Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Едно запитване за Брони на Punto МК2 и Мк1

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Едно запитване за Брони на Punto МК2 и Мк1

    Колеги , гледах някъде из форума снимка ,но немога да си спомня къде , че предната броня от Мк2 пасва на Мк1 ,някои които е тествал може ли да ми каже дали пасват 1 към 1 или се праи доработки на бронята на Мк2 ?
    >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

    #2
    Незнам дали стават ама съм виждал МК1 с черния език на предната броня направено като езика на МК2 и изобщо немога да ги позная в първия момент !

    Коментар


      #3
      ще пасне с много леки доработки ,а може дори и да е само разпробиване н дупките за болтовете ама няма да е голяма игра и добре стои особено с намръщен капак

      Коментар


        #4
        Абе гледам етука едни така радват ми окото ма пише ,че са за Мк-2 та затуи попитах , дане сe ограничавам само с за Мк-1 .Mерси за отговорите. И лека и без авариина.
        >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

        Коментар


          #5
          и аз съм гледал тези снимки , и аз съм се чудил , но на практика дали става..... :D
          Прикачени файлове
          Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

          Коментар


            #6
            тфа ми хареса като идея ... други снимки имате ли

            Коментар


              #7
              Аз съм по-мераклия за задна броня, че хич не ме кефи задната броня на пунтото :]~ Дали става... ?!
              Танцувай с любов!
              Fiat Punto SX 1.2 60+ ;=]

              Коментар

              Working...
              X