Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пунто ХГТ 131кс или Опел вектра ДОХЦ 150

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Dandi написа:
    Вектрата с много !
    100 % .
    Фиат Браво 1.6 16V на Метан 103 понита...

    Коментар


      #17
      V.Vencislavov написа:
      Аз залагам на HGT-то. Може вектрата да е по-мощна с 20 к.с. но -това се компенсира от фиата - едно че са по нагорнище,второ- че е по-лека като собствена маса ,трето- че завоите също указват влияне малко или много а фиатчето е по-пъргаво на такива места,четвърто - скоростите ,къси или по-дълги това също указва влияние,и най-вече зависи от задкормилното у-во. Аз лично знам как върви такова HGT на баир,защото съм карал след колегата GbGz с моята Мареа 2.0,20 v - 150 к.с. но не сме се гонкали.
      а колега точна по този път се гонихме за Градище нагоре ..и вектрата не е сдъухана ама хич двигателя много добре работи пък моят трака и 1 рали състезател ми каза че колата ми имала спортни валове ама незнам бос съм по двигателите даже които е идвал на срещи алабала винаги съм питал защо трака така мотора..секи вика че е вариатор ама нали на високите обороти пак тряя да трака пък тои спира така че имам някви убеждения че може и да има такива валове.и сега пак се обеждавам че половината хора казаха за вектрата ама я бих и то няколко пъти после доиде още 1 същатата самоче черна и с него се пуснахме и пак го бих Интересното е че като се пускат 2 те вектри коя според вас печели разликата им е в скоростните кутии на 1 та е сток на другата е от опела калибра Разбрахе за вектрите и фиата а сега да видим за Фиата и Ауди а3 ТДИ 130 или 150 не помня
      Целта е една,скороста е различна - HGT !

      Коментар


        #18
        ако си сток, или мнооо лъжеш или се пускап само с кошове. читава хе вектра ща бие на всичко, на кот са сетиш, и по икономичност даже
        Poor is the man whose pleasures depend on permission of another...

        Коментар


          #19
          да идва бързооо тва ХГТ във Варна... от място, летящ, на баир... където кажеж мой.... ама ако те бие вектра хе или калибра хе искам да си изкараш спортните валове и да ми ги подариш зимата да мога да си подпирам колата
          Gtv

          Коментар


            #20
            GbGz написа:
            Интересното е че като се пускат 2 те вектри коя според вас печели разликата им е в скоростните кутии на 1 та е сток на другата е от опела калибра
            мухаха, а то к`во - скоростите на ХЕ във Вектра и Калибра са едни и същи, или инак казано еднакви, синонимно казани - същите, тоест 1към1 хахахДобра техническа база имаш иначе , човече . . . кефи ме принципа на валовете да тракат в ниските обороти. Легни си , моля те !

            Коментар


              #21
              Добре де нали туи казвам и аз че съм бос в тая тема за двигатели казвам квот ми казват и на мен протата в тая областпък чичкото с опела да идва в габрово и ше се гониме вярно че разликата на финала неи фрапираща ама го бияИ братле Скоростите на вектрата дето са от калибра са по къси /обадих са на ония и го питах /
              Целта е една,скороста е различна - HGT !

              Коментар


                #22
                Имат си код скоростните кутии.Иначе с по късата трябва пече да бяга от място
                VTS 16V

                Коментар


                  #23
                  айде пак се започна със старата песен ... разбирачите не се стърпяха да изкажат мнение....като е бил , голяма работа сега.опел мопел , квото и да е паднал е . случва се на всеки.недейте да правите темата пак в излишен спам..........
                  Citroen Xsara 1.9 TD 90 hp

                  ex - Fiat Tempra 1.6 i.e. 75 hp

                  Коментар


                    #24
                    GbGz имал съм такава вектра и от МНОГО ама МНОГО стартове загуба има само от алфа 155 3 литровамай тия кадето си се бягал са доста смазаниа за коя кола бяга на баир 130 и 150 коня значи ако съм с колелото ще биа щото съм по лек
                    бмв форевар м5

                    Коментар


                      #25
                      нищо не разбрах от мнението ти колега не съм казал че пунтото вари много ама ги бия тея МОЩНИ ВЕКТРИония даже си скъса ремака на хидравликата и и махна 4ката и пак неможа да ма надмине.
                      Целта е една,скороста е различна - HGT !

                      Коментар


                        #26
                        ако вектрата е читава ще те бие и то многоооо
                        Обичам те на пернишки---->>>>Влазяй у ГОУФУУ

                        Коментар


                          #27
                          beboka11 написа:
                          GbGz имал съм такава вектра и от МНОГО ама МНОГО стартове загуба има само от алфа 155 3 литровамай тия кадето си се бягал са доста смазаниа за коя кола бяга на баир 130 и 150 коня значи ако съм с колелото ще биа щото съм по лек
                          Пич, нещо си се объркал. Заводски на 155 няма 3.0 мотор.
                          Bravo 1.6 16V Aut.

                          Коментар


                            #28
                            Не бе, той е мутра и е бил такава, ти ся нищо не знаеш

                            Коментар


                              #29
                              да моя грешка сега е такава, 2.5 беше тогава
                              бмв форевар м5

                              Коментар


                                #30
                                Това вече е друго, 2.5 V6 12V не е особено бърза кола

                                Коментар

                                Working...
                                X