Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Добавка за пропанбутан Ел Пи Ги

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Добавка за пропанбутан Ел Пи Ги

    Здр колеги.Имам едно питане.На бензиностанция Итали в пловдив "брезовско щосе" забелязах че се продава добавка за пропан бутан.Попитах момците който зарейдат дали могат да ми е сложат тяхната реакция беше та питанката ми е някой до сега слагал ли си е и каде са му е слагали според мен поне "да оточня тя е в тубичка като за добавките за бенз и дизел двг" та значи си мисля че тази добавка тя е течна или се исипва в самия пистолет или има некви по специални дето се завива и от струята на газта тя си влиза въпроса е каде в плд се намира този по специален пистолет ОМВ ШЕЛ или и тез момци могат ад ми е сложат като си е исипат просто в пистолета.Иска ми е да е пробвам макар че се съмнявам да има подобрение от към мощност щото се пак всяка фирма гледа да си продаде стоката.Поздрави на всички
    Фиат Пунто Мк1 99г малкото ми градско бижу 55 кончета
    Нисан Терано 2 с фейс лифт 2.7 ТДИ 123 кончета R20
    това няма умора за балканче

    #2
    Re: Добавка за пропанбутан Ел Пи Ги

    blagi4 написа:
    Здр колеги.Имам едно питане.На бензиностанция Итали в пловдив "брезовско щосе" забелязах че се продава добавка за пропан бутан.Попитах момците който зарейдат дали могат да ми е сложат тяхната реакция беше та питанката ми е някой до сега слагал ли си е и каде са му е слагали според мен поне "да оточня тя е в тубичка като за добавките за бенз и дизел двг" та значи си мисля че тази добавка тя е течна или се исипва в самия пистолет или има некви по специални дето се завива и от струята на газта тя си влиза въпроса е каде в плд се намира този по специален пистолет ОМВ ШЕЛ или и тез момци могат ад ми е сложат като си е исипат просто в пистолета.Иска ми е да е пробвам макар че се съмнявам да има подобрение от към мощност щото се пак всяка фирма гледа да си продаде стоката.Поздрави на всички
    Колега има спец. уред който ти се завива на пълначката,добавката се изсипва внего и след това пистолета се захваща за него и добавката влиза заедно с газта в бутилката.Ефект според мен нулев. :D

    Коментар


      #3
      колега, на една от бензиностанциите, които съм работил, предлагахме такава добавка, но ефект дали има незнам. Иначе принципа е точно както колегата по-горе го описа.
      Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
      Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

      Коментар


        #4
        Много се смея като чуя за добаки за газ или свещи за газ.
        Bravo 1.6 16v 97г. + АГУ

        Коментар


          #5
          Ако искаш да пробваш има такава добавка и приспособление за наливане в Тракия бензинистанция Аренасрещу Форум Тракия.Аз за последно там съм слагал и имаше!
          Fiat Multipla 1.6 16v BiPower 03:Lancia Delta3 1.6 16v 120 multijet

          Коментар


            #6
            maskarata написа:
            Много се смея като чуя за добаки за газ или свещи за газ.
            Ти може да се смееш,но има свещи за газ. Справка страницата на НГК.Или ще оспориш изследванията и разработките на компанията?
            Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
            Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

            Коментар


              #7
              dudulia написа:
              maskarata написа:
              Много се смея като чуя за добаки за газ или свещи за газ.
              Ти може да се смееш,но има свещи за газ. Справка страницата на НГК.Или ще оспориш изследванията и разработките на компанията?
              Всичко е с комерсиална цел. Слагаш газова и се почва - всеки казва сменяй и кабелите, сменяй и свещите, защо като колата си работи без проблем?
              Bravo 1.6 16v 97г. + АГУ

              Коментар

              Working...
              X