Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Откъде Turtle Wax Rain Repellent - НАМЕРЕНО!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Особено като караш зад някой дето да вдига водата от асфалта и като види в огледалото ,че не пускаш чистачките. Yellow_Flash_Colorz_PDT_23 Пробвай с едни банани и ще се родиш.
    FIAT FORUM BULGARIA
    Ракията е над политиката

    Видео от Италфест 2011

    Коментар


      #47
      Аз го ползвам и е много добре. Има и доста клипчета в нета, включително и мои. Работи много добре, по над месец е ефектът. Икономично е и си заслужава.
      `95 Punto ELX 1.2 75hp + LPG
      http://silenbg.blogspot.com/ - Блогът ми за тренировки, хранене, здраве, уелнес...

      Коментар


        #48
        А според инструкциите трябва да се маже на всеки две седмици. Аз мажа веднъж годишно, максимум два пъти - преди пролетните дъждове и преди есенните такива.

        Коментар


          #49
          Момци малко да вдигна тази прашасала тема че ми се накараха модовете що съм пуснал нова ми не съм търсил с търсачката, то да търся ама д аму знаех името Я кажете тва чудо дали има проблем ако го мажа по пласмаса? идеята е че карамс кутер и искам да намажа слюдата от пред д аможе да задържа по малко вода при дъжд щото иначе нищо се не види. Имате ли идея дали нямка да вземе да съсипе нещо пласмасата ?
          Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
          Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
          Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

          Коментар

          Working...
          X