Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Откъде Turtle Wax Rain Repellent - НАМЕРЕНО!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    ogi28b написа:
    Утре определено ще мина през всяко срещнато Еко, за да потърся, и да си купя.
    И аз и аз
    И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

    Коментар


      #17
      В Еко-то в Люлин е 9,40
      И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

      Коментар


        #18
        Сега ми изникна в главата следния въпрос.Как се отразява препарата когато имаме заскрежаване/заледяване на стъклото рано сутрин, както в момента времето е точно такова? Има ли някакви плюсове и минуси? Като махаш с стъргалката за лед заскрежаването, препарата пак ли ще изкара да речем 1 месец, или на 3-тото премахване на скрежта трябва отново да се прави упражнението с мазането?
        A20DTH ЖТД ама не баш
        1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
        Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

        Коментар


          #19
          В един английски сайт четох че се препоръчва да се маже на всеки 2 седмици, а аз преди си мазах веднъж на 2-3 месеца, и за 2 месеца пак си имаше ефект. Ако се маже според препоръчаното, то ледът със сигурност няма да му повлияе - докато падне намазания слой, ввече щще е време за нов. В петък сутринта, всички стъкла ми бяха замръзнали, освен челното, което изглеждаше само като запотено, и с няколко капки вода, и 1 движение на чистачките се изчисти перфектно. MartoModev - купи ми 1 шише, защото днес на 4 км, и на шипченски проход в Еко-тата нямаше такъв препарат. Пък аз съм ти купилк едни чистачки, мини утре да си ги вземеш.

          Коментар


            #20
            ogi28b написа:
            В един английски сайт четох че се препоръчва да се маже на всеки 2 седмици, а аз преди си мазах веднъж на 2-3 месеца, и за 2 месеца пак си имаше ефект. Ако се маже според препоръчаното, то ледът със сигурност няма да му повлияе - докато падне намазания слой, ввече щще е време за нов. В петък сутринта, всички стъкла ми бяха замръзнали, освен челното, което изглеждаше само като запотено, и с няколко капки вода, и 1 движение на чистачките се изчисти перфектно. MartoModev - купи ми 1 шише, защото днес на 4 км, и на шипченски проход в Еко-тата нямаше такъв препарат. Пък аз съм ти купилк едни чистачки, мини утре да си ги вземеш.
            Mи добре.Утре ще се видим да направим сделката.Ще ми покажеш ли как действа на моята кола тая ваксичка Yellow_Flash_Colorz_PDT_02
            И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

            Коментар


              #21
              Да , стига да се явиш с перфектно почистено предно стъкло Ако не - ще ти покажа как действа на моето стъкло. Най-интересно е като намажеш половината стъкло, и лиснеш кофа вода отгоре.

              Коментар


                #22
                ogi28b написа:
                Да , стига да се явиш с перфектно почистено предно стъкло Ако не - ще ти покажа как действа на моето стъкло. Най-интересно е като намажеш половината стъкло, и лиснеш кофа вода отгоре.
                Слизам още от сега ще го залъскам
                И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

                Коментар


                  #23
                  Aз съм много доволен от този продукт:http://a1.vox.com/6a00f48cf48ef20003...9860b-piИли 12лв беше или 17 от OMV.
                  F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                  Коментар


                    #24
                    T.W. - CLEAR VUE RAIN REPELLENTАктуална цена на дребно в момента е 9.95лв и е за опаковка 300мл.
                    LANCIA DELTA II 1.6ie 75HP 835C1.000
                    LANCIA KAPPA 2.0 20V 838A1.000-ex
                    LANCIA DEDRA 1.8 105hp 835A2.046-ex
                    Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8 215hp
                    Grande Punto 1.2 LPG

                    Коментар


                      #25
                      На същата цена го има в ОМВ на Ботевградско шоше преди КАТ на излизане от София посока Бургас.

                      Коментар


                        #26
                        emzo написа:
                        Aз съм много доволен от този продукт:http://a1.vox.com/6a00f48cf48ef20003...9860b-piИли 12лв беше или 17 от OMV.
                        Не се отварят линковете.
                        Прикачени файлове
                        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                        Коментар


                          #27
                          http://farm5.static.flickr.com/4086/...bbce6f10_b.jpg
                          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                          Коментар


                            #28
                            И аз си пазарих днес една тубичка от ЕКО в Бургас.Цена 9,40 лв, 300 мл.Надявам се утре да го пробвам.
                            FIAT FORUM BULGARIA
                            Ракията е над политиката

                            Видео от Италфест 2011

                            Коментар


                              #29
                              Та да споделя мнение и аз относно тази вакса. Понеже карам основно градско установих следната разлика между преди нанасяне и след това е факта, че водата седи на капки. Докато не излязох извънградско, там имаше огромна разлика в момента в който дигна 80км и всичко което е по стъклото се изстрелва от въздушната струя към тавана. Е тогава почувствах приятният гъдел, че не съм го взел на празно.

                              Коментар


                                #30
                                Когато е прясно намазано, нужната скорост за излитане на капките е около 45 км/ч, това е най-ниската скорост, при която съм усещал ефекта. Вероятно е имало насрещен вятър тогава, но по принцип - от 60 и нагоре - има ефект ако е скоро намазано.

                                Коментар

                                Working...
                                X