Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Типо Vs 124 200E резултат

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    gelew написа:
    Скоро ще имам резултат и ще видим какво става днес имаше много лед и не става за нищо ...
    Колега ще ти бьда благодарен да споделиш резултата от гонката че ми е интересно но си кажи чесно после кой кого би.Ако сьм те убидел с нешто се извинявам но той е по тежак и в началото може да го дрьпнеш но като се разварти после ще те бие сьжалявам но това е моето мнение. Успех.
    Всяка права драг;Всеки завой дрифт.

    Коментар


      #17
      Punto 1.4T написа:
      Като се замисля есента карах на един колега мерца 2.5 16V...той си върви много прилично :D И ако си фен се продава
      Колега, мерцедеса EVO 1 или EVO 2 e? И найстина би ли споделил за цената, че винаги ми е било интересно какви пари вървят, че пък са и много редки.

      Коментар


        #18
        sonicempire написа:
        mishkite написа:
        Punto 1.4T написа:
        mishkite написа:
        Колега споредмен ще го биеш но само защото мерца е по тежак и е слаб за килограмитеси но аз карам една 190тка и е с2.3 мотор и 136 коня и ако искаш може да се пробваш с нещо такова и после си пиши какво е станало.Според мен просто нее честно да искаш да се дърпаш с кола два пътя по тешка от теб но пък тя е създадена за конфорт а не за състезания.Ако искаш като минаваш през пловдив ми пиши на лични за да се пробваш апък аз ще карам на газ за да е по равностойно.Поздрави.
        На газ или на бензин...все тая Сериозно ли си мислиш че мерца върви?А по темата,колега пускай се ако няма какво да правиш.Биеш 100%.
        абе колега ти сереозноли с тая ВЪШКА си тръгнал на някаде . На такива като теб им правя ластици до припаданевия вярвателиси като пишете тия глупости влезте малко в реалноста тия работи стават на пътя а не в нета.Много е лесно пред конпа аз мога да кажа всичко.Ако е някоя по силна кола тогава може и да стане но сериозно ли мислиш че с това КОЛЕЛО си мислиш че имаш някакъв шанс разликата в мощноста е угромна.Ти возилисисе някога в Мерцедес та се исказваш неподготвен.Погледнато от страни е голям смях макар че мерца е за конфорт а не за състезания но и пак си върви много прелично.А мислишли че Аз несъм карал фият а ей така ги пиша тези работи вземи помесли малко и влез в реалноста.С това исказване не искам да убидя никого но ми писна от детцки работи четът го и други хора извинявам се ако съм убидил някого но не е било нарочно. Поздрави
        колега ти сериозно ли мислиш че с мерца ще биеш ГТ?хубаво си го направил на визия,предоплагам че и комфорта е сериозен за тея си години,но моля не се изказвай неподготвен
        АКО ИСКАШ КАТО МИНАВАШ ПРЕЗ ПЛОВДИВ МОЖЕ ДО ПРОВЕРИШ и после може да разказваш тук какво е станало винаги съм готов за такива като теб. Поздрави.
        Всяка права драг;Всеки завой дрифт.

        Коментар


          #19
          alekzz написа:
          Punto 1.4T написа:
          Като се замисля есента карах на един колега мерца 2.5 16V...той си върви много прилично :D И ако си фен се продава
          Колега, мерцедеса EVO 1 или EVO 2 e? И найстина би ли споделил за цената, че винаги ми е било интересно какви пари вървят, че пък са и много редки.
          Колега ЕВО2 мисля и сьм сигорен даже че няма , може дае ево1 но не и 2 та те са само 501 бройки в света.Поздрави.Това просто е само еднна мечта.
          Прикачени файлове
          Всяка права драг;Всеки завой дрифт.

          Коментар


            #20
            От ГТ ще припаднеш ужасно лошо с твоя тапициран трактор.....

            Коментар


              #21
              Колега "mishkite" оправи си малко правописа, и стига си писал глупости, защото Пунто ГТ толкова много ще те точкува, че ще го виждаш в далечината през мерника отпреде
              GTV 01', GTV 99', Spider 98'

              ex: 145QV 97'

              Коментар


                #22
                v1per написа:
                Колега "mishkite" оправи си малко правописа, и стига си писал глупости, защото Пунто ГТ толкова много ще те точкува, че ще го виждаш в далечината през мерника отпреде
                Дано е така ще се радвам ния поне можем да губим за разлика от някой други хора, а нали ги виждаме такива като теб по сфетофарите колко са бързи дано се срещнем някаде поне та да може да ти видя задницата през мерника ще е голям купон. Пусни една снимка на колата за да мога да я позная ако я видя някаде по улиците на България за да видим кой на кого ще гледа задницата.А правописа какво ти пречи то няма да се състизаваме на правопис а пък и компа го имам от скоро и сега се учим но на колите им знам и кътните зъби и за това ги пиша тези работи поздрави.
                Всяка права драг;Всеки завой дрифт.

