Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Довиждане на всички.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Довиждане на всички.

    http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...87Весели празници и късмет.
    .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
    www.cyxap.com

    #2
    Пфф дано не се върнем като при "фюрера"Би било добре,като се едитва пост от админ или модератор , да се напише от кой.Колега не се връзвай .Весели празници и от мен на всички.

    Коментар


      #3
      Е, ти па ако си "тръгнеш" заради това....

      Коментар


        #4
        Малко пресилено се получава там, особено със съденето и закона. Реално това е обществен сървър и никъде не е упоменато, че материалите са с авторски права... Мисля, че реакцията на засегнатите страни е пресилена.

        Коментар


          #5
          Airfan написа:
          Малко пресилено се получава там, особено със съденето и закона. Реално това е обществен сървър и никъде не е упоменато, че материалите са с авторски права... Мисля, че реакцията на засегнатите страни е пресилена.
          тези страни много се "засягат" от един изтрит линк. И надваат вой, нарушавайкай половината правила на форума, сякаш са ги баннали.

          Коментар


            #6
            deadairplane написа:
            Airfan написа:
            Малко пресилено се получава там, особено със съденето и закона. Реално това е обществен сървър и никъде не е упоменато, че материалите са с авторски права... Мисля, че реакцията на засегнатите страни е пресилена.
            тези страни много се "засягат" от един изтрит линк. И надваат вой, нарушавайкай половината правила на форума, сякаш са ги баннали.
            Вие си знаете... Лично аз не видях нищо лошо или забранено да се публикува снимка от гаража. Пък иначе ако се погледне downloads секцията на сайта, по закон на собственика ще присъдят такива обезщетения, че незнам дали ще им преброим нулите.Поздрави.

            Коментар


              #7
              Ми аз трябва да съдя 1/8 от форума и те мен.Малоне е прав в случая, което е рядкост ама е прав.Че въпросния модер и warning му лепнал, лепни и на мене бе пич, не по-добре бан и аз оспорвам. p.s. а уж новобранките бяха под наблюдения няколко месеца
              F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

              Коментар


                #8
                Не знам дали тази тема на Malone означава кратка почивка от форума или окончателно сбогом. Ако е второто, аз лично ще бъда от хората, които ще съжаляват за решението му. Най-малкото, защото не изяснихме докрай правописа . Сигурен съм, че и тези, които не го харесват, също ще съжаляват, ако спре да пише тук.
                Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                Коментар


                  #9
                  прочетох няколко пъти и двете теми, и ми се иска да отворя еййййййййййййййййййййййййй такава голяма уста в защита на Malone.............., но понеже съм възпитан, културен, любезен, тих, скромен др. добродетели, които ме окрилят ....... ще си замълча! Весели празници на всички !
                  Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
                  Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

                  Коментар


                    #10
                    kosta написа:
                    прочетох няколко пъти и двете теми, и ми се иска да отворя еййййййййййййййййййййййййй такава голяма уста в защита на Malone.............., но понеже съм възпитан, културен, любезен, тих, скромен др. добродетели, които ме окрилят ....... ще си замълча! Весели празници на всички !
                    И аз мисля по този начин!
                    Фиат Браво 1.6 16V на Метан 103 понита...

                    Коментар


                      #11
                      Kолега не си отивай така. Те модератори също са хора и също грешат. Не се вързвай толкова. Аз също имам една снимка в гаража и няма да се разсърдя на никой ако реши да я използва, пък и никъде не съм упоменал, че снимката е обект на авторски права. Тъй че, който има претенции да си премахне снимките от гаража или да премахне себе си от форума.
                      Bravo 1.6 16v 97г. + АГУ

                      Коментар


                        #12
                        Аз също в този случай съм от страната на Малоне.Снимката е качена в форума,вижда се от всички и е нормално да се използва за пример.Плюс това ако не беше модератор деадеарплейн,нямаше да може да му едитне поста,а в най-добрия случай щеше да му прати Л.С с молба за махане на снимката.И ако го беше направил това с Л.С’то и сега,въпреки че е мод,нямаше да се стига до оттеглянето на Малоне.Относно предупреждението,2/3 от хората тук обсъждаме работа на модератора,тъй че и ние сме под ножа !
                        Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                        Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                        Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                        Коментар


                          #13
                          Почвам да се смайвам!Хора,бива ли за такива дреболии да се разделяма с който и да било?Уважавам и ценя мненията и на двама Ви,но не мога да разбера защо двама интелегентни човека не се разберат по между си.Вземете се разберете и не ни лишавайте от присъствието си във форума.Весело посрещане на Новата Година.
                          FIAT FORUM BULGARIA
                          Ракията е над политиката

                          Видео от Италфест 2011

                          Коментар


                            #14
                            maskarata написа:
                            Kолега не си отивай така. Те модератори също са хора и също грешат. Не се вързвай толкова. Аз също имам една снимка в гаража и няма да се разсърдя на никой ако реши да я използва, пък и никъде не съм упоменал, че снимката е обект на авторски права. Тъй че, който има претенции да си премахне снимките от гаража или да премахне себе си от форума.
                            толкова ли не разбрахте, че не е постната снимката е проблема, а че едвали не е казано: Марейската броня като се сложи на браво седи адски грозно ето така и снимкатаако на някой от вас му постнат снимка на колата и напишат отдоло "е**си грозната кола", вие как бихте реагирали?
                            Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
                            Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

                            Коментар


                              #15
                              reter написа:
                              maskarata написа:
                              Kолега не си отивай така. Те модератори също са хора и също грешат. Не се вързвай толкова. Аз също имам една снимка в гаража и няма да се разсърдя на никой ако реши да я използва, пък и никъде не съм упоменал, че снимката е обект на авторски права. Тъй че, който има претенции да си премахне снимките от гаража или да премахне себе си от форума.
                              толкова ли не разбрахте, че не е постната снимката е проблема, а че едвали не е казано: Марейската броня като се сложи на браво седи адски грозно ето така и снимкатаако на някой от вас му постнат снимка на колата и напишат отдоло "е**си грозната кола", вие как бихте реагирали?
                              Не е казано изобщо такова нещо ! Просто е показано примерно как седи броня на мареа,напасната на браво.И е изтъкнато,че има разминаване.
                              Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                              Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                              Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                              Коментар

                              Working...
                              X