Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

България в снежна примка.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    biker_81 написа:
    ...Снощи даже не можах да изкача баира до нас с фиата а съм с нови зини гуми отпред,беше си чист лед,а и май метана в багажника ме дърпа назад.
    Трябваше да опиташ с дупето напред!
    Frontera Sport, X20SE март 1998

    Коментар


      #32
      Днес се прибирах от София към Своге..... Големите булеварди, по които умишлено само карах в София бяха само мокри .... явно са ръсили нещо.... Но в момента, в който подминах Курило.... изведнъж мокрото беше заместено от чист лед и малко снежец между платната и по края ........ карах с 40 -45 МАХ и слава богу се прибрах без никакви проблеми, даже с малко насипване си качих колата пред нас.... че и аз като колегата Biker_81 живея на края на една стръмна улица.... На 1 завой колега с рено клио така се завъртя, че зад него незнам човека как не го удари...... добре че остана в пътя и никаде не се удари....Карайте бавно ..... Ако имате възможност дори и не шофирайте....

      Коментар


        #33
        Снегът пак ни изненада но....приятно Който кара кола с задно ще разбере :D

        Коментар


          #34
          Добре, че утре е неделя, че като гледам на вън как вали, Yellow_Flash_Colorz_PDT_10 сутринта голямо разриване ще падне
          FIAT Marea ex
          FIAT Cinquecento 0.9i.e.S ex
          Alfa Romeo 147 1.9 JTDm

          Коментар


            #35
            wazmo написа:
            Добре, че утре е неделя, че като гледам на вън как вали, Yellow_Flash_Colorz_PDT_10 сутринта голямо разриване ще падне
            Да и тук е чудна зимна приказка, обаче трябва да отбележа че преди малко снегорина мина, разривайки снега.

            Коментар


              #36
              Punto 1.4T написа:
              Снегът пак ни изненада но....приятно Който кара кола с задно ще разбере :D
              Един млад и надъхан шофиор с "задно" вчера ми счупи предната броня в кв.Илиянци.Доста надъхано слезе и доста мишкарски си влезна в колата след като ми остави 60 лева Пълно е с келеши с с’якви коли които си мислят че улицата е тяхна и може да си въртят колите все едно са си на село на мегдана.Трябва да се кара внимателно,няма значка с каква кола си.
              Fiat Tipo
              Corsa b комби !

              Коментар


                #37
                wazmo написа:
                Добре, че утре е неделя, че като гледам на вън как вали, Yellow_Flash_Colorz_PDT_10 сутринта голямо разриване ще падне
                Аз съм на работа утре сутринта и, като знам, че колата ми е наред, защо ли не ми пука... :D Да не кажа, че по детски се кефя на снега!
                Frontera Sport, X20SE март 1998

                Коментар


                  #38
                  Vladim написа:
                  ...Да не кажа, че по детски се кефя на снега!
                  И аз и аз Всъщност за пореден път се заканвам да си купя пароструйка ама да видим...Голямо удоволствие ми е да съм на път във веявица но нещо не се случва напоследък А какви спомени ме налягат - все си спомням за запорожеца - в много снежни приключения съм бил с него.Там удоволствието веднага се степенуваше на 2 или 3 степен при всеки успешен старт на бензиновата печка П.С: И той със задно :P
                  I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

                  Коментар


                    #39
                    Пак се почна!!!Отдавна не сме имали такава снежна Коледа.В Разград вали силно на "парцали",направо си е много готино.Като дабавя че има и сливовица,червено винце и върлина със суджуци,на това му викам хубава зима.
                    Фиат Брава 1.4 12V 1998г

                    Коментар


                      #40
                      А тук не вали Пък това със сливовата беше адски гаднярско от твоя страна
                      I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

                      Коментар


                        #41
                        Задуха топъл вятър и снега го обърна на дъжд...Утре ще е прекрасна ледена пързалка в Кюстендил...
                        VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                        VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                        VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                        VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                        Нека Силата на бъде с Нас...

                        Коментар


                          #42
                          В момента съм в Долна-преди малко валеше суграшица,сега няма нищо,но времето е топло и навалялия скреж по колите не замръзва,а се топи,същото е по улиците-мокри,но не се пързаля!И аз почвам да се чудя,дали медиите само не всяват смут на моменти,когато просто се чудят с какво да пълнят и без това ненужно дългите си "информационни" емисии Днес,минавайки през хаинбоаз смело мога да твърдя,че бе свършена много добра работа от почистващите екипи...В Търново също беше добре и то не защото времето бе топличко,а защото наистина си личеше,че е чистеноБоби,днес видях шофьори от черноморието,не изглежда нещо да ги е спряло-ако имаш път към Варна,пътувай,дори смута около Шумен вече най-вероятно го няма,виелицата все пак свърши отдавна
                          ex.Мареа ТД100

                          Коментар


                            #43
                            незнам за вас колеги ама ние в Стара Загора сме си лишени от сняг
                            Душата в рая на Фиата оборотомера до края!


                            FIAT BRAVO 1.8GT
                            FIAT BRAVO 1.9TD ex

                            Коментар


                              #44
                              paralesa написа:
                              Боби,днес видях шофьори от черноморието,не изглежда нещо да ги е спряло-ако имаш път към Варна,пътувай,дори смута около Шумен вече най-вероятно го няма,виелицата все пак свърши отдавна
                              Вече е късно. Не съм пътувал

                              Коментар


                                #45
                                Vladim написа:
                                ...като знам, че колата ми е наред, защо ли не ми пука... :D Да не кажа, че по детски се кефя на снега!
                                И аз, и аз... Все търся повод да излезна с колата Вчера, куцо и сакато излезнало с бараките си и се влачат с 20 км/ч. Ад...
                                Alfa 159 SW 2.4 Ti
                                Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
                                "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

                                Коментар

                                Working...
                                X