Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Рингове на таблото на Punto Mk-1

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Рингове на таблото на Punto Mk-1

    Вижте на какво попаднах из нета като разглеждах пак, мисля че добре е станало таблото "Говоря за Ринговете" останалото не го коментирам ... особено фланеца за волана които не пасва ...
    Прикачени файлове
    >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

    #2
    Моето лично мнение е че е селско боядисаното ринговете обаче са готини и стелките ми харесват
    Целта е една,скороста е различна - HGT !

    Коментар


      #3
      Найстина адски зле е с това червено Извинявайте, но какво е рингове... това на волана нали?!
      Танцувай с любов!
      Fiat Punto SX 1.2 60+ ;=]

      Коментар


        #4
        oTBpaTuTko написа:
        Найстина адски зле е с това червено Извинявайте, но какво е рингове... това на волана нали?!
        Тцъ! Ринговете са тия хромираните пръстени на циферблатите.
        Фиат Крома 1.9 16v+
        Фиат Браво 1.6 16v
        Фиат Мареа 1.6 16v

        Коментар


          #5
          GbGz написа:
          Моето лично мнение е че е селско боядисаното ринговете обаче са готини и стелките ми харесват
          Взимай от практикер един лист профилирана алуминиева ламарина (същата като на снимката) и режи, от това се правят, но моето мнение е че е малко... твърде се изхвърля в професионалния моторспорт, някак си не става за всяка кола, така да го кажа... ако се махне мокета, тогава седи уникално, ама си отива на професионален състезателен автомобил и комфорта е... 0 ама щом ти е мерак, почвай, елементарно е, а и по-евтино от стелки, листа беше под 10лв май
          A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
          e30 forever!

          Коментар


            #6
            аз ще слагам такива "стелки"защото мисля да сложа усилвателя в краката на пасажера и с плексиглас и тая ламаринка отгоре с 1 дупчица колкотот да се вижда марката на усилвателя
            Целта е една,скороста е различна - HGT !

            Коментар


              #7
              GbGz написа:
              аз ще слагам такива "стелки"защото мисля да сложа усилвателя в краката на пасажера и с плексиглас и тая ламаринка отгоре с 1 дупчица колкотот да се вижда марката на усилвателя
              Подово отопление а? иначе стелките са добре , определено несам за такава ламарина , гледах в едно BMW беше с такива стелки и рязана ламарина отгоре на мястото на подлакатника и около скоростния лост , доста грозно седеше ламарината... доста обемиста и някак не ми допаднаП.С : Иначе готина ти е Мк-2то евала баце , снимаи и от вътре да позяпаме.
              >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

              Коментар


                #8
                oTBpaTuTko написа:
                Найстина адски зле е с това червено Извинявайте, но какво е рингове... това на волана нали?!
                Явно не си се возил в Audi А нещо си или Mitcubishi Lancer ... зада забележеш таблото.
                >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

                Коментар


                  #9
                  Fiat_Punto11 написа:
                  GbGz написа:
                  аз ще слагам такива "стелки"защото мисля да сложа усилвателя в краката на пасажера и с плексиглас и тая ламаринка отгоре с 1 дупчица колкотот да се вижда марката на усилвателя
                  Подово отопление а? иначе стелките са добре , определено несам за такава ламарина , гледах в едно BMW беше с такива стелки и рязана ламарина отгоре на мястото на подлакатника и около скоростния лост , доста грозно седеше ламарината... доста обемиста и някак не ми допаднаП.С : Иначе готина ти е Мк-2то евала баце , снимаи и от вътре да позяпаме.
                  В момента е синио с бяло вътречакам да падне снега и я давам на тапицер като стане готова ще постна някои друга снимка
                  Прикачени файлове
                  Целта е една,скороста е различна - HGT !

                  Коментар


                    #10
                    надявам се няма да пипаш този уникален салон!!!на пунто по-як не съм виждал - алкантра и кожа, нали
                    A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
                    e30 forever!

                    Коментар


                      #11
                      Возил съм се в Audi ( не че е голяма работа - VW ), но не съм забелязал тези неща. Сега чатнах за какво е... и за това цяла тема открита яко е да
                      Танцувай с любов!
                      Fiat Punto SX 1.2 60+ ;=]

                      Коментар


                        #12
                        а къде се продават тия рингове имаше някъде из темите но ....как да го пиша зада питам чичо гуггълиначе гот ма тоя часовник да беше оборотомер... красота
                        ...хладилник, карам хладилник...

                        Коментар


                          #13
                          seninkn написа:
                          а къде се продават тия рингове имаше някъде из темите но ....как да го пиша зада питам чичо гуггълиначе гот ма тоя часовник да беше оборотомер... красота
                          кои какаквото му се е паднало Може да питаш тея за такова нещо(ако го имат де ):Склад: София, ул. Резбарска 3а.За контакти тел.: 0888 25 27 60 гледам ,че и при тоз тарикат има ,но точно за фиатово табло няма http://pitstopshop.eu/index.php?cPath=100_393 но вероятно диаметара на окражностите съвпада с на някоя друга марка табло само трябва да се измери да и се пита дали имат такива. Успех.,..
                          >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

                          Коментар


                            #14
                            Fiat_Punto11 написа:
                            seninkn написа:
                            а къде се продават тия рингове имаше някъде из темите но ....как да го пиша зада питам чичо гуггълиначе гот ма тоя часовник да беше оборотомер... красота
                            кои какаквото му се е паднало Може да питаш тея за такова нещо(ако го имат де ):Склад: София, ул. Резбарска 3а.За контакти тел.: 0888 25 27 60 гледам ,че и при тоз тарикат има ,но точно за фиатово табло няма http://pitstopshop.eu/index.php?cPath=100_393 но вероятно диаметара на окражностите съвпада с на някоя друга марка табло само трябва да се измери да и се пита дали имат такива. Успех.,..
                            кои какаквото му се е паднало ми то така, но съм се запътил към смяна на таблото с такова с оборотомера, но ме притеснява съвместимоста със ЕКУ-то на пунтатаиначе в Кн-то табло втора ръка 40 кинта
                            ...хладилник, карам хладилник...

                            Коментар

                            Working...
                            X