Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ангренажен ремак на браво 2.0 20в

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ангренажен ремак на браво 2.0 20в

    здравейте колеги,имам браво 20.20в купил сам ремак и ролки за ангренаж,но имам голам проблем никой не иска да ми ги смени,всеки майстор вика не се наемам.Разбрах 4е трабва да се вади двигател.Един се е навил но ми иска 250лв за работа,нqма ли нqкакав по-лесен и по-евтин на4ин-помогнете

    #2
    Re: ангренажен ремак на браво 2.0 20в

    todor hgt написа:
    здравейте колеги,имам браво 20.20в купил сам ремак и ролки за ангренаж,но имам голам проблем никой не иска да ми ги смени,всеки майстор вика не се наемам.Разбрах 4е трабва да се вади двигател.Един се е навил но ми иска 250лв за работа,нqма ли нqкакав по-лесен и по-евтин на4ин-помогнете
    Не се вади двигателя. Има много теми писани за обслужването на този двигател, потърси ги.

    Коментар


      #3
      Re: ангренажен ремак на браво 2.0 20в

      todor hgt написа:
      здравейте колеги,имам браво 20.20в купил сам ремак и ролки за ангренаж,но имам голам проблем никой не иска да ми ги смени,всеки майстор вика не се наемам.Разбрах 4е трабва да се вади двигател.Един се е навил но ми иска 250лв за работа,нqма ли нqкакав по-лесен и по-евтин на4ин-помогнете
      Колега, мотора не се вади. Но цената от 250лв си е прилична. Тук в София масово искат от 500лв нагоре. Така че ако е читав наистина си карай колата при него и си реши проблема.
      ex. Fiat Marea 1.6 16V
      ex. Lancia Dedra SW 2.0 16V
      Lancia Kappa 2.0 VIS

      Коментар


        #4
        Re: ангренажен ремак на браво 2.0 20в

        packo84 написа:
        todor hgt написа:
        здравейте колеги,имам браво 20.20в купил сам ремак и ролки за ангренаж,но имам голам проблем никой не иска да ми ги смени,всеки майстор вика не се наемам.Разбрах 4е трабва да се вади двигател.Един се е навил но ми иска 250лв за работа,нqма ли нqкакав по-лесен и по-евтин на4ин-помогнете
        Колега, мотора не се вади. Но цената от 250лв си е прилична. Тук в София масово искат от 500лв нагоре. Така че ако е читав наистина си карай колата при него и си реши проблема.
        Това само за труда ли или с консумативите?
        SEAT Leon Cupra 300
        Triumph Street Triple 765 R

        Коментар


          #5
          Само труда, колега. Ами сметни щом за 1.6 цените варират от 80 до 140-150...
          ex. Fiat Marea 1.6 16V
          ex. Lancia Dedra SW 2.0 16V
          Lancia Kappa 2.0 VIS

          Коментар


            #6
            В София нямаше ли представителство на axm-auto? На мен за смяната на ремъците и ролките, но в Ямбол, ми взеха 45 лева. Може би, защото си купих и консумативите от тях, но това беше цената.
            Fiat Marea Weekend 1,6 16V

            Коментар


              #7
              За труд повече от 60лв. си е пладнешки обир, виж за HGT колкото и да е по-скъпо 500 лв. са ужасно висока цена.
              Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
              Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

              Коментар


                #8
                глупости как 250лв с ремъка и ролките те само те са 242лв ремък и двете ролки,250 само за работа :D

                Коментар


                  #9
                  sugarboy написа:
                  В София нямаше ли представителство на axm-auto? На мен за смяната на ремъците и ролките, но в Ямбол, ми взеха 45 лева. Може би, защото си купих и консумативите от тях, но това беше цената.
                  Просто цените в Ямбол са такива, колега В София има само магазини на АХМ Ауто, но доколкото знам се работи по въпроса да има сервиз и там. А иначе за колегата с ХГТ-то: колега защо не се обадиш в Ямбол да попиташ колко ще ти вземат за обслужването. Доста хора от София ходят там и им излизам по-евтино да си ремонтират и обслужат колите. Информация може да намериш на сайта им. Успех!
                  ex. Fiat Marea 1.6 16V
                  ex. Lancia Dedra SW 2.0 16V
                  Lancia Kappa 2.0 VIS

                  Коментар


                    #10
                    Колега, виждам, че си от Ловеч и моя съвет е да звъннеш на колегата Стенли от Велико Търново. Номера му го има в темата за телефоните.

                    Коментар

                    Working...
                    X