Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си сравним разхода!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    staik написа:
    Моето Пунто МК 1 1.1 двигател 55 коня ме изненада много приятно 5.7 разход на газ до морето и обратно
    Стайк с колко кара към морето?!? с 90-100 предполагам много добър разход си изкарал за извънградско, браво!
    with SGNote & HTC Wildfire 8G
    FIAT Bravo Club Plovdiv
    Fiat Bravo 1.4 12v 80hp 9л/100км градско
    с Анти Гравотационно Устройство (АГУ)

    Коментар


      колеги,от извесно време ми се вдигна разхода без видима причина -на дълго около 8/100 и то с 90 км в час като карамслагам само от еко ,обаче имам колега дет каза че от там му гори повече .сега съм почнал едни смяни на дифузори ,едни настройки,нов въздушен филтър.това е в пловдив ,да не се окаже че ма послъгват на газстанцията.......?
      типо 1.4 карбуратор вечеCNG(бившо)
      хюндай акцент 1.5 CNG
      киа каренс +метан

      Коментар


        Аз да се похваля, с 30 литра съм минал досега 350 км и още не е светнала резервата даже И това градско и планинско само Голям кеф.

        Коментар


          Браво 1,4 с 42 литра газ Търново-София-Търново с ремарке в него 400 кг. мед
          Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
          Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

          Коментар


            1 - 8 до 8,5 л / 100 км. при каране 90-110км/ч. Шумен - Велико Търново (редовно даже и зимата)2 - 12-13 л /100км. зимата 15- 16 (карам рядко в града ама не жаля)3 - средно 10 4 Типо 1,6 -149.C2.046 (66 kW)- обикновенна газ с плочка , ламбда емулатор и изпарител Волтран.Цялата уредба е домашна сглобка. Цена нова около 200лв. парите се избиха за около 5000км. при мен това за 3 месеца.
            не подценявайте италианските коли
            Tipo 1.6 (149.C2.046)

            Коментар


              Здравейте колеги,Браво 1.6 от Видин до Бургас и обратно три пъти я засичах и трите пъти даде разход 6.7 с четири човека на борда , багаж до горе,на магистралата до 140 иначе около 100.Забравих това е разход на газ със ГИ BRC.

              Коментар


                BiZoNa написа:
                Здравейте колеги,Браво 1.6 от Видин до Бургас и обратно три пъти я засичах и трите пъти даде разход 6.7 с четири човека на борда , багаж до горе,на магистралата до 140 иначе около 100.Забравих това е разход на газ със ГИ BRC.
                Брей, направо не ми се вярва да ти кажа, ако караш със 140, толкова няма да ти гори никога, ако имаш предвид отделни, кратки изпреварвания тогава може. Последно с минах 320 км и като заредих (газ) побра 25 литра, иначе винаги побира 30, значи съм имал още 5 литра. Иначе рекордът ми е 400 км с 30 литра газ, което е 7.5. 350км си минавам гаранция с една бутилка градско.

                Коментар


                  Колега не я продавам та ако искаш ми вярвай имам куп други проблеми с газовата които достатъчно съм описал във форума но не и разход на гориво.A aко искаш да се обзаложим да я засечем и ключ за ключ моита е подарък така че че не ми дреме за нея?

                  Коментар


                    Re: Да си сравним разхода!

                    appoo написа:
                    здравейте колеги да си сравним разхода на газ.1 градско2 извънградско- (скорост до колко км/ч)3 средно4 марка,модел,вид, на газовата уредба
                    1* 12-13 лт.2* 7.5/110-120км/ч (макс скорост на газ е 150км/ч а разхода тогава ми е двоен ) 3* 9-11 лт. (зависи от педала)4* Фиат Уно 1.0/45 катъра /Огън(fire) ГИ на Мимгаз

                    Коментар


                      7or37o написа:
                      Засякох го отново, тая сутрин ми свърши газта... т.е. с 20л. газ 310км = 200км извънградско (2х Добрич-Варна-Добрич) и 110км граско. Според мен нещата са следните:1. 8л градско2. 6л извънградско(пътя Добрич-Варна е ужасен което означава мах 90км/ч)3. 7л средноЛоватото и добрата настройка си казват думата
                      7or37o написа:
                      ~ 200км. Но когато имам работа във Варна и то се случва по 2 пъти в седмицата излизат грубо 200-300км. Не мога да кажа с точност, защото ще излъжа, всяка седмица различно.
                      А-а-а-а няма страшно,не се притеснявай,ние свикнахме Yellow_Flash_Colorz_PDT_04
                      Fiat 1.4 12V
                      Не е важно колко струва,важното е да е евтино.
                      Да си втори значи да си първи сред загубилите.
                      Четири часа разглобяване и ровене ми спестява двайсе минути четене

                      Коментар


                        valentino321 написа:
                        7or37o написа:
                        Засякох го отново, тая сутрин ми свърши газта... т.е. с 20л. газ 310км = 200км извънградско (2х Добрич-Варна-Добрич) и 110км граско. Според мен нещата са следните:1. 8л градско2. 6л извънградско(пътя Добрич-Варна е ужасен което означава мах 90км/ч)3. 7л средноЛоватото и добрата настройка си казват думата
                        7or37o написа:
                        ~ 200км. Но когато имам работа във Варна и то се случва по 2 пъти в седмицата излизат грубо 200-300км. Не мога да кажа с точност, защото ще излъжа, всяка седмица различно.
                        А-а-а-а няма страшно,не се притеснявай,ние свикнахме Yellow_Flash_Colorz_PDT_04
                        Верно е.

                        Коментар


                          neonglow написа:
                          BiZoNa написа:
                          Здравейте колеги,Браво 1.6 от Видин до Бургас и обратно три пъти я засичах и трите пъти даде разход 6.7 с четири човека на борда , багаж до горе,на магистралата до 140 иначе около 100.Забравих това е разход на газ със ГИ BRC.
                          Брей, направо не ми се вярва да ти кажа, ако караш със 140, толкова няма да ти гори никога, ако имаш предвид отделни, кратки изпреварвания тогава може. Последно с минах 320 км и като заредих (газ) побра 25 литра, иначе винаги побира 30, значи съм имал още 5 литра. Иначе рекордът ми е 400 км с 30 литра газ, което е 7.5. 350км си минавам гаранция с една бутилка градско.
                          Здравей те да кажа и нещо аз-до морето средна скорост 120км/ч-6,7 разход с ловато обикновенна.Колата е брава 1,4 12.Иначе казано 32л/480км
                          fiat brava 1.4 12v 1997

                          Коментар

                          Working...
                          X