , и ще пиша , дано помогна на някой колега защото вече на мене не ми вършат работа
                      ex Fiat Bravo 1.6 16v 103++hp,,Fiat Coupe 1.8 16v 1??+hp 97г ,Alfa Romeo 145 2.0 QV 1!?+ 96г ,Alfa Romeo 146 1.9 JTD +
                      Frord Focus 1.8TDCI+ chip 03г / BMW E46 320d
                      Може да си разочарован ако не успееш, но ще си обречен ако не опиташ !!!

                      Коментар


                        #12
                        nikolce написа:
                        Yavor написа:
                        Подарявам дясно ел.огледало - мисля че е за Браво - купих го за да му взема стъклото че си бях счупил моето.Реално давам всичко ама стъклото е счупено вече Имаше и подгрев ама стъклото с подгрев е на моята кола сега, ама окабеляването си стои.
                        Датчик има ли?Един колега, на срещата в неделя се оплака, че климатика му дава грешка, датчик външна температура, а той въобще нямаше такъв (явно е сменяно огледалото). Писах му едно лично, дано го види по-скоро.
                        няма за съжаление
                        Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                        Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                        ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                        Коментар


                          #13
                          Големи благодарности на колегата cs_aleksandar за пищялките .
                          FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

                          Коментар


                            #14
                            fuoco написа:
                            Аз подарявам задна кора над багажник за браво с две дупки за тонколони.
                            Колега имаш ЛС
                            Fiat Bravo 1.8 GT 113Hp++
                            Lancia Lybra 1.8 131Hp

                            Коментар


                              #15
                              И аз имам дясно огледало за Мареа със счупено стъкло.Купих го заради стъклото,че моето беше счупено.Огледалото е с ел.движение на стъклото и с подгрев.
                              I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

                              Коментар

                              Working...
                              X