Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Довиждане на всички.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Колега, КОЛЕГИ... не падайте на МАХЛЕНСКО НИВО ве...аре изуйте ги тези комплекси....аре стига излагации ве....НА ВАС ДВАМАТА, умрелия самолет и потъ рпевшия ви давам приза за МЪЖКА ИНТРИГА на 2009 ВЕ..... аре спрете да РИВЕТЕ ВЕ.... излагате се!!!!Що се мислите, че трябва ДА сте все център на внимание тук.... ако НЯМА КАКВО да правите, защо го правите в този форум!!!Може да не ми отговаряте и да не предизвиквате сарказма ми... аре явете се след 45 дни тук да ви призная за характери!!!!Стига драми, жълт сериал врътнахте... бахти п-те!!!!Аре ДРУМ!!!!ПС... няма ли кой да се намери да заключи и премести тази "ПЕРЛА".... този "ЛИСТОПАД" в КОША!!!!! ?????deadairplanе.... АКО БЯХ В ЕКИПА, немедлено бих ти пуснал анкета на "СЛУЖЕБНИ", успокой се приятелю, почини си за някой-друг месец!
    SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

    Коментар


      #47
      deadairplane написа:
      Успя да отидеш в коша да намериш тема пусната от емзо, при това, че бутона цитат там не работи и дава грешка, написал си таговете ръчно и си добавил ника ми пак ръчно, и накрая не си разбрал, че цялата тема е за емзо и защо има предупреждение??? Кой би повярвал?
      Айде пак ...Не съм търсил темата, още по малко пък в коша.Ако беше малко по-наблюдателен щеше да я забележиш в сигнатурата на emzo. Аз обръщам внимание какво пише в сигнатурата на участниците, стремя се да си изградя някаква малка част мнението си за тях от нея.Такава е идеята впрочем на сигнатурите. HTML тагове по принцип, ръчно пиша от има-няма 15 години, че може би и по рано. Те не са измислени от phpBB, използваха се още в ерата на BBS комуникирането, изразяваха емоции, но ти няма как да знаеш това.В тази връзка, таговете и ника ти ми отнеха не повече от 4-5 секунди, ако толкова те изненадва стремежа ми към подреденост на поста.А принципно, прочетох цялата тема.Като че ли ника ми се цитираше доста често в нея, затова и съм останал с впечатлението, че визираш мен. Прочети я пак.Аз и досега не виждам белег, че имаш предвид emzo в посочения пост, но щом и той ми го е написал, вероятно е така и съм сгрешил.И по тази причина се извиних за коментара си върху думите ти.Това дали ти вярваш или не няма никакво значение за мен, аз направих каквото е нужно за добрия тон.
      .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
      www.cyxap.com

      Коментар


        #48
        Ъм ... простете ме, ама ... не се познаваме лично, но и двамата не сте 20 годишни келемета ... а в момента ви говори едно такова ... Ай стиснете си ръцете ... Ако ходя до Австрия ... кой ще бутне едно рамо, ако си отиде Малоун Наистина ... отстрани сте баш като децата ... стегнете се малко
        Fiat Forum Bulgaria

        Прекаленият светец и богу не е драг !

        Коментар

        Working...
        X