Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

История с котка

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    А под моя капак има само 103 коня, и в купето едно магаре зад волана.
    Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
    http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

    Коментар


      #17
      При същия майстор след историята с котка вече имам и история с куче. Не съвсем весела. От това, че преди да я купя новата ми кола не е била карана около половин година, имаше един неприятен шум при натискане на спирачките, причинен от ръжда и се наложи барабаните да се пристържат при стругар. Та онзи ден, докато стоеше в сервиза, за да й свалят задните спирачки, някакво куче е влязло в колата. Той майсторът храни цял отбор помияри и един се е вмъкнал в колата. Аз отидох след работа да си я взема с вече оправени спирачки, но той нищо не ми каза. Влизам вътре и колата изглеждаше мърлява, мръсна, при положение, че съм сигурен, че му я оставих чиста като аптека. Помислих, че той е сядал с работните дрехи, но някак си имаше мърсотия навсякъде. И следи от не особено усърдно забърсване с мръсен парцал. Чак когато открих сноп косми на постелките и тук-там по тапицерията, разбрах каква е работата. Върнах се и му вдигнах скандал и както се бях ядосал, след това на заден ударих една метална ограда и си спуках десния стоп. Но е дребна работа, дори няма да го сменям. Последва щателно собственоръчно измиване и прахосмукачка, за да залича всички следи от кучешкото присъствие.
      Tonight's the night and it's going to happen again and again...

      Коментар


        #18
        Re: История с котка

        snake написа:
        Хайде и аз нещо да ви излъжа Всъщност историята си е съвсем истинска, който иска да вярва. Една вечер сядам в колата и щом врътнах ключа, нещо се поотмести колата, все едно съм бил стъпил на камък. Тръгнах и усещам, че волана е станал адски неподвижен, все едно трябва да си културист, за да го въртиш Помислих че имам спукана гума или блокирала спирачка, но не... Стигнах на горе-долу осветено място, отворих капака и видях че го няма ремъка за сервото на волана. Помислих, че се е скъсал. Прибрах се в къщи и вече с лампа погледнах под капака и установих, че ремъка си е там, но си виси свободно, целия с кълбета сиви котешки косми Обадих се на един приятел атомонтьор, при който бях ходил 15 мин. преди тази случка, да го питам възможно ли е котка да се е завряла под капака и да е изметнала ремъка. Той ме увери че не само е възможно, но че неговата сива котка е изчезнала след като аз съм си тръгнал от сервиза му. Това е историята - приютих на топло котката на моя приятел, а тя ми извади ремъка.P.S. - на следващия ден котката му се е прибрала жива и здрава, така че тази история завърши без невинни жертви
        Колега,абсолютно по същият начин преди месец някъде се случи такава случка на един мой познат ,само че колата е бмв. За съжаление трагичният край беше за котката а що се отнася до ремъка,успяхме да го сложим наново на мястото му. Когато е по-студено времето при повечето случаи ,котките се завират отдолу под колите да се топлят и се получават такива ексцесии...
        Уважавам тези,които ме уважават!
        Clube do Marea!

        Коментар


          #19
          И аз преди няколко дни - имаше дъжд и беше студено. Оставям колата за около половин час и като се връщам гледам отдолу нещо мърда. Наведох се - котка, търсеше от къде да се навре във двигателя. Приготвил съм си една кора за под двигателя, все не остава време да я сложа обаче май наистина ще трябва да я монтирам, да пази двигателя от вода и от котки.
          Bravo 1.6 / 16

          Коментар


            #20
            Няколко пъти съм ремонтирал коли със здраво прегризани снопове кабели. Нямам идея кое е това животно, дето да прегризе до скъсване проводниците - видът им е сякаш часове наред си ги млатил с чук, разликата е, че има следи от зъби по изолацията.Вадил съм мъртви мишки и плъхове от смукателни и отоплителни системи. Намирал съм и жаби, вследствие на наводнени гаражи ... Зимъс като влизам в колата, първо подумквам с крака по пода, та от сътресенията да се стреснат каквито животни има в нея.
            Digitally yours: Optron

            Коментар


              #21
              optron написа:
              Няколко пъти съм ремонтирал коли със здраво прегризани снопове кабели. Нямам идея кое е това животно, дето да прегризе до скъсване проводниците - видът им е сякаш часове наред си ги млатил с чук, разликата е, че има следи от зъби по изолацията.Вадил съм мъртви мишки и плъхове от смукателни и отоплителни системи. Намирал съм и жаби, вследствие на наводнени гаражи ... Зимъс като влизам в колата, първо подумквам с крака по пода, та от сътресенията да се стреснат каквито животни има в нея.
              Колега, извинявай но къде живееш ако не е тайна?То много добитък около теб
              Ползвайте мигачи!
              Sometimes I feel like screaming

              Коментар


                #22
                В Бургас съм и дълго време работех по сервизи.Добитъкът се състои главно в улични котки. Дремят по колите, а очевидно понякога и вътре в тях...
                Digitally yours: Optron

                Коментар


                  #23
                  Днескашната находка в едно рено! "Аромата" няма да го коментирам!!!
                  Прикачени файлове
                  ФИАТ БРАВО 1.8 16V GT
                  ФИАТ БРАВА 1.8 16V 1997г

                  Коментар


                    #24
                    eh4ev07 написа:
                    Днескашната находка в едно рено! "Аромата" няма да го коментирам!!!
                    Тва пък как се е навряла тая котка там бе? Жалко за животното!
                    FIAT BRAVO 1.6
                    FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
                    LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

                    Коментар


                      #25
                      popara801 написа:
                      eh4ev07 написа:
                      Днескашната находка в едно рено! "Аромата" няма да го коментирам!!!
                      Тва пък как се е навряла тая котка там бе? Жалко за животното!
                      Това ме гложди и мен и как я караше собственика като около нея не се дишаше!!!
                      ФИАТ БРАВО 1.8 16V GT
                      ФИАТ БРАВА 1.8 16V 1997г

                      Коментар


                        #26
                        Абе котки пак иди дойди ама на един познат лятото му слезна змия от колата. Незнам къде се е била шмугнала сигурно и тя някъде около двигателя

                        Коментар


                          #27
                          Много смешна случка :D
                          за имоти във Варна <a href="http://bpinvest.eu>кликнете тук</a>

                          Коментар


                            #28
                            Ами!Софийските гълаби одавна са на кебапчета Преди няколко дни на излизане от София по посока Пловдив си карам по магистралата и едно пернато такова цвете ми плесна на предния прозорец че щях да се метна в една пропаст Все едно птеродактил се беше изакал

                            Коментар

                            Working...
                            X