Страница 2 от 6 ПърваПърва 1234 ... ПоследнаПоследна
Резултати 11 до 20 от 57

Тема: Пазаруване от Ebay...

Бута детска количка
    Регистр. на
    03.12.2010
    Е браво за темата, със сигурност ще е много полезна!

Бута детска количка
    Регистр. на
    20.06.2009
    Колега браво за изчерпателното инфо,златен си

Фиат фанатик
    Регистр. на
    04.11.2004
    Цитат Kuku написа:
    В сила от 25 Януари 2010г., абсолютно всички пратки в рамките на Европейски Съюз пристигат в пощенската станция на квартала ви!На пощенска станция при митница пристигат само стоки изпратени от страни ИЗВЪН Европейски Съюз!
    Малка поправка - пратки с тегло до 20 кг. пристигат в пощенската станция на квартала ви. По-тежките - пак на митницата.

Бута детска количка
    Регистр. на
    27.01.2011

пазаруване от Ebay

Колеги аз пазарувам от там от 5 години.Всичко е лесно само трябва малко Английски да знаете ако правите допитване с продавача.Трябва да имате дебитна карта VISA ELECTRON.Моята е вадена от Центр.Кооперативна Банка и става за всички страни.Има значение от коя банка е.Например от ОББ не можеш да пазаруваш от всички търговци на Ибей.Трябва да си много любезен и коректен с търговците за да ти оставят и на теб половителни коментари.Това е много важно да погледнете преди да поръчате нещо.аз лично пазарувам от повечето които имат над 97.5positive feedback и имат над 100 продажби.Също така съм се договарял с продавачи от щатите ако покупката е над 100 долара да обяват по малка цена за да не плащам такси на митницата.Общо взето всиюко става само да си любезен.Даже преди месеци пусках и продажба.Беше видяна 227 пъти и наблюдавана от 44 купувача.Така че...Въобще не е трудно.Съвет от мен!Когато си харесате нещо от ибей вкарайте толкова пари в картата колкото струва и не дръжте бари в картата.Има всякакви вируси..... !Когато в картата не ви достигат пари пише че тази карта вече е използвана и иска друга такава...но като заредите и след най-много 2 часа вече може да си направите плащане със старата.Е хайде успех.Ако имате въпроси с удоволствие ще ви помогна!

Бута детска количка
    Регистр. на
    27.01.2011
    Цитат tomazo написа:
    Браво Кики чудесна тема ,може след време да я доразвиеме с информация за програмите за натдаване и начините за получаване на пратка от търговци ,които не доставят до Бг .
    Просто се допитваш с продавача и ако му е изгодно и му се видиш сериозен ще ти го прати до БГ.Аз така правя.

Фиат фанатик Аватарът на цено
    Регистр. на
    11.09.2010
    Имам едно запитване.Пример:Купувам си една машинка на стойност 3 паунда от Англия колко ще ми излезе доставката? Машинката е до 500грама като тегло като габарити е колкото 2 мобилни телефона.Мисълта ми е дали ще ме съдерат с доставката да не излезе 100 кинта

Фиат фанатик
    Регистр. на
    04.11.2004
    Цитат цено написа:
    Имам едно запитване.Пример:Купувам си една машинка на стойност 3 паунда от Англия колко ще ми излезе доставката? Машинката е до 500грама като тегло като габарити е колкото 2 мобилни телефона.Мисълта ми е дали ще ме съдерат с доставката да не излезе 100 кинта
    Зависи с коя фирма ще я докараш до БГ.Вече има няколко и с изключение на Еконт, на другите цените за малки пратки са сравнително добри.

Фиат идол Аватарът на niko_ymn
    Регистр. на
    07.03.2006
    8,00 Паунда е доставката от Англия на такова тегло, а от америка е 11,39 долара до половин кг тегло най-евтиното без екстри (без тракинг номер, без обратна разписка, без експрес).
    Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
    http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

Фиат идол Аватарът на Kuku
    Регистр. на
    18.10.2005
    От известно време си мисля да пиша в темата за една фирма доставяща стоки от Англия на цена 2,20лв. за всеки започнат килограм.Ползвам услугите им повече от година и до момента съм безкрайно доволен от работата с тях!WWW.GABCO.ORG

Фиат идол Аватарът на niko_ymn
    Регистр. на
    07.03.2006
    http://evtino.co.uk/ - подобна фирма за доставки от Англия до България
    Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
    http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

Страница 2 от 6 ПърваПърва 1234 ... ПоследнаПоследна

Тема: Пазаруване от Ebay...

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •