Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пунто ХГТ 131кс или Опел вектра ДОХЦ 150

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Пунто ХГТ 131кс или Опел вектра ДОХЦ 150

    Тои е с 14ки аз съм с 16 ки .Тои тежи 1400 кг аз около 1200 бягаме нагоре по баира Даваите мнения
    Целта е една,скороста е различна - HGT !

    #2
    опела бие с много
    бмв форевар м5

    Коментар


      #3
      Кантар работа.Сега видях, че говорите за "нагоре по баира" . Тогава колата с по-големият въртящ момент, ще е отпред.
      3.0CRD

      Коментар


        #4
        С20ХЕ e доста интересен двигател, залагам на Опеля, ако се и пипне ....
        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

        Коментар


          #5
          вектрата е яка на горе във високите
          бмв форевар м5

          Коментар


            #6
            знам едно хгт неми харесва как върви,320 та го бие а то е по слабо от здрава вектра
            бмв форевар м5

            Коментар


              #7
              Вектрата ще бие с МНОГО...

              Got nos?

              Коментар


                #8
                Вектрата с много !
                VTS 16V

                Коментар


                  #9
                  Вектрата
                  Poor is the man whose pleasures depend on permission of another...

                  Коментар


                    #10
                    Доста се лъжете диваци какво ви кара да мислите така че е повече коне повече е и аз си мислех че ще ме бие ама не успя
                    Целта е една,скороста е различна - HGT !

                    Коментар


                      #11
                      Trojaneca написа:
                      Кантар работа.Сега видях, че говорите за "нагоре по баира" . Тогава колата с по-големият въртящ момент, ще е отпред.
                      Скоро не се е разисквал тоя въпрос във форума. Дано не се обърне отново в спор.Иначе нямам коментар по въпроса.

                      Коментар


                        #12
                        GbGz написа:
                        Доста се лъжете диваци какво ви кара да мислите така че е повече коне повече е и аз си мислех че ще ме бие ама не успя
                        Или водача на векрата не може да кара, или вектрата е в много лошо състояние. Възможно е също така ако в Вектрата е имало 4-5 човека а в пунтото само един или пък комбинация на предишните изброени.Сток ХГТ ще пада с мноооого от вектра ц20хе, а на нанагорно разликата трябва да е ............
                        VTS 16V

                        Коментар


                          #13
                          GbGz написа:
                          Доста се лъжете диваци какво ви кара да мислите така че е повече коне повече е и аз си мислех че ще ме бие ама не успя
                          Или водача на векрата не може да кара, или вектрата е в много лошо състояние. Възможно е също така ако в Вектрата е имало 4-5 човека а в пунтото само един или пък комбинация на предишните изброени.Сток ХГТ ще пада с мноооого от вектра ц20хе, а на нанагорно разликата трябва да е ............
                          VTS 16V

                          Коментар


                            #14
                            Аз залагам на HGT-то. Може вектрата да е по-мощна с 20 к.с. но -това се компенсира от фиата - едно че са по нагорнище,второ- че е по-лека като собствена маса ,трето- че завоите също указват влияне малко или много а фиатчето е по-пъргаво на такива места,четвърто - скоростите ,къси или по-дълги това също указва влияние,и най-вече зависи от задкормилното у-во. Аз лично знам как върви такова HGT на баир,защото съм карал след колегата GbGz с моята Мареа 2.0,20 v - 150 к.с. но не сме се гонкали.
                            Уважавам тези,които ме уважават!
                            Clube do Marea!

                            Коментар


                              #15
                              Всъщност прав си колега, на байр по леката кола върви повече.
                              VTS 16V

                              Коментар

                              Working...
                              X