Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Диоди в багажника и около бас касата

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Диоди в багажника и около бас касата

    Колеги нещо ми хрумна да сложа диодчета в багажника които да светкат в ритъм с бас касата. Възможно ли е това ? Ако да какво ми е нужно за да го направя
    Fiat Bravo 1.4 12v

    #2
    КОЛЕГА виждал съм едно БМВ с подобна селяния .... и ти казвам че не си заслужава !
    AUDI 1.8 20V TURBO
    ex - FiAT BRAVO 2.0 20V, 1.9 JTD ++, 1.8 16V+газ, Alfa Romeo 1.9 JTD

    Коментар


      #3
      Re: Диоди в багажника и около бас касата

      gamencerista написа:
      Колеги нещо ми хрумна да сложа диодчета в багажника които да светкат в ритъм с бас касата. Възможно ли е това ? Ако да какво ми е нужно за да го направя
      М да може , ще ти трявба една платчица за цветомузика или така както го знам аз бягащи светлинки, самата платка е с интеграл и там бяха с 10 или 12 светодиода мисля ,че ще е ефектно ако се наредят в краг , по принцип е предвидено диодите да се редят на платката един до друг ама непречи да им пуснеш кабелчета за всеки и да ги поставиш където искаш.Имаше и тримерче с което може да реголираш входящия сигнал и от там колко диодчета да светят според силата на сигнала. В саита на млад конструктор имаше такъв кит за зглобаване може да си го поръчаш от там ще се опитам да издиря точния линк. http://hobby.neomontana-bg.com/ Набори ,Модули , Светлинни ефекти ... избери си платка според дидодите колко искаш да са ... диодите се поставят отделно... имат схеми успех...
      >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

      Коментар


        #4
        ivan_dice написа:
        КОЛЕГА виждал съм едно БМВ с подобна селяния .... и ти казвам че не си заслужава !
        Селяния ако не е направено както трябва..
        Целта е една,скороста е различна - HGT !

        Коментар


          #5
          Отваряй и поръчвай от eBay! Хем по-евтино ще ти излезе, хем има и разнообразие. Аз съм си пуснал в багажника една 48 дидона лента и няма да ти казвам как хууубаво се вижда.
          NOW: ???
          Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
          Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999

          Коментар


            #6
            svetkos_ написа:
            Отваряй и поръчвай от eBay! Хем по-евтино ще ти излезе, хем има и разнообразие. Аз съм си пуснал в багажника една 48 дидона лента и няма да ти казвам как хууубаво се вижда.
            Покажи я да я видим :D !?
            Fiat Tipo
            Corsa b комби !

            Коментар

            Working...
            X