Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Привилегии за членове на клуба

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Така като чета, евентуалните привилегии ще са в полза предимно за членовете от и около София. Ние провинциалистите как се вписваме в картинката...?
    1997 Brava 1.6, 16V

    Коментар


      #17
      Братовчед ми работи във една от най-големите фирми доставчици на сервизно оборудване в страната. Доколкото съм разговарял с него оборудването на един сериозен сервиз не пада под 50 000 лв и то само най-необходимото. Иначе ако се интересува някой мога да го питам и за конкретни цени.

      Коментар


        #18
        Идеята за сервиз е добра, но е изпреварила времето си!Трудно осъществимо, поради много причини, все-едно кооперация!!!

        Коментар


          #19
          Crash73 написа:
          Така като чета, евентуалните привилегии ще са в полза предимно за членовете от и около София. Ние провинциалистите как се вписваме в картинката...?
          Ами, проучи сервизите в Добрич и дайте мнения за по-добрите!

          Коментар


            #20
            Skip написа:
            Братовчед ми работи във една от най-големите фирми доставчици на сервизно оборудване в страната. Доколкото съм разговарял с него оборудването на един сериозен сервиз не пада под 50 000 лв и то само най-необходимото. Иначе ако се интересува някой мога да го питам и за конкретни цени.
            Хм, това са насериозни стойности за съвременен сервиз.Работя в банка и имаме два отпуснати кредита за сервизи.Ще кажа кои са, без да споменавам местонахождението..... PSA.Става дума за сервизи оторизирани за сервизират тези марки, но НЕ са на София-Франс Ауто и Автомотор корпорация.. явно правата ги получават от Франция директно.Та само сервизното оборудване им е за над 250 ХИЛЯДИ Е В Р О... по проекти, колко е в действителност не знам, но знам,че нещата са много сериозни.И тук става като с мандрите.. ще ни разгонят фамилията, но може би така е по-добре.
            SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

            Коментар


              #21
              Значи изразил съм се неправилно. Нямам предвид цялосто оборудване,а средна цена на различните стендове.(единични бройки) Сори грешката е моя!!

              Коментар


                #22
                hit-ko написа:
                В сьбота се проведе национална среща на дильрите и фирменни сервизи в БГ и аз поставих този вьпрос пред всеки един. Имаше доста коментари и в крайна сметка идеята се възприе от всички като много полезна!По отношение на магазините, нещата са по-лесни, понеже по-силните от тях са на няколко фирми, а аз ги познавам всички, така, че - остава да се действа!И давайте още мнения по вьпроса....
                Възхищавал съм се винаги на хора като теб. Ако всички бяха така в България щеше да е рай, но уви ....Ами то почти се е оформило някакво мнение относно отстъпки/бонуси:преглед на колта - гуми, диагностика двигател, преглед окачване, фарове, спирачна системаостава да се каже как ще се действа със сервизите и магазините и ние момчетата и момичетата от Русе сме почти готови ...
                Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

                Коментар


                  #23
                  Преди година купихме с баща ми KTS-520 на Бош за компютърна диагностика със софт за 2005г с мисълта че предимно ще се занимаваме с италиански автомобили. Имаше и човек, който щеше да прави диагностиката, ама взе че изчезна в Англия. И сега апаратурата стои, гаража е направен основно за диагностика и за леки ремонти, има канал. Така че нямам нищо против обслужването на клубни и неклубни итал. коли от Варна, ама ми трябва специалист, щото аз много-много не разбирам от диагностика/ е, алфите ги закачам от време-навреме/.
                  ALFA ROMEO 145 1.3 boxer
                  АLFA ROMEO 146 1.4TS
                  FIAT PUNTO 1.9JTD/баща ми пак се уреди/

                  Коментар


                    #24
                    По въпроса как да се избегнат злоупотребите - талонче с точки или стикер с купони (открих такъв сложен в сервизната книжка на моя Фиат - 20 стикерчета) - трябва да се реши обаче за каква услуга колко точки ще се използват
                    Не знам дали знаете, но "не знам" се пише отделно!
                    Fiat Punto 1.2 SX 2000 г.

                    Коментар


                      #25
                      само аз ли се ползвам вече от тия привилегии ?Не стига че момчетата на Хит-ко работят добре, ми и той ми прави отстъпки всеки път като ида даже се сдобих и със стикерче (най-накрая) на клуба...

                      Коментар


                        #26
                        ще ми обясните ли за какво става въпрос?
                        FIAT Uno 45 FIRE

                        Коментар


                          #27
                          Immortal написа:
                          само аз ли се ползвам вече от тия привилегии ?Не стига че момчетата на Хит-ко работят добре, ми и той ми прави отстъпки всеки път като ида даже се сдобих и със стикерче (най-накрая) на клуба...
                          А-а, и аз ще ходя скоро, ако ме приеме hit-ko!

                          Коментар


                            #28
                            сервизи

                            сервиз за смяна на масло и гуми. Мага да ви предлажа евтин и дори без намаление цената е добра .За хората от София или които идва . Срещу магазина за Фиат -Алфа-Ланча на бул"Стамбалийски" до реката .Та там е този сербиз .За смяна на масло на двигател +филтър,масло на скорости и хидравлична течност .На много места 25лв. там беше на половина.Питайте и ще се уверите сами.На повечето места в сервизите просто правят каквито им коли дойдат . Трябва да има срециализирани не всички коли са еднакви особенно за по специялни повреди.
                            КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                            Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                            http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                            Коментар


                              #29
                              Какви привилегии бе хора?Вие в кой век живеете? По-добре да си изберем 3, 4 проверени сервиза и магазина от личен опит, ако трябва и рейтинг да им се направи, абе с две думи пазарна икономика.(дай му на българина гарантирана клиентела и му глей сеира).Живи и здрави!
                              Lupo - The Monster
                              Е83 3D

                              Коментар


                                #30
                                Re: сервизи

                                kluchar написа:
                                сервиз за смяна на масло и гуми. Мага да ви предлажа евтин и дори без намаление цената е добра .За хората от София или които идва . Срещу магазина за Фиат -Алфа-Ланча на бул"Стамбалийски" до реката .Та там е този сербиз .За смяна на масло на двигател +филтър,масло на скорости и хидравлична течност .На много места 25лв. там беше на половина.Питайте и ще се уверите сами.На повечето места в сервизите просто правят каквито им коли дойдат . Трябва да има срециализирани не всички коли са еднакви особенно за по специялни повреди.
                                Пич ти не спираш да се рекламираш, почти във всяко твое мнение, сега когато стана въпрос за отстъпки и привилегии не прочетох нещо за отстъпки от твоя страна или превилегии някакви, или поне предложение. Сега вече рекламираш друг сервиз, прави го поне на указаните места - раздел "Продава" или "Сервизи и магазини".

                                Коментар

                                Working...
                                X