Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пунто ХГТ 131кс или Опел вектра ДОХЦ 150

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Защо пък пича да не бие вектрата??? Много вървяли хаха... вие сте Злобно настроени пичове които не вярват на нищо.... Тук се застъпвате за всякакви коли но не и за Фиат!!! Винаги ли Италианката трябва да е Турбинирана или незнам к’во за да бие... Приемете го това е Факт които се случва! Бил е Вектрата и Точка. Всичко се случва и невъзможното понякога е възможно... От мен Брамо на момчето и да продължава нагоре по стълбата а не като вас да пада в на хората Очите...
    FIAT, не е само въпрос на сметки - FIAT е убеждение, мания, магия, нещо трудно обяснимо което те завладява, грабва те и те пристрастява.... италианеца е вложил дух във всеки модел!

    Коментар


      #32
      Мен веднъж една вектра 92-94г. ме сгъна с поне 2 коли.Само двамата бяхме на един светофар, права широка улица, викам си що да не пробвам опела, що за кола е и само прахосмукачки ли правят . Изръмжах с Бравото докато чакаме зеленото, пича разбра.От заде на вектрата пишеше само 2000.Май имаше скрити тъгъдъци, вървеше много здраво и звука от спортния ауспух беше страхотен.После той зави в една уличка, свирнах му и той ми свирна, добра гонка беше.
      Ползвайте мигачи!
      Sometimes I feel like screaming

      Коментар


        #33
        FIAT, не е само въпрос на сметки - FIAT е убеждение, мания, магия, нещо трудно обяснимо което те завладява, грабва те и те пристрастява.... италианеца е вложил дух във всеки модел!

        Коментар


          #34
          EasternAlien написа:
          Мен веднъж една вектра 92-94г. ме сгъна с поне 2 коли.Само двамата бяхме на един светофар, права широка улица, викам си що да не пробвам опела, що за кола е и само прахосмукачки ли правят . Изръмжах с Бравото докато чакаме зеленото, пича разбра.От заде на вектрата пишеше само 2000.Май имаше скрити тъгъдъци, вървеше много здраво и звука от спортния ауспух беше страхотен.После той зави в една уличка, свирнах му и той ми свирна, добра гонка беше.
          В габрово вечер като се прибирам почти винаги се намира с някои дет да са гонкаме веднъж са гоних с голф 3 на СОТ
          Целта е една,скороста е различна - HGT !

          Коментар


            #35
            браво колега за вектричката П.П. Много добре ти изглежда пунтото . Пък за това че някой ти се навива по светофари и тука е така ( или поне на мен ми се навиват)
            ex Fiat Bravo 1.6 16v 103++hp,,Fiat Coupe 1.8 16v 1??+hp 97г ,Alfa Romeo 145 2.0 QV 1!?+ 96г ,Alfa Romeo 146 1.9 JTD +
            Frord Focus 1.8TDCI+ chip 03г / BMW E46 320d
            Може да си разочарован ако не успееш, но ще си обречен ако не опиташ !!!

            Коментар


              #36
              браво на колегата с пунтото.уникално красиво е.
              fiat bravo 1.6 16v gt
              fiat marea 1.9 8v jtd
              fiat punto 1.7 td
              fiat marea 1.6 16v

              Коментар


                #37
                Борко ,трака вариатора , трака на десет паления 1 път. а като смениш маслото , намаля тракането няма да са плашиш нищо не може да стани а
                dEv # LiFe sTyLe

                2.0 16в турбо 255+++ aPcCCc ApcCc Nerwen AsmYTik

                Коментар


                  #38
                  секи път като паля и трака
                  Целта е една,скороста е различна - HGT !

                  Коментар


                    #39
                    beboka11 написа:
                    знам едно хгт неми харесва как върви,320 та го бие а то е по слабо от здрава вектра
                    бебеееееее пак излъга.320-ката падна с половин кола от пунтото.
                    fiat bravo 1.6 16v gt
                    fiat marea 1.9 8v jtd
                    fiat punto 1.7 td
                    fiat marea 1.6 16v

                    Коментар


                      #40
                      beboka11 написа:
                      GbGz имал съм такава вектра и от МНОГО ама МНОГО стартове загуба има само от алфа 155 3 литровамай тия кадето си се бягал са доста смазаниа за коя кола бяга на баир 130 и 150 коня значи ако съм с колелото ще биа щото съм по лек
                      Ние всички знаем,че имаш(си имал) богат на бегачки авто гараж.То не бяха бвм-та,голф...
                      Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                      Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                      Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                      Коментар


                        #41
                        beboka11 написа:
                        знам едно хгт неми харесва как върви,320 та го бие а то е по слабо от здрава вектра
                        искам да видя сток бмв 320 да бие ХГТ сток и си подарявам колата на пича с бмвто ...
                        Целта е една,скороста е различна - HGT !

                        Коментар


                          #42
                          На 400метра никакъв шанс няма Баварката,обаче на по-дълга дистанция мисля,че ще е друг резултата.Макар да не съм безпристрастен в случая,истината според мен ще е такава

                          Коментар


                            #43
                            prinko доста бързи коли съм ималGbGz ела в софияsuperfiata събота пак ще има стартове но не с алфата а с hgt тоза него знаеме как върви
                            бмв форевар м5

                            Коментар


                              #44
                              GbGz написа:
                              beboka11 написа:
                              знам едно хгт неми харесва как върви,320 та го бие а то е по слабо от здрава вектра
                              искам да видя сток бмв 320 да бие ХГТ сток и си подарявам колата на пича с бмвто ...
                              бебеееее стига лъга.нали аз снимах гонката.пунтото би с половин кола.да не бях там да приказваш,ама бях оператора
                              fiat bravo 1.6 16v gt
                              fiat marea 1.9 8v jtd
                              fiat punto 1.7 td
                              fiat marea 1.6 16v

                              Коментар


                                #45
                                ела в събота сега бмв то е с гуми ,оператор ама отзат снимаш, несе вижда колко е разликата и дали има такаваза тебе има хундай 1.5 12 клапанчета знаеш как върви
                                бмв форевар м5

                                Коментар

                                Working...
                                X