Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Full Body Kit : EVOLUTION за Браво ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    До сега не съм се връшал Просто ще оставя колата ако е необходимо но дупката наистина трябва да е някаква голяма зада немога да я мина ...то трябва и малко акъл да имаш .. секи си знае къде може да мине и къде не на 1 комшията бравото и то е ниско но е сток окачване предпологам знаиш колко е високоаз минавам на дупката и не опирам а тои минава и опира прави изводите Питаи колегите които бяхме в Пловдив на пунто събора,като ходихме след срещатата по центъра Колегата стаик ни заведе на 1 паркинг в които зада влезеш се качваш на бордюра и гледах как моита и на stefcho_sm колите спират хората от вътре слизат и полека лека се качват на бордюра ... така че не се безпокои спокоино може да си сложиш така броня
    Целта е една,скороста е различна - HGT !

    Коментар


      #17
      Има една фирма - правят тунинг по рисунка даже. Ама по-добре питай колегата Niki Tipo.

      Коментар


        #18
        х

        Според мен тези брони са твърде ниски.

        Коментар


          #19
          Racer GT написа:
          PaUnOff написа:
          За Мен ето това е най доброто което съм виждал.... изчистено и красиво!!! При първа финансова възможност ще накипря Бравчо такаСамо че съм виждал че цената на тая джанта е около 1500 или 2500 долара не помня
          Намери джантата,другото от мене.....
          колега ами айде де,аз от кога чакам за тези добавкидаже веднъж ти бях писал точно за това браво но нямах отговор
          1.6 16v Abarth

          Коментар


            #20
            xtry написа:
            Racer GT написа:
            PaUnOff написа:
            За Мен ето това е най доброто което съм виждал.... изчистено и красиво!!! При първа финансова възможност ще накипря Бравчо такаСамо че съм виждал че цената на тая джанта е около 1500 или 2500 долара не помня
            Намери джантата,другото от мене.....
            колега ами айде де,аз от кога чакам за тези добавкидаже веднъж ти бях писал точно за това браво но нямах отговор
            Съжалявам ако не съм ти отговорил.Замислил съм нещо и работя по въпроса.Не е точно този бодикит,но пак е нещо доста добре изглеждащо-снимки ще кача в моята тема когато приключа.Предни брони има много,но до сега не съм виждал направена задна броня....така съм се захванал с това,бронята е цяла няма да е добавка поне за сега-но ще направя и добавка които не иска да сменя цялата броня.Поздрави и без аварийно Колеги!!!
            Fiat Bravo GT 1.8 16V 113hp с малко тЮнинг (снегорин)
            KONI SPORT SUSPENSHION+EIBACH SPORT SPRINGS
            Изработка на всякакви изделия от стъклопласт за леки и товарни автомобили-брони,прагове,калници,капаци,маски,надстройки и други!

            Коментар

            Working...
            X