Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за масло

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Valiosport написа:
    bgaf написа:
    Младежи, няма да се заяждам с никого за нищо...Карайте си колите ако искате и с масло от совалките на НАСА...Аз карам с маслото на Тойота, свиркам си и правя километри...Дотук около 300 000 км...безпроблемни...
    Колега какво е това масло Тойота Не съм го чувал до сега Аз карам със Selenia 15W40 и нямам грижи
    Това масло Тойота е просто маслото, което ползват в автомобилите Тойота... Продава се във всеки един автосалон на Тойота, но в магазин не съм го виждал... Както и не съм виждал масло Волво на друго място, освен в Мото-Пфое... Просто това са си фирмените масла на съответните производители, които се ползват в тяхната сервизна мрежа... За Фиат мисля, че ползват Selenia, ама не съм сигурен...И ПАК КАЗВАМ: НЕ МЕ СЛУШАЙТЕ И НЕ МИ ВЯРВАЙТЕ...ПРОСТО КАЗВАМ МНЕНИЕТО СИ И СПОДЕЛЯМ ОПИТА СИ... КАРАЙТЕ КОЛИТЕ СИ С КАКВОТО ИСКАТЕ, А НЕ С КАКВОТО КАЗВАМ АЗ!!!
    FIAT Tipo 1.6 i.e SX 75 hp - The best city car
    Renault Scenic 1.6 16V RXT 107 hp - The best cruiser

    Коментар


      #17
      Тия фирмени масла не ги правят производителите на колите ,а са поръчани при фирма произвеждаща масла която дава еди каква си цена и при някакви си условия слага щемпела на фирмата поръчител. Примерно продуктите в хипермаркетите ни си имат марка,която реално е произвеждана от други фирми правещи количества срещу определени цени за съответната верига магазини с тяхната марка.
      Фиат Крома 1.9 16v+
      Фиат Браво 1.6 16v
      Фиат Мареа 1.6 16v

      Коментар


        #18
        pi4_s_bravo написа:
        Тия фирмени масла не ги правят производителите на колите ,а са поръчани при фирма произвеждаща масла която дава еди каква си цена и при някакви си условия слага щемпела на фирмата поръчител. Примерно продуктите в хипермаркетите ни си имат марка,която реално е произвеждана от други фирми правещи количества срещу определени цени за съответната верига магазини с тяхната марка.
        И трябва да се посочи, че основното условие за тези конгломерати не е цената, а най-вероятно параметри, на които трябва да отговаря маслото...Ако едно масло отговаря на параметрите на фирмата, която ще го ползва, то за нея е без грам значение дали се казва Кастрол или Горни Богров Ойлс...
        FIAT Tipo 1.6 i.e SX 75 hp - The best city car
        Renault Scenic 1.6 16V RXT 107 hp - The best cruiser

        Коментар


          #19
          bgaf написа:
          pi4_s_bravo написа:
          Тия фирмени масла не ги правят производителите на колите ,а са поръчани при фирма произвеждаща масла която дава еди каква си цена и при някакви си условия слага щемпела на фирмата поръчител. Примерно продуктите в хипермаркетите ни си имат марка,която реално е произвеждана от други фирми правещи количества срещу определени цени за съответната верига магазини с тяхната марка.
          И трябва да се посочи, че основното условие за тези конгломерати не е цената, а най-вероятно параметри, на които трябва да отговаря маслото...Ако едно масло отговаря на параметрите на фирмата, която ще го ползва, то за нея е без грам значение дали се казва Кастрол или Горни Богров Ойлс...
          Точно, и това имах предвид ама щеше да стане много претрупано в и без това усложненото ми обяснение
          Фиат Крома 1.9 16v+
          Фиат Браво 1.6 16v
          Фиат Мареа 1.6 16v

          Коментар


            #20
            Някой познава ли масло SUNOKO.Ще съм благодарен за малко инфо или отзиви.Поздрави.
            BRAVA TD100 ELX `98

            Коментар


              #21
              bobis написа:
              Някой познава ли масло SUNOKO.Ще съм благодарен за малко инфо или отзиви.Поздрави.
              Маслото е Sunoco. На мен лично нищо не ми говори, но ето какво дава Гугъл: http://www.sunocoinc.com/sitehttp://...rg/wiki/Sunoco

              Коментар

              Working...
              X