Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Изразявам несъгласие

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Изразявам несъгласие

    [color=blue:9a1577441c]"Този вапрос ви задавам по повод тази статия в днес.бг Пиян шофьор от ромски произход причини катастрофа, дълга близо 300 метра в столицата, съобщава агенция ,,Фокус
    She was only a whisky maker but he loved her still.

    #2
    Споделям! Ако моята кола бе пострадала при този инцидент най-малкото, което бих сторил е да метна няколко камъка по тъпанара без значение дали е мангал, или обикновен п---раст!
    Frontera Sport, X20SE март 1998

    Коментар


      #3
      Темата ти няма да бъде изтрита.Просто ще бъде в подходящият за нея раздел.Има си установен ред във форума.Като не си съгласен с решение на модератор да се обърнеш към администратор.Ако той прецени че действията на модератора са неправилни ще вземе съответните мерки.Напълно ненужно е след всяко несъгласие с правилата на форума да се пускат подобни теми.1.10. Модераторите си запазват правото да променят или да махат постове по всяко време. Кое е спам, вулгарно, непристойно и др. е по тяхна преценка, а не по преценка на потребителите.
      FIAT FORUM BULGARIA
      Ракията е над политиката

      Видео от Италфест 2011

      Коментар


        #4
        Едно предложение към модераторите: когато преместват дадена тема, (с изключение на случаите, когато отива в коша,) в раздела, в който е пусната, да остава линк към преместената тема. По-рано (допреди около година) това почти винаги се правеше така, от известно време темата директно се озовава в нов раздел.
        Tonight's the night and it's going to happen again and again...

        Коментар


          #5
          Ами има 2 варианта - да го почерпиш още едно питие или да го направиш на сапун ...Темата пусната по този начин е ясно на къде ще иде. Има ли желаещи да четат 2-3 страници с псувни преди да бъде заключена ?

          Коментар


            #6
            точно тва искат да кажат модераторите,че с таз тема само се надъхват хората към насилие.Ако моята кола е от помлените ще изчакам да вида ко ше направат компетентие органи и тогаз ше измисла.Малко не ми се върва точно така да се е случило кат знам преиначаването на журналистите.Най-много хората са седели от страни и са му гледали сейра,повечето собственици са си имали каско съм сигорен.А автора ко щеше да му направи на човека ако и той е от потърпевщите.

            Коментар


              #7
              Явно прага на търпимост на модераторите към подобни несъгласия, оспорване, поставяне под съмнение на модераторски решения, забележки, предупреждения и т.н. е много висок.Както наскоро писах при подобен случай - има правила и предвиден ред в тях, когато потребител е недоволен от модераторска намеса какво да направи и към кого да се обърне. Регистрирайки се в този форум всеки потребител се е съгласил с тези правила. Оттук насетне всеки, който не се придържа към този ред на оспорване, а го прави публично във форума под каквато и да е форма ще получава официално предупреждение.Не сме тук за да се правим на стражари и апаши, а за да си помагаме, да общуваме и да си прекарваме добре най-общо казано. Ако някой има желание и нови идеи, както и излишно време, енергия и нерви да се включи в модераторският екип - място и нужда винаги има.Някои колеги го направиха, но не издържаха дълго...
              VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
              VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
              VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
              VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
              Нека Силата на бъде с Нас...

