Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

България в снежна примка.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #76
    paralesa написа:
    Айде па аз да не казва как се държите вие "благородниците" със софийската регистрация по пътищата на страната Айде моля те не почвай пак с тая дивотия с регистрациите,защото омръзнахте на всички да се биете в гърдитеКато си пусна мнението ще го докладвам най-културно и на модераторите и админите,аз нямам намерение да се занимавам с теб
    Абе човек... кой се бие в гърдите? Само споделям случка от деня. Съжалявам, но това не е художествена измислица! А това с картите наистина го препоръчвам, самият аз предпочитам вместо да лутам, правя нарушения и изнервям хората от въпросният град със странни маневри да се ориентирам по карта! Много си докачлив, а идват хубави празници! Ако съм те обидил извинявай!
    Frontera Sport, X20SE март 1998

    Коментар


      #77
      Де ги виждате тез снегове и заледявания?!?!Сутринта в 6:30 тръгнах за София - навсякъде пътя беше СУХ.В София по малките улички обаче имаше лед и сняг, както и по Ботевградско след Долни Богров до Яна (до там ходих).После като се върнах, взех майка ми и пак обратно до Сливен на концерт (брат ми свиреше), и преди малко се прибирам.От 750 км, които навъртях днес, само в самата София и около нея имаше нещо като сняг.

      Коментар


        #78
        където не е чистено-там има лед!!!Пътищата в община Елена са ужасни,не се чистят,има лед,денем е нелепо да караш в самия "град"-повече въртиш на едно място,отколкото да караш Част от същия път Велико търново -Елена в частта си поддържана от другите общини е сух и почистен почти идеално,в частта откъм елена е заледен,минават някакви смешни зилове с вдигнати гребла
        ex.Мареа ТД100

        Коментар


          #79
          Откакто времето се затопли и "снежната примка" се развърза започнах да се придвижвам по-бавно с пъти.Улиците са напълниха с такова количество автомобили, все едно водата от разтопения сняг ги е довлякла отнякъде...Май ми беше по-лесно с примка на врата
          I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

          Коментар

          Working...
          X