Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Откъде Turtle Wax Rain Repellent - НАМЕРЕНО!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Откъде Turtle Wax Rain Repellent - НАМЕРЕНО!

    Откъде бих могъл да си купя Turtle Wax Rain Repellent - Clear Vue (r) ? Това го купих от ОМВ преди време. И култовите думички - МНОГО СЪМ ДОВОЛЕН. От известно време го търся, защото този ми намаля, и ще ми свърши, имам за още 1-2 мазания. За който не знае - това е вакса за стъкла, която осигурява перфектна видимост при дъждовно време. Откакто карах 150 км през дъжда, и не пуснах чистачките нито за миг - от тогава не пропускам да си мажа стъклата с такова. Но ми намаля, и почти свърши. Май нещата отиват към и-бей...
    Прикачени файлове

    #2
    Аз също съм го ползвал и МНОГО СЪМ ДОВОЛЕН. Ето ги подуктите http://www.turtlewaxuk.com/results.a...ange=ClearVue# , а ето и дистрибутора за България http://www.turtlewaxuk.com/distribut...&Submit=Submit :D

    Коментар


      #3
      в БГ понякога е трудно да откриеш нещо два пъти на едно и също мястоhttp://www.automarket.bg/ototop/
      2015 Renault Megane Expression GT
      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
      Всичко за FIAT Bravo 2007

      Коментар


        #4
        От любимите ни бензиностанции ЕКО )Днес видях но етикета беше в зелено.Цената е 8,79.п.с. Бензиностанцията е ЕКО,но бивша ОПЕТ.Стоката явно беше старичка.Имаше допълнителен етикет и не се виждаше начина на употреба.За колко мазания стига това шише и как се третира?
        Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
        Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

        Коментар


          #5
          вакса

          това е дистрибутор Okolovrasten pat /s. Kazichane Universalen Sklad Bulgaria Tel:+359 2 999 53 51 Fax:+359 2 999 53 23 Contact:Antonia Staneva Web:www.ototop.hit.bg Emailtotop@techno-link.comhttp://ototopbg.com/price.html
          КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
          Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
          http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

          Коментар


            #6
            dudulia написа:
            За колко мазания стига това шише и как се третира?
            Няма някакъв специален начин за употреба. Намазваш равномерно стъклото и това е. При измиване на колата трябва пак да намажеш. Ако сложиш в течността на чистачките също върши работа - изпробвал съм го в силен дъжд и като те облее с кал някой ТИР при разминаване или изпреварване, измиваш стъклото с течността от казанчето и чистачките и продължаваш без чистачки-вода не се задържа върху чистото стъкло.

            Коментар


              #7
              dudulia - да, сетих се че съм го виждал в Еко-то на 4-ти км. И си бях намислил да го купя, и съм забравил. Благодаря! Това което казваш че е 8.79 в зелено шише, мисля че не е същото, снощо разгледах каталога на Ототоп, и нямаше продукт срещу който да пише Rain Repellent. Пишеше glass polish. Относно употребата - на това шишенце пише че се използва така:Стъклото се измива много хубаво, бърше се да е сухо, маже се с мек парцал навсякъде, чака се да изсъхне, после се маже "втора ръка", чака се да изсъхне, и след това с вода и мека хартия се полира. Препаратът е доста добър, при втората ръка отблъсква сам себе си. Мирише като че ли на ацетон. Чудя се ако намажа с ацетон, дали ще се получи нещо подобно?М/у другото - намазах 3 ръце на фаровете - фар с лупа без пръскалки, с ксенонова лампа. Мисля че е добра идея.

              Коментар


                #8
                Оги,не си прочел правилно какво съм написал.Етикета беше със зелен цвят,вместо жълт.Не видях да има надпис на Български и може би в това се крие разликата.Иначе ги имаше същите снимки.Шишенцето не е голямо.Може би около 400 мл разфасовка. Нещо което ме смути е,че като отвих капачката не беше запечатано.Не съм подушвал на какво мирише.но се осъмних дали не е разредено.ПО нашите бензиностанции разреждаха преди течностите против замръзване и уж си купуваш концентрат,а дефакто не е концентратЩе видя и на друго ЕКО дали го има.Може да го пробвам.Аз съм си взел една паста на НИгрин за стъкла.Полира се стъклото и чистачката чисти перфектно.
                Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
                Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

                Коментар


                  #9
                  Re: Откъде Turtle Wax Rain Repellent или подобен

                  ogi28b написа:
                  Май нещата отиват към и-бей...
                  Ако се окаже ,че ще е с поръчка и не се намери тук се записвам и аз с 2 бройки ако не ти представлява трудност.
                  Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                  Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                  Коментар


                    #10
                    Объркал съм се за Екото - там съм виждал Liqui Moly Diesel Spulung, а не Rain Repellent-a.Знам ги новите опаковки на Търтъл Вакс, зелените, но не ми се видя да има такова. dudulia - ако не ти е трудност, провери дали шишенцето го виждаш и в каталога на търтъл вакс? Впечатления от днешното мазане- препаратът е съвсем пресен,, и течността за чистачки изобщо не се задържа по стъклото. Самите чистачки вървят много гладко, защото стъклото става като мазно някак си. Преди направих комбинация с чистачки Алка, и този препарат - уникално добра комбинация. Сега съм с някви от 2.40, и пак що годе добре бършат.

                    Коментар


                      #11
                      И какво стана последно?Има ли нещто такова по магазините?Някой намери ли го?
                      И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

                      Коментар


                        #12
                        Оги,няма го в този каталог,който си ми пуснал.Пак повтарям шишенцето е прозрачно и изглежда по същия начин,като това на снимката.Разликата е,че на картинката където е жълто,там е в зелено.Снимките на картинката са същите.Освен да взема апарата и да отида да го щракна
                        Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
                        Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

                        Коментар


                          #13
                          Ходих и до другото ЕКО.Има го в същата опаковка,като на снимката(жълт етикет).300мл е и струва 8,79лв.
                          Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
                          Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

                          Коментар


                            #14
                            А за колко време стига тази вакса?
                            И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

                            Коментар


                              #15
                              MartoModev - за много. Ако мажеш само предното стъкло, да речем през 2 седмици - Ще ти стигне поне за 6 месеца. То се разнася на тънък слой. Абе за парите - напълно си струва!!! Аз го бях купувал по 12 лева май, и съм мазал веднъж предно стъкло, веднъж всички, веднъж всички освен на задните леви и десни врати, веднъж само предно, веднъж предно и задно, и сега - веднъж предно. Всеки път като мажа предно, мажа и фаровете, плюс огледалата. И ми останаха около 40-50 мл, и ги дадох на колегата да пробва. Утре определено ще мина през всяко срещнато Еко, за да потърся, и да си купя.

                              Коментар

                              Working...
                              X