Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

VW Golf MK2 GTI 16v KR vs Bravo 1.6 16v Map

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #76
    Кой мотор е колата(156-цата)и наистина ли е сток???

    Коментар


      #77
      Bimero написа:
      Кой мотор е колата(156-цата)и наистина ли е сток???
      Спичаш ли ваносче :D

      Коментар


        #78
        Bimero написа:
        Кой мотор е колата(156-цата)и наистина ли е сток???
        136 коня е ,но не е сток

        Коментар


          #79
          Betrayer написа:
          Bimero написа:
          Кой мотор е колата(156-цата)и наистина ли е сток???
          Спичаш ли ваносче :D
          Хаххахахах,не интересно ми е дали е сток!Четох една тема за въпросната Алфа(156 2.4JTD),и там пише,че и е мътна водата :D ,както и да е!Аз на чертата ще застана няма проблем,но поне да сме коректни хахахаххахах!Поздрави!

          Коментар


            #80
            клипове имате ли направени

            Коментар


              #81
              Bimero написа:
              Betrayer написа:
              Bimero написа:
              Кой мотор е колата(156-цата)и наистина ли е сток???
              Спичаш ли ваносче :D
              Хаххахахах,не интересно ми е дали е сток!Четох една тема за въпросната Алфа(156 2.4JTD),и там пише,че и е мътна водата :D ,както и да е!Аз на чертата ще застана няма проблем,но поне да сме коректни хахахаххахах!Поздрави!
              За конкретната алфа си чел или по принцип за 136 коня,ако е за конкретната,сподели къде си чел да метна 1 поглед и аз,иначе да ти кажа честно няма смисъл от гонка .

              Коментар


                #82
                Е след като е толкова много хипер натегната печката какъв е смисъла да я предлагате за старт с БМВ-то Избиване на комплекси ли Мисля че няма смисъл от ирония или сарказъм - колегата с бмв-то открито е казал какво има правено по неговата кола, а вие си правите п**ки с него или

                Коментар


                  #83
                  Tie не знам мен ли визираш,ама ако ДА си в пълна заблуда и за натягането и за избиването .Колегата пита аз му отговарям.

                  Коментар


                    #84
                    От написаното до тук разбрах че ти ще караш въпросната 156-ца и по думите на друг колега (може би собственика?) е толкова силна, че няма смисъл от старт.....та затова ви питах дали нистина е играно сериозно по колата или просто си правите бъзик с момчето което доста точно си е казало какво има по колата си

                    Коментар


                      #85
                      За карането,почти на 100% няма да карам аз,иначе младежа с предложението не е собственика на 156-цата .Иначе по колата е заигравано но не кой-знае колко и какво,собственика има рагистрация и тук,ако иска да сподели.Bimero: баварката "чипосвана" ли е?Пускал ли си се с Миро с QV-то?

                      Коментар


                        #86
                        pugsy написа:
                        За карането,почти на 100% няма да карам аз,иначе младежа с предложението не е собственика на 156-цата .Иначе по колата е заигравано но не кой-знае колко и какво,собственика има рагистрация и тук,ако иска да сподели.Bimero: баварката "чипосвана" ли е?Пускал ли си се с Миро с QV-то?
                        Ми колега хубаво е по-добре да кажеш,въпросната Алфа дали е падала или е биела QV-то на Миро преди и след подобренията по 145-цата(все пак вие предизвиквате !Бмв-то не е чипосвано(все още),а и както колегата tie (ако е пипано много по дизела)само ще хабим грешни пари за гориво !Осрахме темата!!!!!!!!!!!!!!За което се извинявам!

                        Коментар


                          #87
                          Отговорих ти на л.с. да не разводнявам и аз допълнително темата.

                          Коментар


                            #88
                            Тука толкова страници само писанки и закани. Няма да е зле малко факти и действия да приложите
                            "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                            ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                            Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                            Коментар


                              #89
                              tyson написа:
                              Тука толкова страници само писанки и закани. Няма да е зле малко факти и действия да приложите
                              Eeeeee стига де,аз на колко сбирки ходихи каних и никой не дойде,само колегата worker се отзова и с него се замерих!А и чакам да се замерим с Алфата!Аз съм на линия(само да не ми изникне нещо спешно)иначе ако имам възможност съм на чертата!

                              Коментар

                              Working...
                              X