Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

История с котка

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    История с котка

    Хайде и аз нещо да ви излъжа Всъщност историята си е съвсем истинска, който иска да вярва. Една вечер сядам в колата и щом врътнах ключа, нещо се поотмести колата, все едно съм бил стъпил на камък. Тръгнах и усещам, че волана е станал адски неподвижен, все едно трябва да си културист, за да го въртиш Помислих че имам спукана гума или блокирала спирачка, но не... Стигнах на горе-долу осветено място, отворих капака и видях че го няма ремъка за сервото на волана. Помислих, че се е скъсал. Прибрах се в къщи и вече с лампа погледнах под капака и установих, че ремъка си е там, но си виси свободно, целия с кълбета сиви котешки косми Обадих се на един приятел атомонтьор, при който бях ходил 15 мин. преди тази случка, да го питам възможно ли е котка да се е завряла под капака и да е изметнала ремъка. Той ме увери че не само е възможно, но че неговата сива котка е изчезнала след като аз съм си тръгнал от сервиза му. Това е историята - приютих на топло котката на моя приятел, а тя ми извади ремъка.P.S. - на следващия ден котката му се е прибрала жива и здрава, така че тази история завърши без невинни жертви
    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

    #2
    Ха-ха! Луда работа!! Аз като живях в Германия се събудих веднъж с прегризани от златка спирачни маркучи! Луди животни!

    Коментар


      #3
      Re: История с котка

      snake написа:
      Хайде и аз нещо да ви излъжа Всъщност историята си е съвсем истинска, който иска да вярва. Една вечер сядам в колата и щом врътнах ключа, нещо се поотмести колата, все едно съм бил стъпил на камък. Тръгнах и усещам, че волана е станал адски неподвижен, все едно трябва да си културист, за да го въртиш Помислих че имам спукана гума или блокирала спирачка, но не... Стигнах на горе-долу осветено място, отворих капака и видях че го няма ремъка за сервото на волана. Помислих, че се е скъсал. Прибрах се в къщи и вече с лампа погледнах под капака и установих, че ремъка си е там, но си виси свободно, целия с кълбета сиви котешки косми Обадих се на един приятел атомонтьор, при който бях ходил 15 мин. преди тази случка, да го питам възможно ли е котка да се е завряла под капака и да е изметнала ремъка. Той ме увери че не само е възможно, но че неговата сива котка е изчезнала след като аз съм си тръгнал от сервиза му. Това е историята - приютих на топло котката на моя приятел, а тя ми извади ремъка.P.S. - на следващия ден котката му се е прибрала жива и здрава, така че тази история завърши без невинни жертви
      Ха-ха, радвам се,че е така, особено оня от аватара.Дакато четях беше затаил дъх!!!! Не знам, но абсолютно всяка сутрин на капака на Реното на сина ми има котешки стъпки.Колите са паркирани една до друга и това го отдавам на доста по-късното му прибиране... явно неговата кола е по-дълго време топла и като квартала поутихне те се настаняват.А бе нещо почти такова:
      Прикачени файлове
      SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

      Коментар


        #4
        А ако искате и още истории с котки?!
        Прикачени файлове
        SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

        Коментар


          #5
          Преди години имахме едно proview 14" - котката постоянно спеше върху него. В крайна сметка монитора (доколкото proview може да се нарече монитор) изпуши доста ефектно Котката може и да не беше виновна, но е факт че доста козина имаше в кутията на монитора...
          Punto 1.1 SX 95г

          Коментар


            #6
            Преди време редовно едно коте спеше на предния ми капак и вечно си карах с кални лапички върху него

            Коментар


              #7
              Интересното с котките е, че 5 г. върху предишната ми кола (опел) само 1-2 пъти съм забелязвал котешки стъпки. Фиат-а го нападнаха още от първия ден, даже леко ми надраскаха предния капак. Чудя се как да ги гоня от гаража Все пак се успокоявам с това, че е по-добре да се навъртат котки, отколкото мишки :D
              Tonight's the night and it's going to happen again and again...

              Коментар


                #8
                И на мен ми прави впечатление,че докато бях с опела котка не съм видял на предния капак. Откакто купих бравата събрах около нея всички квартални котки.Надявам се още някой да си купи фиат та да си ги разпределим. :P
                BRAVA 1,4 12V
                Nissan Navara

                Коментар


                  #9
                  Ами колеги това говори само за едно - Котките разбират от коли!
                  VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                  VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                  VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                  VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                  Нека Силата на бъде с Нас...

                  Коментар


                    #10
                    Зад моя блок където паркирам една жена се грижи за около 50 котки винаги колата ми е на лапички а на няколко пъти съм потеглял и с котка под предния капак. едната я возих над 3-4 км паркирах пред едно кафе и след 2-3 мин видях да висят две лапи между мотора и двигателя а по късно се измъкна и самата котка нищо и нямаше. Всичко си има и положителните страни виждал съм 2-3 случая мишки доста сериозно да поразят ел инсталацията, казанчета за антифриз и измиване на стъклата че и високоволтовите кабели. В една Астра над 1 час гониха с пароструйка един мишок а той толкова умело се скатаваше из моторния отсек

                    Коментар


                      #11
                      Преди си държахме колата в един гараж, където една откачена бабка от блока събираше в двора на гаража всички квартални котки . Една сутрин след пътуване майка ми и брат ми осъмнаха целите наядени от бълхи ! После трябваше редовно да ръсим с флайтокс, за да не се повтори гнусното преживяване!
                      Alfa Romeo 155 1.8 TS 8V - Ex
                      Alfa Romeo 166 2.4 JTD - Ex
                      Volvo S60 Sport 2.4D

                      Коментар


                        #12
                        mironcho написа:
                        Преди години имахме едно proview 14" - котката постоянно спеше върху него. В крайна сметка монитора (доколкото proview може да се нарече монитор) изпуши доста ефектно Котката може и да не беше виновна, но е факт че доста козина имаше в кутията на монитора...
                        Точно котката ти е съсипала монитора,както направи и моя котарак.Техника каза,че е изгоряло ТХО-то в резултат от претопляне.След известно време той започна да спи и върху кутията на компа.Оказа се ,че е спрял да върти вентилатора и за малко да сменям и захранващото.Това го възприех като опит за реабилитиране.

                        Коментар


                          #13
                          Не знам котките ,но определено птиците не харесват FIAT особено по нашето крайбрежие
                          еx Fiat Coupé 1.8 16v '99
                          Fiat Tipo 1.6 i.e Suite '94

                          Коментар


                            #14
                            Panaiot Karpachev написа:
                            Не знам котките ,но определено птиците не харесват FIAT особено по нашето крайбрежие
                            Едва ли ще те сгрее, ама и софийските гълъби нямат проблеми с храносмилането и отделянето P.S. Винаги съм се чудел какво ядат тия пилци, та после с такъв зор им се чисти акото...
                            FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                            Коментар


                              #15
                              ХЕХЕХЕ Пък под моя капак нищо не можеш да сложиш и за това ми е чудно как тия котки са се озовали под вашите
                              По добре по-късно с 20 минути на тоя свят от колкото 40 години по-рано на оня.
                              Дедра Турбо Интеграле

                              Коментар

                              Working...
                              X