Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Stilo 1.9 JTD 115 vs Bravo 1.9 JTD

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #76
    Аз покрай маховика си купих цял двигател за 400лв оборудван
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #77
      emzo написа:
      Аз покрай маховика си купих цял двигател за 400лв оборудван
      Да ти е честит и да не го сменяш толкова рано като мене са ми пожеланията.
      FIAT BRAVO 1.6
      FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
      LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

      Коментар


        #78
        не ти смени още нещо че аз после да си я купя от теб отремонтирана както бравото сега хората се наслаждават като им мърррррка двигателчето гкарат
        Душата в рая на Фиата оборотомера до края!


        FIAT BRAVO 1.8GT
        FIAT BRAVO 1.9TD ex

        Коментар


          #79
          vaskoni_1980 написа:
          не ти смени още нещо че аз после да си я купя от теб отремонтирана както бравото сега хората се наслаждават като им мърррррка двигателчето гкарат
          Ахаха

          Коментар


            #80
            ми така де прави бравото прави го и накрая го подари да си го карат хората така да ме е яд за тази колица ама сега ще дебнем за стилото :D
            Душата в рая на Фиата оборотомера до края!


            FIAT BRAVO 1.8GT
            FIAT BRAVO 1.9TD ex

            Коментар


              #81
              vaskoni_1980 написа:
              ми така де прави бравото прави го и накрая го подари да си го карат хората така да ме е яд за тази колица ама сега ще дебнем за стилото :D
              Нека се върнем в темата...
              Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
              Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
              Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

              Коментар


                #82
                Princo написа:
                vaskoni_1980 написа:
                ми така де прави бравото прави го и накрая го подари да си го карат хората така да ме е яд за тази колица ама сега ще дебнем за стилото :D
                Нека се върнем в темата...
                знам че и теб те е яд като мен ама си е така...
                Душата в рая на Фиата оборотомера до края!


                FIAT BRAVO 1.8GT
                FIAT BRAVO 1.9TD ex

                Коментар


                  #83
                  Колеги с едно приятелче,което кара чипнато браво се сложихме в събота на около 400м,стилото ми е 5 врато,стоково.Първият път аз го дръпнах с около половин кола,но втория път той ме напълни със сажди Аз съм със 17’-ки на 50 а той е с 15-ки на 50.....Мисля че възможностите на двете коли са много изравнени в случая.Сток Стило с/у Чип Браво .
                  In Racing We Trust...
                  08'Alfa Romeo 159 2.4 JTDm 20V

                  Коментар


                    #84
                    Колега аз мисля,че в случая "битката" ще е интересна...Можеш ли да ми кажеш колко коня е въпросното Браво?...

                    Коментар


                      #85
                      На моя човек му я докараха от Италия,специално за него и му казаха,че е накъде около 130 кс...Слагаха се със стоково Браво JTD 105 и разликата беше доста сериозна
                      In Racing We Trust...
                      08'Alfa Romeo 159 2.4 JTDm 20V

                      Коментар


                        #86
                        Това е нормално колега,по добър от Италянския тунинг за мен няма....130 к.с са си доста като имаме в предвид тежеста на Бравото...Но все пак и Стилото не е за подценяване.

                        Коментар

                        Working...
                        X