              Коментар


                #8
                krasio_79bs написа:
                Напълно ненужно е след всяко несъгласие с правилата на форума да се пускат подобни теми..[/b]...
                Интересно, но точно теб подозирах в излишна модераторска страст и своеобразна надъханост (точно както предполагах, че интелигентен човек като Immortal, например, няма пръст тук). :D Действаш светкавично, чак ти се възхищавам :D За трите години, които всеки ден чета този форум, друг модератор няма такъв почерк, поне така ми се струва. Още с първите ти постове разбрах, че те чака бляскава кариера в този форум - имаш всички дадености Готино е, нали? Каква власт само държиш в ръцете си!!! :D И то съвсем отскоро :D "1984", George Orwell, the thought police (как ли го превеждат, сигурно "мисловна полиция") - познато ли ти е? Модерираме още преди да е извършено престъпление, ей така, за всеки случай Само че защо действаш така тихомълком? Ами уведоми ме по някакъв начин, че темата е преместена, модерирана... След първото публикуване дори не разбрах, че нещо се е случило - помислих, че просто не съм успял да постна (интернетът ми на работа е доста слаб). ако го беше сторил нямаше да се налага да поствам отново. И понеже виждам, че ти прави кеф да цитираш в червено, да питам нещо относно един цитат по-долу:1.11. Горните правила на форума са приложими и за личните съобщения. Злоупотребяването със системата за ЛС (лични съобщения) може да доведе до предупреждение и/или до изключването на ЛС.Това означава ли или не означава, че се четат всички ЛС? И ако означава, една от многото причини да има 2 форума на Фиат не е ли точно четенето на ЛС? Наистина не съм сигурен, затова питам - просто съм останал с такова впечатление, тогава не съм бил член на нито един от двата форума.
                ilkor написа:
                Темата пусната по този начин е ясно на къде ще иде. Има ли желаещи да четат 2-3 страници с псувни преди да бъде заключена ?...
                А защо трябва да бъде заключвана Защо да не оставим хората да попсуват малко и да се уморят? Темата сама щеше да се изчерпи и да отиде надолу, само че междувременно щеше да даде на хората възможност да изкажат и някои мисли, които повечето тук споделяме, но незнайно защо някои предпочитат да бъдат премълчани. Възможно е сред псувните да се родят и интересни аргументи и мисли, а именно те правят (правеха) този форум актуален и злободневен. Именно интересните и аргументирани спорове са солта на този форум. Именно те ме държаха пред компютъра час по час всеки ден допреди известно време (техническата част я чета, но пиша изключително рядко поради собствената си неголяма компетентност). А сега... Просто нямам думи! Темите на почит са "Какви чорапи ще ме посъветвате да си купя за новогодишната нощ", "Бай Ламби има рожден ден", "Анкета: Каква тоалетна хартия ползвате когато сте разстроени?" и прочие. Всичко малко по-провокативно и стимулиращо мисълта се изтрива, заключва или модерира. И то дори не от целенасочено желание за цензура (надявам се ), а заради хиперактивността на някои индивиди намерили реализацията на своя живот на модераторското поприще Забелязва ли някой, че повечето потребители идват тук само за да получат помощ в решаването на техническите си проблеми и имат 2-3 15-20 поста. През останалото време просто не четат. И това мнение не се споделя само от мен
                kiro_of_the_day написа:
                Оттук насетне всеки, който не се придържа към този ред на оспорване, а го прави публично във форума под каквато и да е форма ще получава официално предупреждение..
                Строг, но справедлив И сега, след всичко казано, със сладостна тръпка очаквам своя БАН. Моля само да дадете тази привилегия на Красьо за да си направи сефтето Той също тръпне... :D
                She was only a whisky maker but he loved her still.

                Коментар


                  #9
                  gantcho написа:
                  И понеже виждам, че ти прави кеф да цитираш в червено, да питам нещо относно един цитат по-долу:1.11. Горните правила на форума са приложими и за личните съобщения. Злоупотребяването със системата за ЛС (лични съобщения) може да доведе до предупреждение и/или до изключването на ЛС.Това означава ли или не означава, че се четат всички ЛС? И ако означава, една от многото причини да има 2 форума на Фиат не е ли точно четенето на ЛС? Наистина не съм сигурен, затова питам - просто съм останал с такова впечатление, тогава не съм бил член на нито един от двата форума.
                  Да ти отговоря веднага. Не не се четат личните съобщения, има се предвид, че ако потребител се оплаче заради нещо случило се на лично, то тогава се прилагат същите правила. Примерно, не е разрешено да се обижда друг потребител на лични и съответно обиждащия може да получи наказание. Иначе дори не съществува опцията да се четат чужди лични съобщения.

                  Коментар


                    #10
                    Мерси за отговора, peho!
                    She was only a whisky maker but he loved her still.

