Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Типо Vs 124 200E резултат

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    За жалост е така колега...

    Коментар


      #32
      Tie написа:
      Намери си едно ГТ в ПД няма начин да няма, сам да видиш колко лошо ще ти стане Ако си мислиш че Е190 2.3 или 2.6 върви...... мъчно ми е за тебе А ако си към Сф пиши - ще те уредиме с бинокли А на Жоро 190-ката отдавна е 3 литрова и се кара засега на 0.5 налягане 3.0 6-цил. редови 12В. И време под 13.9хх не знам да е дал с 2.5 16В мотора....
      А бе колега колко от фиятите излизат от завода ковани защото 2.3 -16 излиза заводски кован и някий имат турбо.Та като незнаеш за какво става въпрос не пиши глупости моля Апо въпроса за 190 на Жоро със 2.5 16 турбо и налягане 1.3 беше във високите 13 ки а 3литровния с турбо на 0,5 налягане е във високите 16 ски като незнаеш за какво става въпрос не пиши глупости не изглежда добре от страни. А ЗА НАШЕТО 190 за мен няма значение какво мислиш.А по темата извинявам се на колегата за спама а като се пуснат и вече знаем резултата ще коментираме по нататъка.до тугава спирам да пиша в темата защото ми умръзна да пиша глупости.Поздрави и дано по скоро разберем резултата.
      Всяка права драг;Всеки завой дрифт.

      Коментар


        #33
        Не пишете си и на мен ми стана интересно все пак съм фен на Мерцедес и то доста и ми стана интересно за тоя Жорето голям маняк а относно моята дръпка тоя днеска имаше работа скоро много скоро ще имам резултат
        Fiat Tipo 1.4 ЕX Alfa Romeo 156 2.0 Selespeed EX Alfa Romeo 156 2.4 JTD ЕX...NOW:Alfa Romeo 166 2.4 JTD Remaped, MERCEDES-BENZ E220 CDI AVANTGADRE

        Коментар


          #34
          gelew написа:
          Не пишете си и на мен ми стана интересно все пак съм фен на Мерцедес и то доста и ми стана интересно за тоя Жорето голям маняк а относно моята дръпка тоя днеска имаше работа скоро много скоро ще имам резултат
          Според мен 2.3 няма шанс. Тежко е купето, 2.3 мотора е 4 цилиндров, докато се завърти в ниските го няма... А типото ще скочи отпред и това е. Но тук идва момента, че едната кола може и да прави сфетофарни гонки, но на магистралата кой ще умалее? Все пак Мерцедеса си е МЕРЦЕДЕС! Иначе колега мишките - моля те запознай се първо с моделите на FIAT и техните характеристики и после да говорим! Според мен дори запазено Bravo 1.8 GT ще ти прави ластици със 190-тката! А за Punto GT да не говориме.
          MB 280 S W108 67' - pickUp
          MB 450 SEL 6.9 W116 75' - RESTORATION
          ex.VWPOLO6N1 95'; Fiat Bravo 1.8 GT 95'
          Now : private - MB 230 CE Sportline W124 89' - Black Dream
          office - Skoda Fabia HTP 1.2 04' - Blue Kid

          Коментар


            #35
            Suppish написа:
            gelew написа:
            Не пишете си и на мен ми стана интересно все пак съм фен на Мерцедес и то доста и ми стана интересно за тоя Жорето голям маняк а относно моята дръпка тоя днеска имаше работа скоро много скоро ще имам резултат
            Според мен 2.3 няма шанс. Тежко е купето, 2.3 мотора е 4 цилиндров, докато се завърти в ниските го няма... А типото ще скочи отпред и това е. Но тук идва момента, че едната кола може и да прави сфетофарни гонки, но на магистралата кой ще умалее? Все пак Мерцедеса си е МЕРЦЕДЕС! Иначе колега мишките - моля те запознай се първо с моделите на FIAT и техните характеристики и после да говорим! Според мен дори запазено Bravo 1.8 GT ще ти прави ластици със 190-тката! А за Punto GT да не говориме.
            Колега попринцип ще се дърпам с 124-ка 2.0 на гас при това не 2.3 190-тка но все пак мерси за мнението
            Fiat Tipo 1.4 ЕX Alfa Romeo 156 2.0 Selespeed EX Alfa Romeo 156 2.4 JTD ЕX...NOW:Alfa Romeo 166 2.4 JTD Remaped, MERCEDES-BENZ E220 CDI AVANTGADRE