                Коментар


                  #23
                  mishkite написа:
                  v1per написа:
                  Колега "mishkite" оправи си малко правописа, и стига си писал глупости, защото Пунто ГТ толкова много ще те точкува, че ще го виждаш в далечината през мерника отпреде
                  Дано е така ще се радвам ния поне можем да губим за разлика от някой други хора, а нали ги виждаме такива като теб по сфетофарите колко са бързи дано се срещнем някаде поне та да може да ти видя задницата през мерника ще е голям купон. Пусни една снимка на колата за да мога да я позная ако я видя някаде по улиците на България за да видим кой на кого ще гледа задницата.А правописа какво ти пречи то няма да се състизаваме на правопис а пък и компа го имам от скоро и сега се учим но на колите им знам и кътните зъби и за това ги пиша тези работи поздрави.
                  http://catalog.auto.ru/catalog/cars/card/2973.html Говорят за ето това Пунто ,не мисля ,че ще имаш шанс ,срещу такова...Самият ти каза да бъдем реалисти... Извинявам се ,че слагам отново каталог ,но за да добиеш някаква представа ,ако не го знаеш ГТ-то ...
                  Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
                  Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
                  EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

                  Коментар


                    #24
                    mishkite написа:
                    Колега ЕВО2 мисля и сьм сигорен даже че няма , може дае ево1 но не и 2 та те са само 501 бройки в света.Поздрави.Това просто е само еднна мечта.
                    Тук в София има едно момче само с мерцедеси се занимава и беше турбинирал една 190-ка и мисля че беше EVO 2. Даваше ниски 13-ки на божурище ама гръмна мотора и сложи от 124-ка 3000 24v и пак го турбинира.

                    Коментар


                      #25
                      alekzz написа:
                      mishkite написа:
                      Колега ЕВО2 мисля и сьм сигорен даже че няма , може дае ево1 но не и 2 та те са само 501 бройки в света.Поздрави.Това просто е само еднна мечта.
                      Тук в София има едно момче само с мерцедеси се занимава и беше турбинирал една 190-ка и мисля че беше EVO 2. Даваше ниски 13-ки на божурище ама гръмна мотора и сложи от 124-ка 3000 24v и пак го турбинира.
                      Това момче се казва жорето и неговата 190тка е 2.5 16 и е ЕВО1 тово го знам със сигорност просто в България няма ЕВО2 пораспитай преди да говореш на изуст.
                      Прикачени файлове
                      Всяка права драг;Всеки завой дрифт.

                      Коментар


                        #26
                        жалко че е поредната сасипана тема !!!!!!!!!!!!!!!!
                        ex Fiat Bravo 1.6 16v 103++hp,,Fiat Coupe 1.8 16v 1??+hp 97г ,Alfa Romeo 145 2.0 QV 1!?+ 96г ,Alfa Romeo 146 1.9 JTD +
                        Frord Focus 1.8TDCI+ chip 03г / BMW E46 320d
                        Може да си разочарован ако не успееш, но ще си обречен ако не опиташ !!!

                        Коментар


                          #27
                          mishkite написа:
                          Punto 1.4T написа:
                          Като се замисля есента карах на един колега мерца 2.5 16V...той си върви много прилично :D И ако си фен се продава
                          цената на мерцедеса каква е че ме интересува че сьм фен наистина и ако споделиш ще ти бьда много благодарен.
                          ЕВО1 е колата със всички възможни глезотий по нея 214 коня.Търси и 8000лв по принцип,но на мен ще ми я даде и по-ефтино,даже ми предлагаше пълен бартер за БМВ-то от гаража ми :D

                          Коментар


                            #28
                            Grisha_bravo написа:
                            жалко че е поредната сасипана тема !!!!!!!!!!!!!!!!
                            Защо да е съсипана По-точно,това е една от най-приятните теми в този раздел а като има и резултат ще е перфектно.

                            Коментар


                              #29
                              Намери си едно ГТ в ПД няма начин да няма, сам да видиш колко лошо ще ти стане Ако си мислиш че Е190 2.3 или 2.6 върви...... мъчно ми е за тебе А ако си към Сф пиши - ще те уредиме с бинокли А на Жоро 190-ката отдавна е 3 литрова и се кара засега на 0.5 налягане 3.0 6-цил. редови 12В. И време под 13.9хх не знам да е дал с 2.5 16В мотора....

                              Коментар


                                #30
                                Като гледам параметрите на ГТ-то,маи и НGT няма много шанс,а за мерчо не ми се мисли.
                                Не е важно какво говорят зад гърба ти,важно е когато се обърнеш всички да мълчат!

                                Коментар

                                Working...
                                X