Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Изразявам несъгласие

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    Lane Staley написа:
    Aко сте съгласни вместо формулировката "Модераторски екип" да се обозначавам съм съгласен да опитам. А ако отмените предупреждението на Ганчо и ми дадете да го изпляскам аз... ех че кеф
    Аз гласувам За нищо, че никой не ме слуша! :D
    Frontera Sport, X20SE март 1998

    Коментар


      #62
      Vladim написа:
      Lane Staley написа:
      Aко сте съгласни вместо формулировката "Модераторски екип" да се обозначавам съм съгласен да опитам. А ако отмените предупреждението на Ганчо и ми дадете да го изпляскам аз... ех че кеф
      Аз гласувам За нищо, че никой не ме слуша! :D
      Ти пък какво гласуваш ЗА? И на теб ли ти се иска да съм предупреден не от кой да е, а от Lane Staley точно
      She was only a whisky maker but he loved her still.

      Коментар


        #63
        gantcho написа:
        Ти пък какво гласуваш ЗА? И на теб ли ти се иска да съм предупреден не от кой да е, а от Lane Staley точно
        Имаш късмет, че още не съм Модератор иначе да съм опердашил още по темата за софиянците, защото ми противоречиш! Интересното е, че малко модератори взимат отношение по темата...
        Frontera Sport, X20SE март 1998

        Коментар


          #64
          Vladim написа:
          Интересното е, че малко модератори взимат отношение по темата...
          Те четат и си взимат поуки.
          VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
          VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
          VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
          VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
          Нека Силата на бъде с Нас...

          Коментар


            #65
            kiro_of_the_day написа:
            Vladim написа:
            Интересното е, че малко модератори взимат отношение по темата...
            Те четат и си взимат поуки.
            Браво! Добре, че поне имат говорител, който да ни осведомява! :D
            Frontera Sport, X20SE март 1998

            Коментар


              #66
              kiro_of_the_day написа:
              Vladim написа:
              Интересното е, че малко модератори взимат отношение по темата...
              Те четат и си взимат поуки.
              Щом е така, да си кажа конкретно мнението какъв (а не кой) трябва да е добрият модератор на този форум. На първо място трябва да е потребител, който е доказал, че е спокоен и уравновесен човек. Това гарантира, че няма да се замесва в скандали и в ролята на модератор. Както казах и преди това, добрият модератор трябва да е като добрия футболен съдия: незабележим, а не главна действаща фигура. Нямам предвид да ограничи активността си като потребител, а с модераторските си намеси да не се натрапва. Мисля, че е силно препоръчително модераторите на този авторитетен форум да пишат сравнително правилно, защото е излагация написаното от модератор да бъде пълно с очебийни правописни грешки. И не на последно място, всеки, който бъде поканен и приеме да върши тази неблагодарна работа, трябва да го прави със съзнанието, че модераторството е най-вече отговорност, а не власт.
              Tonight's the night and it's going to happen again and again...

              Коментар


                #67
                Vladim написа:
                Имаш късмет, че още не съм Модератор иначе да съм опердашил още по темата за софиянците, защото ми противоречиш!
                Моля предупредете го за вербално издевателство над личността ми. И опит за сплащване...
                She was only a whisky maker but he loved her still.

                Коментар


                  #68
                  Виждам, че постовете вече са доста далеч от първоначалната тема, която изглежда вече е изчерпана. По тази причина заключвам темата. Ако авторът смята, че има още какво да напише по същество, да се обърне към модератор или администратор.
                  FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                  Коментар

                  Working...
                  X