            Коментар


              #36
              gelew написа:
              Suppish написа:
              gelew написа:
              Не пишете си и на мен ми стана интересно все пак съм фен на Мерцедес и то доста и ми стана интересно за тоя Жорето голям маняк а относно моята дръпка тоя днеска имаше работа скоро много скоро ще имам резултат
              Според мен 2.3 няма шанс. Тежко е купето, 2.3 мотора е 4 цилиндров, докато се завърти в ниските го няма... А типото ще скочи отпред и това е. Но тук идва момента, че едната кола може и да прави сфетофарни гонки, но на магистралата кой ще умалее? Все пак Мерцедеса си е МЕРЦЕДЕС! Иначе колега мишките - моля те запознай се първо с моделите на FIAT и техните характеристики и после да говорим! Според мен дори запазено Bravo 1.8 GT ще ти прави ластици със 190-тката! А за Punto GT да не говориме.
              Колега попринцип ще се дърпам с 124-ка 2.0 на гас при това не 2.3 190-тка но все пак мерси за мнението
              Типото е двата вала нали? Мисля, че ще му сипеш до 3-та.
              MB 280 S W108 67' - pickUp
              MB 450 SEL 6.9 W116 75' - RESTORATION
              ex.VWPOLO6N1 95'; Fiat Bravo 1.8 GT 95'
              Now : private - MB 230 CE Sportline W124 89' - Black Dream
              office - Skoda Fabia HTP 1.2 04' - Blue Kid

              Коментар


                #37
                Suppish написа:
                gelew написа:
                Suppish написа:
                gelew написа:
                Не пишете си и на мен ми стана интересно все пак съм фен на Мерцедес и то доста и ми стана интересно за тоя Жорето голям маняк а относно моята дръпка тоя днеска имаше работа скоро много скоро ще имам резултат
                Според мен 2.3 няма шанс. Тежко е купето, 2.3 мотора е 4 цилиндров, докато се завърти в ниските го няма... А типото ще скочи отпред и това е. Но тук идва момента, че едната кола може и да прави сфетофарни гонки, но на магистралата кой ще умалее? Все пак Мерцедеса си е МЕРЦЕДЕС! Иначе колега мишките - моля те запознай се първо с моделите на FIAT и техните характеристики и после да говорим! Според мен дори запазено Bravo 1.8 GT ще ти прави ластици със 190-тката! А за Punto GT да не говориме.
                Колега попринцип ще се дърпам с 124-ка 2.0 на гас при това не 2.3 190-тка но все пак мерси за мнението
                Типото е двата вала нали? Мисля, че ще му сипеш до 3-та.
                Типо-то е 1.4 ,колега ...Аз съм с 1.6 два вала и съм се дърпал със 190-ка 122 к.с. и си я държах доволно ,обаче във високите скорости нямам шанс...
                Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
                Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
                EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

                Коментар


                  #38
                  оставете го момчето да си мисли че кара S класа.те като видят мерника отпред на капака и стават непознаваеми.най хубавите и най бързите са.мойта може да е грозна ,да вози като каруца,да бучи като излитащ самолет,ама има само едно предимство -докато вкараш 3та аз вече ще бия спирачките.успех колега нищоо лично към теб.намери си някой за справка в Пловдив и сам ще останеш изненадан
                  Продавам Бош дебитомер,стъпков мотор и бензинова помпа оригинална за Пунто ГТ.

                  Коментар


                    #39
                    малко офф ама на тея мерцове дърти редовно им сипвам из бургас със миксера много бързат натискат отзад искат да изпреварват леко 3та, изчакваш ги пак 3та и после карат с 50 зад теб интересен манталитет
                    '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
                    '97 Coupe 16VT 262WHP+

                    Коментар


                      #40
                      Прикачени файлове
                      Всяка права драг;Всеки завой дрифт.

                      Коментар


                        #41
                        S.W.A.T. написа:
                        малко офф ама на тея мерцове дърти редовно им сипвам из бургас със миксера много бързат натискат отзад искат да изпреварват леко 3та, изчакваш ги пак 3та и после карат с 50 зад теб интересен манталитет
                        Ако тоя кадето си му го правил тоя номер е билс 1.8 мотор може ида стане но нашия се развърта точно на трета и направо ще те отвее някой такъв като нашия.190 ТО имат бая мотори и неможеш да ги слагаш пот общт знаменател.Все едно да кажа аз вчера изпреварих уно щее голям смях нали това исказване така прозвоча голям си цар хахахахахахахаха.Просто нищо лошо но бадете убективни поне.
                        Всяка права драг;Всеки завой дрифт.