                    Коментар


                      #11
                      peho написа:
                      gantcho написа:
                      И понеже виждам, че ти прави кеф да цитираш в червено, да питам нещо относно един цитат по-долу:1.11. Горните правила на форума са приложими и за личните съобщения. Злоупотребяването със системата за ЛС (лични съобщения) може да доведе до предупреждение и/или до изключването на ЛС.Това означава ли или не означава, че се четат всички ЛС? И ако означава, една от многото причини да има 2 форума на Фиат не е ли точно четенето на ЛС? Наистина не съм сигурен, затова питам - просто съм останал с такова впечатление, тогава не съм бил член на нито един от двата форума.
                      Да ти отговоря веднага. Не не се четат личните съобщения, има се предвид, че ако потребител се оплаче заради нещо случило се на лично, то тогава се прилагат същите правила. Примерно, не е разрешено да се обижда друг потребител на лични и съответно обиждащия може да получи наказание. Иначе дори не съществува опцията да се четат чужди лични съобщения.
                      Тук и аз ще питам. Как се доказва, че потребителят който се оплаква,че някой го обижда на лични съобщения казва истината?

                      Коментар


                        #12
                        gantcho написа:
                        krasio_79bs написа:
                        Напълно ненужно е след всяко несъгласие с правилата на форума да се пускат подобни теми..[/b]...
                        Интересно, но точно теб подозирах в излишна модераторска страст и своеобразна надъханост (точно както предполагах, че интелигентен човек като Immortal, например, няма пръст тук). :D Действаш светкавично, чак ти се възхищавам :D За трите години, които всеки ден чета този форум, друг модератор няма такъв почерк, поне така ми се струва. Още с първите ти постове разбрах, че те чака бляскава кариера в този форум - имаш всички дадености Готино е, нали? Каква власт само държиш в ръцете си!!! :D И то съвсем отскоро :D "1984", George Orwell, the thought police (как ли го превеждат, сигурно "мисловна полиция") - познато ли ти е? Модерираме още преди да е извършено престъпление, ей така, за всеки случай Само че защо действаш така тихомълком? Ами уведоми ме по някакъв начин, че темата е преместена, модерирана... След първото публикуване дори не разбрах, че нещо се е случило - помислих, че просто не съм успял да постна (интернетът ми на работа е доста слаб). ако го беше сторил нямаше да се налага да поствам отново. И понеже виждам, че ти прави кеф да цитираш в червено, да питам нещо относно един цитат по-долу:1.11. Горните правила на форума са приложими и за личните съобщения. Злоупотребяването със системата за ЛС (лични съобщения) може да доведе до предупреждение и/или до изключването на ЛС.Това означава ли или не означава, че се четат всички ЛС? И ако означава, една от многото причини да има 2 форума на Фиат не е ли точно четенето на ЛС? Наистина не съм сигурен, затова питам - просто съм останал с такова впечатление, тогава не съм бил член на нито един от двата форума.
                        ilkor написа:
                        Темата пусната по този начин е ясно на къде ще иде. Има ли желаещи да четат 2-3 страници с псувни преди да бъде заключена ?...
                        А защо трябва да бъде заключвана Защо да не оставим хората да попсуват малко и да се уморят? Темата сама щеше да се изчерпи и да отиде надолу, само че междувременно щеше да даде на хората възможност да изкажат и някои мисли, които повечето тук споделяме, но незнайно защо някои предпочитат да бъдат премълчани. Възможно е сред псувните да се родят и интересни аргументи и мисли, а именно те правят (правеха) този форум актуален и злободневен. Именно интересните и аргументирани спорове са солта на този форум. Именно те ме държаха пред компютъра час по час всеки ден допреди известно време (техническата част я чета, но пиша изключително рядко поради собствената си неголяма компетентност). А сега... Просто нямам думи! Темите на почит са "Какви чорапи ще ме посъветвате да си купя за новогодишната нощ", "Бай Ламби има рожден ден", "Анкета: Каква тоалетна хартия ползвате когато сте разстроени?" и прочие. Всичко малко по-провокативно и стимулиращо мисълта се изтрива, заключва или модерира. И то дори не от целенасочено желание за цензура (надявам се ), а заради хиперактивността на някои индивиди намерили реализацията на своя живот на модераторското поприще Забелязва ли някой, че повечето потребители идват тук само за да получат помощ в решаването на техническите си проблеми и имат 2-3 15-20 поста. През останалото време просто не четат. И това мнение не се споделя само от мен
                        kiro_of_the_day написа:
                        Оттук насетне всеки, който не се придържа към този ред на оспорване, а го прави публично във форума под каквато и да е форма ще получава официално предупреждение..
                        Строг, но справедлив И сега, след всичко казано, със сладостна тръпка очаквам своя БАН. Моля само да дадете тази привилегия на Красьо за да си направи сефтето Той също тръпне... :D
                        Не ми е ясно какво има да ме подозираш като ясно съм написал в темата причината поради която е заключена.Това че съм станал катализатора за отпушване на явно дълго събираното ти недоволство към темите пускани във форума ме учудва.Не аз съм човекът който пуска темите във форума,това са потребителите на този форум.От тях зависи дали ще има интересни теми и дискусии във форума.Това че съм заключил дадена тема спестявайки куп псувни и яростни реплики ме радва.Не ме радва обаче това че потребител на твоето ниво е почнал толкова дребнав спор.Темата ти е преместих заради това че не беше в правилният раздел,нещо нередно ли съм сторил? Не мисли че модерирането на форума е власт и привилегия.За мен лично не е.За мен модерирането е по скоро досадно задължение което убива удоволствието от посещението на форума.Няма по неприятна задача от това да сложиш предупреждение на някого.Разликата между преди и сега е тази че преди влизах за удоволствие, а сега ми се налага да чета куп неща които дори на са ми по вкусът.Същото е и с недоволството то от темите във форума.Добре че се намери кой да посочиш с пръст за загубата ти на интерес към форума.Със здраве.
                        FIAT FORUM BULGARIA
                        Ракията е над политиката

