Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Full Body Kit : EVOLUTION за Браво ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Full Body Kit : EVOLUTION за Браво ?

    Инт ме дали може да се направи от стъклопласт и къде ? Ще стане ли удачно или ще е мн грубо ако няма отливка ?
    Прикачени файлове
    Икономията е майка на мизерията !

    #2
    Всичко е възможно,но на каква цена и дали си готов да я патиш?

    Коментар


      #3
      valyotuning написа:
      Всичко е възможно,но на каква цена и дали си готов да я патиш?
      според мен,който и да е майстор ще види зор с отливането на такива брони и прагове.Бая ще трябва да се кихне
      FIAT Bravo Club Plovdiv
      Con Asistencia di Veloce

      Коментар


        #4
        Не е за нашите пътища това. Виждал съм подобни "изкривени" брони на други коли. Незнам колко си ги пазят хората и т.н. но след 1 годинка из града са изпочупени целите, олющени, огънати - Абе на нищо не приличат! Замисли се преди да фърлиш толкова пари за "гъзарията"
        Танцувай с любов!
        Fiat Punto SX 1.2 60+ ;=]

        Коментар


          #5
          oTBpaTuTko написа:
          Не е за нашите пътища това. Виждал съм подобни "изкривени" брони на други коли. Незнам колко си ги пазят хората и т.н. но след 1 годинка из града са изпочупени целите, олющени, огънати - Абе на нищо не приличат! Замисли се преди да фърлиш толкова пари за "гъзарията"
          незнам аз като трябва да ходя някаде с колата където не съм ходил 1во питам как е пътя
          Целта е една,скороста е различна - HGT !

          Коментар


            #6
            Абе на таз снимка е играл фотошопа яко!! От далече си личи .. едва ли има такъв бодикит изобщо!
            ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
            // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

            Коментар


              #7
              Много грозно изглежда колата. И без пари да ми ги правят тези неща не искам.
              SEAT Leon Cupra 300
              Triumph Street Triple 765 R

              Коментар


                #8
                http://www.tuning.bg/forum/download/...64&mode=viewе тфа мен лично повече ме кефи

                Коментар


                  #9
                  Punto6369 написа:
                  http://www.tuning.bg/forum/download/file.php?id=225364&mode=viewе тфа мен лично повече ме кефи
                  Е КОЛЕГА ТОВА Е ПРЕВЪЗХОДНО!!!п.с. някой да си е правил така капака като на снимката и да има проблем с охлаждането на ДВГ??
                  Fiat Brava TD100

                  Коментар


                    #10
                    Punto6369 написа:
                    http://www.tuning.bg/forum/download/file.php?id=225364&mode=viewе тфа мен лично повече ме кефи
                    Това си е култово изпълнение, спор няма.
                    Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                    Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                    Коментар


                      #11
                      Прекалено натруфен е този бодикит,според мен.Замисли се за нещо по-изчистено....Може да си намериш и някаква тунинг броня за друга кола която да се направи за твоито браво примерно.
                      Fiat Bravo GT 1.8 16V 113hp с малко тЮнинг (снегорин)
                      KONI SPORT SUSPENSHION+EIBACH SPORT SPRINGS
                      Изработка на всякакви изделия от стъклопласт за леки и товарни автомобили-брони,прагове,калници,капаци,маски,надстройки и други!

                      Коментар


                        #12
                        Според мен наи добре на браво от пред ляга абартовата броня,но всеки си ма вкус,ако имаш фантазия мн неща могат да се направят
                        Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
                        И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
                        .

                        Коментар


                          #13
                          За Мен ето това е най доброто което съм виждал.... изчистено и красиво!!! При първа финансова възможност ще накипря Бравчо такаСамо че съм виждал че цената на тая джанта е около 1500 или 2500 долара не помня
                          Прикачени файлове
                          Fiat Bravo - 1.8GT /115hp 1997г.
                          Audi A4 - 1.9TDi /110hp 1998г.
                          Mazda 121 - 1.3GLX / 75hp 1994г.

                          Коментар


                            #14
                            PaUnOff написа:
                            За Мен ето това е най доброто което съм виждал.... изчистено и красиво!!! При първа финансова възможност ще накипря Бравчо такаСамо че съм виждал че цената на тая джанта е около 1500 или 2500 долара не помня
                            Намери джантата,другото от мене.....
                            Fiat Bravo GT 1.8 16V 113hp с малко тЮнинг (снегорин)
                            KONI SPORT SUSPENSHION+EIBACH SPORT SPRINGS
                            Изработка на всякакви изделия от стъклопласт за леки и товарни автомобили-брони,прагове,калници,капаци,маски,надстройки и други!

                            Коментар


                              #15
                              Punto6369 написа:
                              http://www.tuning.bg/forum/download/file.php?id=225364&mode=viewе тфа мен лично повече ме кефи
                              Тц... не ме радва нещо... бронята стои все едно е подарена! Трябва да има продължение от капака, щото доста грозно стои така :D :D ( само казвам ) GbGz, и ако изникне дупка, която не можеш да преминеш спираш и се връщаш ли? :D :D Споко и аз съм много нисък знам как е но няма да хфърля 200-300лв за предна броня, която ще ми се изпочупи!!
                              Танцувай с любов!
                              Fiat Punto SX 1.2 60+ ;=]

                              Коментар

                              Working...
                              X