                        Коментар


                          #42
                          sonicempire написа:
                          оставете го момчето да си мисли че кара S класа.те като видят мерника отпред на капака и стават непознаваеми.най хубавите и най бързите са.мойта може да е грозна ,да вози като каруца,да бучи като излитащ самолет,ама има само едно предимство -докато вкараш 3та аз вече ще бия спирачките.успех колега нищоо лично към теб.намери си някой за справка в Пловдив и сам ще останеш изненадан
                          Колега като минеш през Пловдив ела че съм ти купил шлемофони да ти си ги дам за да си мислиш и ти че караш мерц.Аз знам че не карам S класа но не забравяи че все пак е мерц и върви и вози не по зле.И няма да караме 100 метра а 400 и мисля че ще включа 3 и тогава какво ще стане до червените е със 160 да не говорим в червените макар че никога няма да направя глупаста да я напъвам толкова но пък нали се сещаш че не всеки знае как да истиска най доброто от двигателят си ивсичко се случва то тая работа има голяма доза късмет.Не казвам це мерцедесите вървът най много но са едни от най издражливите и за това няма какво да коментирам толкова то всичко се вижда на пътя а не във форума тук може да си говорим каквото си искаме но няма смисъл.Не знам кой се мисли за най бърз в MERCEDES-BENZ Clup Forum няма раздел ХАЙДЕ ДА СИ ПРИМЕРИМ КОНЕТЕ може да идете и да видите с учите си за какво става въпрос неискам да убида никой но според мен това е истината от мен толкоз довижданеееее.От нас толкова
                          Всяка права драг;Всеки завой дрифт.

                          Коментар


                            #43
                            190-ките и първата Ц-класа са издънките на мерцедес.За 124-ката, дори и на 123-ката съм съгласен че возията е много комфортна, но 190ките и Ц класите са си каруци.За вървене само с БМВ-та могат да се сравняват, но в повечето случай губят.Говориме за стокови коли, а не напомпани.

                            Коментар


                              #44
                              alekzz написа:
                              190-ките и първата Ц-класа са издънките на мерцедес.За 124-ката, дори и на 123-ката съм съгласен че возията е много комфортна, но 190ките и Ц класите са си каруци.За вървене само с БМВ-та могат да се сравняват, но в повечето случай губят.Говориме за стокови коли, а не напомпани.
                              Е ся що говориш глупости немога да разбера? Колко 190-тки и Ц-тки си карал бе момък? Или си имал и си ползвал в изрядно състояние? Да ми говориш, че кофти возия имат А класа сигурно и B (нямам наблюдения над В) ама за 190тка да кажеш, че вози кофти.... Беги!
                              MB 280 S W108 67' - pickUp
                              MB 450 SEL 6.9 W116 75' - RESTORATION
                              ex.VWPOLO6N1 95'; Fiat Bravo 1.8 GT 95'
                              Now : private - MB 230 CE Sportline W124 89' - Black Dream
                              office - Skoda Fabia HTP 1.2 04' - Blue Kid

                              Коментар


                                #45
                                Suppish написа:
                                alekzz написа:
                                190-ките и първата Ц-класа са издънките на мерцедес.За 124-ката, дори и на 123-ката съм съгласен че возията е много комфортна, но 190ките и Ц класите са си каруци.За вървене само с БМВ-та могат да се сравняват, но в повечето случай губят.Говориме за стокови коли, а не напомпани.
                                Е ся що говориш глупости немога да разбера? Колко 190-тки и Ц-тки си карал бе момък? Или си имал и си ползвал в изрядно състояние? Да ми говориш, че кофти возия имат А класа сигурно и B (нямам наблюдения над В) ама за 190тка да кажеш, че вози кофти.... Беги!
                                Ами нищо чудно и повече от теб да съм карал, и смело си стоя зад твърденоието.Пасата на баща ми вози по добре от 190-ката и Ц класата пък е 91г комби.

                                Коментар

                                Working...
                                X