Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Привилегии за членове на клуба

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Разчитаме на колеги да питат за отстъпки в сервизи.Аз където видя - разпитвам, ако не се навият...има и други.Основния довод е че отстъпката, макар и 5лв им дава много повече, защото се плаща основно работата. Тоест, 1 човек, с работа за 30 лв. не е като двама за по 25.За сега се говори за отстъпки за съфорумци.
    Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
    Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

    Коментар


      #47
      Това трябва сервизите да подемат инициативата- напр 5% отстъпка за фиати със стикери, но някой трябва да развърти телефоните им и да ги подкани за включване в инициативата, може и активисти на местно ниво.както и да е- и те ще са на печалба, защото всички фиати ще са при тях, а и ние- защото ще ни обръщат повече внимание.Ако трябва- по един стикер и за тяхната врата на сервиза ще се намери.може и да се открие нова тема с имената и адресите на сервизите, които са готови да обслужват форумците! :D
      Brava 1.2 16V 82 к.с. 2000г.

      Коментар


        #48
        Привилегии

        Няма лошо в това, във всеки град да има сервиз, който да обслужва членовете на клуба, все пак сме в цяла БГ :D В това отношение, аз мога да потърся такива сервизи, на които да им предложа отстъпка в сайта който имам, т.е. да ги рекламирам с такава отстъпка, колкото ще дават на членовете на клуба! Някой, ако намери такъв сервиз да ми пише ЛС!

        Коментар


          #49
          Аз искам да стана член и не ми пука колко пари ще плащам и не искам нищо безплатно за колата си искам обаче привилегията да не ме наказват там някакви модератори.Само това искам колко е малко и колко осъществимо нали? Същото току що го прочетох на още едно място. Напиши го отново на трето, и предупреждението ти ше набъбне. След като си недоволен от този форум, просто го напусни. Модераторски екип на fiat-bg.org
          Хората са като свинете даже прасетата са по-човечни!

          Коментар


            #50
            Аз се наемам да пообиколя тукашните магазини и сервизи, макар че вече си имаме няколко - сервиза и магазина на hit-ko, магазин Фуго и др.Предлагам да се разшири инициативата и към автомивки - защо не?

            Коментар


              #51
              Immortal написа:
              Аз се наемам да пообиколя тукашните магазини и сервизи, макар че вече си имаме няколко - сервиза и магазина на hit-ko,
              Това има ли нещо общо с сайта AXM , вече 2 пъти поръчвам от там и като ми се обадят за потвърждение - " обаждаме се от Фиат форум " , ама по телефона не върви да разпитвам.
              ALFA ROMEO 155 1.8 TS `94 SILVERSTONE LPG продадена
              ALFA ROMEO 155 1.9 TD `96 -на брат ми дизела
              146 1.6TS Junior '99

              Коментар


                #52
                а замисляли ли сте се по-въпроса ако е безплатна диагностиката, колко качествено ще е извършена тя? Аз лично си мисля, че бързо ще омръзне на сервизите да извършват безплатна диагностика и ще ни претупват по бързата процедура и така всичко се обезмисля. Може да се въведат ограничения на безплатните услуги за определен период от време(1месец, 3месеца....)на всеки автомобил и по този начин да не се претоварват сервизите. Иначе идеята е много добра.

                Коментар


                  #53
                  abe bratleta nqma li nqkvi reklamni materiali na kluba pr teniski 6apki i tnNa pejata mn dobri 6apki sa im barnaliПрочети правилата и тогава мисли за рекламни материали.Писането на кирилица е задължително."Модераторски екип на fiat-bg.org"
                  punto 55

                  Коментар


                    #54
                    Re: Привилегии за членове на клуба

                    hit-ko написа:
                    Колеги, какви привилегии бихте желали да ползвате в сервизите на Фиат, ако сте членове на клуба?Пускам това вьпросче за да можем сред по-широка аудитория да обсьдим идеи и предложения които по-кьсно ще отсеем и ще ги поставим пред определени сервизи за реализация!
                    Единствената привилегия, която аз лично желая, а и предполагам доста други колеги, е да получаваме адекватна и професионална намеса от страна на сервизите. Не като отидеш да се почесват и тюхкат. Просто посочете 2-3-4 сервиза, където да отиде човек и да му свършат работа без да му създават още главоболия след ремонта. ( оправил 1, счупил още 5 други, и препоръчва да смениш освен 5-те дето той е счупил още поне 4-5).
                    Fiat Bravo 1.8 GT 113Hp++
                    Lancia Lybra 1.8 131Hp

                    Коментар


                      #55
                      привилегии

                      Колеги това с безплатнта диагностика е хубаво нешо но какъв ще е интереса на тези от сервизите ако ти установят проблема . Ти си тръгваш и си поправяш колата сам . Това го давам само като пример.
                      Fiat BRAVO 18 16V 1995

                      Коментар

                      Working...
                      X