Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Нитро за 2.0 20v (ХГТ)?????

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Нитро за 2.0 20v (ХГТ)?????

    Здравейте колеги, от доста време следя форума и реших най-накрая да се регистрирам.Дали си заслужава монтажа на такава система?Има ли някой от вас опит с подобна система, цени(евентуално), сервизи в които се монтират, зареждат.мерси предварително
    EX Fiat Punto mk1 1.2 75
    EX Fiat Bravo HGT 147
    Винаги на 100 октана

    #2
    Re: Нитро за 2.0 20v (ХГТ)?????

    nbnb написа:
    Здравейте колеги, от доста време следя форума и реших най-накрая да се регистрирам.Дали си заслужава монтажа на такава система?Има ли някой от вас опит с подобна система, цени(евентуално), сервизи в които се монтират, зареждат.мерси предварително
    от Хидялядарка нагоре ... бе деда знам ако ти е мил двигатела съжалиго ,ако не даваи смело.
    >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

    Коментар


      #3
      Монтажа на такава система винаги си заслужава според мен, особено на атмосферна кола по-ефтин начин за повишаване на мощността аз поне не знам :D Цените с монтажа са относително понятие-зависи каква ще е системата, но цената е поне 1000лв.Ето ти примерна цена на една система http://prospeed.bg/bg/product/3863Мое мнение е, монтажа и настройката на системата да е от хора, които знаят какво правят за да няма после бутала в картера :D Като запазването на целостта на двигателя силно зависи и от собственика на колата-ако си мислиш, че ще можеш непрекъснато да си караш с пуснато нитро и на целата газ, по-добре не си слагай такова нещо То не че цената за пълнене на бутилката няма да те накара да си по-икономичен в ползването му де :D Ако колата ти е чипосвана и са правени промени по аванса ( т.е. е по-агресивен) най-добре ще е да си върнеш оригиналния софт, но всичко, което е необходимо да направиш и как да си експлоатираш колата би трябвало тоз, който ти я монтира да ти го обясни (стига и той да е на ясно де)

      Коментар


        #4
        попринцип идеята идва от там, че ми попадна една NX системка 5 литрова за близо 400лв, напълно оборудвана
        EX Fiat Punto mk1 1.2 75
        EX Fiat Bravo HGT 147
        Винаги на 100 октана

        Коментар


          #5
          Лично съм виждал Купе 1.8 с монтирана нитро система. Знам и за още едно, което се продаваше преди време, пак 1.8.Мисля, че човека дори има регистрация тук, защото ми беше писал коментар по една от снимките в гаража.Иначе и според мен си заслужава, но трябва да имаш едно наум, защото прекомерното използване на азота, без предварителна силова подготовка на двигателя, едва ли би му се отразила много благоприятно. При разумно използване, мисля че няма да има непредвидени събития.Иначе това е едно то 2-те Купета, за които говорех - http://www.cardomain.com/ride/3172664
          Fiat Coupe 2.0 16V

          Коментар


            #6
            другото купе е на колегата spirit76 oт Плевен
            we ride together, we die together

            Коментар

            Working...
            X