Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Alfa Romeo Kamal е готов и се тества

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Да видим цената.Може пък от там да я докарат.И изобщо не мога да определя класа на тази кола.
    FIAT BRAVO 1.6
    FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
    LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

    Коментар


      #17
      Jimy написа:
      Много ми харесаха коментарите по-горе и напълно ги подкрепям. Поне от това, което се вижда е ясно,че това е нова-стара алфа! Никакво развитие и всъщност е тъпчене на място. Дано при ходовата част има нещо, с което да се похвали този автомобил.Прави ми впечатление,че по-ниските пътници е невъзможно да влезнат през задните врати...няма как да достигнат ръкохватките, според мен.
      В смисъл , как да има с какво да се похвалят по ходовата част? А кои са тези ниски пътници които им е невъзможно да влязат в този автомобил , може би това да са мини гноми? А по-високите пътници как ли влизат в много ниската 8С ? :D Не го приемайте за заяждане .
      .... и когато обърна на Драконови мерки , ще стане бий за да те уважават и уважавай за да не бъдеш бит.....А ЗАЩО ПРОСТО НЕ БЪДЕМ ТОЛЕРАНТНИ , НИКОЙ НЕ Е БРОНИРАН !!!

      Коментар


        #18
        ivan_enchev написа:
        ... А кои са тези ниски пътници които им е невъзможно да влязат в този автомобил , може би това да са мини гноми? А по-високите пътници как ли влизат в много ниската 8С ? :D Не го приемайте за заяждане .
        Децата например. Дете на 7-8 години няма да може само да си отвори задната врата, защото дръжката са я вирнали нависоко.Изключително непривлекателна кола.

        Коментар

        Working...
        X