Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пловдив дрифт

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Пловдив дрифт

    Mims е е главната героиня в най-новия филм от поредицата " Бързи и Яростни " - Пловдив Дрифт. Във филма ще видите зрелищни каскади като взимане на заледен завой със задницата напред, яко окопаване в сняг, въздушна възглавница, дърпане, късане на въжета ( и нерви, побеляване на коси ) , резки и опасни завои, криене от полицаи, управляване без документи и феноменално женско шофиране по непочистените улици в града на тепетата. Култовият автомобил е PUNTO SPORTING 1.2 , 16V , 85 h.p. , който притежава нещо, което малцина си позволяват през зимата, а именно летни гуми. Мария показва завидни (не) умения зад волана, акрилните си нокти и ледения си нос. Не е за подценяване и TIPO 1.6 limited edition, както и неговия собственик DJ Ники MIX, който се притичва на помощ.Според филмовите критици това е най-добрят филм от поредицата и сигурен победител в таз годишните ОСКАР-и.
    Punto Sporting 1.2 16V 85 h.p. - ex, but first in my heart
    AudiLina A3 1.8 20V 125 h.p. - NOW DRIVING

    #2
    Re: Пловдив дрифт

    mims написа:
    Култовият автомобил е PUNTO SPORTING 1.2 , 16V , 85 h.p. , който притежава нещо, което малцина си позволяват през зимата, а именно летни гуми.
    Изби рибата..... Евала
    Fiat Bravo 1.8 GT 113Hp++
    Lancia Lybra 1.8 131Hp

    Коментар


      #3
      Re: Пловдив дрифт

      bachev написа:
      mims написа:
      Култовият автомобил е PUNTO SPORTING 1.2 , 16V , 85 h.p. , който притежава нещо, което малцина си позволяват през зимата, а именно летни гуми.
      Изби рибата..... Евала
      Всъщност тая история беше кошмарна за мен, но просто я представих по забавен начин. Наложи ми се да прибера колата в големия сняг и лед. Дори не искам да си спомням. Между другото още не мога да стигна до гаража, положението зад блока е ужасно. Надявам се тая вечер да стане, щото Пунтото седи на един паркинг и не ме кефи тама ...
      Punto Sporting 1.2 16V 85 h.p. - ex, but first in my heart
      AudiLina A3 1.8 20V 125 h.p. - NOW DRIVING

      Коментар


        #4
        Каде е филма , даиде да го гледаме
        мойта баба Яга
        (_-_)______////_______(_х_)
        http://vbox7.com/play:9363206a

        Коментар


          #5
          Теоритиците си лаят, голфа си върви!

          Коментар


            #6
            не е от гумите.от задкормилното устройство е.
            FIAT BRAVO 1.6
            FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
            LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

            Коментар


              #7
              Тези са някакви уникални хора. Аз правилника съм го чел доста добре, и това за черния джиБ не съм го засичал , ама щом е вярно си купувам един черен джип и пердаша на всякъде без да ми пука , нали съм с предимство. А и това е поредния пример как хубавите момичета с богати е**чи си изкарват книжката , и после си мислят че могат много да карат и давай в големия джип. Накъде отива нашата проста държава. Защо трябва да има такива изроди с джиБове по пътищата. А и съм присъствал как един човек се опитваше да подкупи инструктора , защото сина му можел да кара , ама да не се занимава с курсове а направо да си вземе книжката. Да ама имаше много свидетели и инструктора се засмя и вика не става. Иначе са ми казвали че този същия инструктор е приемал подкупи. Така че като видите джип и жена в него , или каквато и да е скъпа кола пускайте я да минава и това е. Може и да не е правилно но поне си спестявате главоболията от такива случки.
              hiba aryan

              Коментар

              Working...
              X