Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Stilo 1.9 JTD 115 vs Bravo 1.9 JTD

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Stilo 1.9 JTD 115 vs Bravo 1.9 JTD

    Стоково стило срещу ремапнато браво.Как мислите
    Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
    Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

    #2
    Аз мисля, че и двете ще са първи Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
    SEAT Leon Cupra 300
    Triumph Street Triple 765 R

    Коментар


      #3
      Дон Стильо шъ скъса шортите на Бравчо.
      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

      Коментар


        #4
        Други предположения ?
        Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
        Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
        Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

        Коментар


          #5
          Ееее, всички знаем какво е станало. Няма кой да защити честа на бравото
          FIAT Bravo JTD GT '99

          Коментар


            #6
            не знам как върви стило но съм карал ремапнато браво и трябва да отбележа че при един добър шофиор в бравото стилото ще се поизпоти доста
            Продавам Бош дебитомер,стъпков мотор и бензинова помпа оригинална за Пунто ГТ.

            Коментар


              #7
              sonicempire написа:
              не знам как върви стило но съм карал ремапнато браво и трябва да отбележа че при един добър шофиор в бравото стилото ще се поизпоти доста
              Е да, ама и аз съм карал Браво и съм си го надувал, както си искам и ...... Стилото стоково му скъсва шортите.Един колега направи май наскоро 2-3 коли на Мареа Уикенд ремапната
              F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

              Коментар


                #8
                emzo написа:
                sonicempire написа:
                не знам как върви стило но съм карал ремапнато браво и трябва да отбележа че при един добър шофиор в бравото стилото ще се поизпоти доста
                Е да, ама и аз съм карал Браво и съм си го надувал, както си искам и ...... Стилото стоково му скъсва шортите.Един колега направи май наскоро 2-3 коли на Мареа Уикенд ремапната
                Аз не твърдя че бравото ще бие но ще затрудни доста стилото.Знам как вървят и двете коли.Пускал съм се с ремапнато стило и ме затрудни доста.на първа ми направи една кола пред мен,до трета вече беше няколко коли зад мен ,но не е хич за подценяване
                Продавам Бош дебитомер,стъпков мотор и бензинова помпа оригинална за Пунто ГТ.

                Коментар


                  #9
                  Как да ти го кажа ....... просто като я настъпах и усетих колко повече лепи от ремапнато Браво.Стило двувратка, стоково, прави 2-3 коли на хубаво надута Мареа Уикенд.
                  F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                  Коментар


                    #10
                    vsd написа:
                    Ееее, всички знаем какво е станало. Няма кой да защити честа на бравото
                    Не вярвам. Докато не го видя никой не може да ме убеди...vsd ти ли падна от Стилото???ПС: Дайте клип ако има.

                    Коментар


                      #11
                      Няма клипове, тука сме само виртуални мишки
                      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                      Коментар


                        #12
                        Kotseto написа:
                        vsd написа:
                        Ееее, всички знаем какво е станало. Няма кой да защити честа на бравото
                        Не вярвам. Докато не го видя никой не може да ме убеди...vsd ти ли падна от Стилото???ПС: Дайте клип ако има.
                        Нямахме възможност да направим клип за съжаление.
                        Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                        Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                        Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                        Коментар


                          #13
                          Имах възможност да направя 1 кръгче с мапнатото Браво ( на vsd ) и останах доста впечатлен. Даже съм убеден че падам със Стило 1.8, 3 - врати. Бих се пробвал за спорта...Радвам се че за разлика от повечето теми в този раздел, тук има резултат. И може да коментираме резултата, а не евентуалното развитие на гонката.Интересно ми е да пуснете същото Стило (ако наистина е сток) с друго мапнато браво, за да видим какъв ще бъде резултата...

                          Коментар


                            #14
                            Kotseto написа:
                            Интересно ми е да пуснете същото Стило (ако наистина е сток) с друго мапнато браво, за да видим какъв ще бъде резултата...
                            И аз искам да го проверим това, но скоро май няма да имаме възможност. Между другото между различните коли по някой път има доста големи разлики. Един и същи двигател на различни коли, с еднакъв чип може да върви доста различно.
                            FIAT Bravo JTD GT '99

                            Коментар


                              #15
                              vsd написа:
                              Kotseto написа:
                              Интересно ми е да пуснете същото Стило (ако наистина е сток) с друго мапнато браво, за да видим какъв ще бъде резултата...
                              И аз искам да го проверим това, но скоро май няма да имаме възможност. Между другото между различните коли по някой път има доста големи разлики. Един и същи двигател на различни коли, с еднакъв чип може да върви доста различно.
                              Ще направим гонка и с друго браво,но само времето ще покаже кога ще стане.
                              Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                              Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                              Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                              Коментар

                              Working...
                              X