                        Видео от Италфест 2011

                        Коментар


                          #13
                          Meril написа:
                          Тук и аз ще питам. Как се доказва, че потребителят който се оплаква,че някой го обижда на лични съобщения казва истината?
                          Това може да се провери от човек с достатъчно големи права за достъп до сървъра.

                          Коментар


                            #14
                            peho написа:
                            Meril написа:
                            Тук и аз ще питам. Как се доказва, че потребителят който се оплаква,че някой го обижда на лични съобщения казва истината?
                            Това може да се провери от човек с достатъчно големи права за достъп до сървъра.
                            Значи все пак могат да се четат ЛС, това исках да знам Благодаря за отговора.

                            Коментар


                              #15
                              До сега не е възниквал подобен спор за доказване на обиди чрез ЛС. Екипът поддържащ форума няма за цел да прави разследвания а да поддържа форума в приятен за окото вид за повечето потребители. За да се чувстват комфортно и да го посетят пак.Технически естествено че е възможно да се четат всички ЛС - те са записани на сървъра. Достъп до тях имат единствено администраторите. НИКОГА обаче това не е правено а и сме се разбрали това да не прави НИКОГА. Знаем защо 99% от потребителите напуснаха другия форум - администраторът му не само четеше всички ЛС-та но и ползваше данните на потебителите както намери за добре. И ние никога няма да слезем на това ниво.При оплакване за обиди чрез ЛС най-вероятната реакция ще бъде предупреждаване чрез ЛС.Значи точният отговор е ЛИЧНИТЕ СЪОБЩЕНИЯ В ТОЗИ ФОРУМ НЕ СЕ ЧЕТАТ! Аз лично нямам нищо против такива теми изразяващи несъгласие стига да са пуснати в правилния раздел на форума. Това е нормално - не може мненията на всички да съвпадат. Ако е допусната някъде някаква грешка тя може да се поправи - всеки може да сбърка.Но в конкретния случай и моето мнение е че темата е заключена с основание и не виждам грешка в действията на модератора който го е направил.

                              Коментар

                              Working...
                              X